,,Miły Uśmiech" STOMATOLOGIA

(4 opinie)

Stomatologia "Miły Uśmiech" działa od 1994 roku. Znajdujemy się w sercu Warszawy. W 2017 roku zwiększyliśmy ilość gabinetów oraz zakres naszych usług m.in o pantomogram. Niektóre usługi świadczymy w r... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

,,Miły Uśmiech" STOMATOLOGIA

Jana Pawła II 65

01-038 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Stomatologia "Miły Uśmiech" działa od 1994 roku. Znajdujemy się w sercu Warszawy. W 2017 roku zwiększyliśmy ilość gabinetów oraz zakres naszych usług m.in o pantomogram. Niektóre usługi świadczymy w ramach NFZ. Podczas codziennej pracy za nadrzędny cel stawiamy sobie stworzenie wieloletniej relacji 'Lekarz-Pacjent' dającej Tobie poczucie bezpieczeństwa. Wierzymy, że to właśnie taka współpraca jest fundamentem do osiągnięcia wspólnego sukcesu.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
4 opinie

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agata Antoniszczak Inny

  Pani Doktor Agata to najwspanialszy stomatolog jakiego można spotkać. Empatia, profesjonalizm, precyzja! Wizyty odbywają się o czasie, środki ochronne dla pacjentów na najwyższym poziomie, wszystkie zaproponowane techniki leczenia sprawdziły się. Pani Agata zawsze rzeczowo i konkretnie mówi co będziemy robić i jaki jest plan leczenia. Polecam z całego serca!!!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agata Antoniszczak Inny

  Pani Doktor ma bardzo empatyczne podejscie do Pacjenta. Do mojego problemu podeszla z szacunkiem & profesjonalizmem. W dzisiejszych bardzo rzadko mozemy spotkac tak dobrych lekarzy jak Dr Antoniszczak.pomimo tego, ze mieszkam za granica bede odwiedzac moja Pania Doktor. Dziekuje za pomoc!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agata Antoniszczak Inny

  Pani Doktor jest osobą pełną empatii i życzliwości w stosunku do pacjenta. Jestem pod ogromnym wrażeniem.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agata Antoniszczak Inny

  W stu procentach polecam Panią Doktor. Diagnoza zawsze jest dokładna, szczegółowe wyjaśnienia i zalecenia. Bardzo sprawne leczenie z dobrymi efektami. Pani Doktor jest wspaniałą osobą, ciepłą, troskliwą i kontaktową, zawsze mam poczucie, że jestem całkowicie zaopiekowana. Jest niesamowicie delikatna. Chodzę na wizyty bez lęku, że czeka mnie coś nieprzyjemnego :-) Mam pełne zaufanie do Pani Doktor!!!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania