Między Słowami Gabinet Psychoterapii Marita Woźny

(19 opinii)

Misja firmy Psychoterapia to szczególny rodzaj pomocy. To spotkanie z człowiekiem. Pełnym emocji i nadziei na wsparcie. O bardziej lub mniej uporządkowanym życiu osobistym i zawodowym. Z mniejszą l... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Między Słowami Gabinet Psychoterapii Marita Woźny

Kwiska 5/7, lok. 110, piętro I

54-210, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Misja firmy

Psychoterapia to szczególny rodzaj pomocy. To spotkanie z człowiekiem. Pełnym emocji i nadziei na wsparcie. O bardziej lub mniej uporządkowanym życiu osobistym i zawodowym. Z mniejszą lub większą świadomością swoich możliwości i ograniczeń.

W pracy z drugim człowiekiem w Między Słowami przyświeca nam mądrość buddyjska, która mówi: „Bez względu na to, jak trudną ma się za sobą przeszłość, zawsze można zacząć od nowa w dniu dzisiejszym”.
Rozpoczynając wspólną wędrówkę z drugą osobą doceniamy jej wyjątkowość i delikatność. Poruszające jest dla nas to, że człowiek decyduje się zaprosić nas do towarzyszenia w niej, obdarowuje zaufaniem, a często także powierza najskrytsze sekrety. Takie, których być może nigdy przed nikim nie ujawnił.

Wierzymy, że to, czego każdy pragnie, to miłość, szczęście i zdrowie. Wierzymy, że można to osiągnąć poprzez budowanie relacji z samym sobą, z drugim człowiekiem i ze światem.

Pomagamy w podróży w głąb uczuć. Z naszej perspektywy to one właśnie są drogowskazem dla egzystencji. Wędrówkę życiową przyrównujemy do gór, na które wspinamy się będąc na różnych etapach życia. Oglądając się za siebie ze szczytu widzimy nasze życie z innej perspektywy. Inaczej rozumiemy, to, co przeżyliśmy i czego doświadczyliśmy. Im wyżej i dalej, tym szersze widoki i krajobrazy. Ci, którzy mają odwagę do tej wspinaczki, dostają nagrody. Od samego siebie otrzymują nowe, wzbogacone, pełniejsze życie. To, co zyskali, trudno opisać słowami, bo największa wartość jest w tym, co niewypowiedziane, co znajdują Między Słowami.
Marita Woźny


Współtworzymy nasz Zespół i jesteśmy gotowi wspierać naszych Pacjentów od lat. Mamy specjalizacje w różnych obszarach, dzięki czemu uzupełniamy się wzajemnie. Tworzymy wspólnie miejsce, w którym priorytetem jest dobro drugiego człowieka, pasja pomagania z pełnym zaangażowaniem, lojalność i rozwój, by stawać się jeszcze lepszym we wspieraniu. Chcemy, aby dzięki naszej pomocy jak najwięcej osób cieszyło się z dobrych relacji, a także miało wspaniałe i wartościowe życie.

Wspieramy człowieka i jego rodzinę na każdym etapie życia. Pomagamy rodzinom, dzieciom, parom radzić sobie z wyzwaniami życiowymi. Towarzyszymy także w indywidualnej wędrówce.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marita Woźny

  Psycholog, Psychoterapeuta, Psycholog Dziecięcy, mgr

  • M
   Lokalizacja: Między Słowami Gabinet Psychoterapii Marita Woźny

   Bardzo serdecznie polecam! Dzięki terapii udało mi się zmienić na lepsze wiele rzeczy w moim życiu, czego przez wiele lat nie potrafiłam dokonać bez odpowiedniej pomocy. Teraz w końcu moje relacje z rodziną są zdrowe i potrafię funkcjonować w prawdziwym związku opartym nie tylko na miłości, ale i na wzajemnym szacunku do siebie, szczerości i zaufaniu. Dzięki pomocy pani Marity nauczyłam się komunikować własne potrzeby, rozmawiać o problemach, wyznaczać własne granice i nie poddawać się manipulacji osób trzecich. Uwierzyłam w siebie i w końcu czuję, że panuję nad tym, dokąd zmierzam. Dziękuję!

  • X
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Między Słowami Gabinet Psychoterapii Marita WoźnyUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży 50 min.

   Pani Marita ma bardzo profesjonalne podejscie, duza wiedze, cechuje ja analityczne i doglebne podejscie do tematu: Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu