Między Słowami Gabinet Psychoterapii Marita Woźny

(29 opinii)

Misja firmy Psychoterapia to szczególny rodzaj pomocy. To spotkanie z człowiekiem. Pełnym emocji i nadziei na wsparcie. O bardziej lub mniej uporządkowanym życiu osobistym i zawodowym. Z mniejszą l... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Między Słowami Gabinet Psychoterapii Marita Woźny

Legnicka 59c/1

54-203 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Misja firmy

Psychoterapia to szczególny rodzaj pomocy. To spotkanie z człowiekiem. Pełnym emocji i nadziei na wsparcie. O bardziej lub mniej uporządkowanym życiu osobistym i zawodowym. Z mniejszą lub większą świadomością swoich możliwości i ograniczeń.

W pracy z drugim człowiekiem w Między Słowami przyświeca nam mądrość buddyjska, która mówi: „Bez względu na to, jak trudną ma się za sobą przeszłość, zawsze można zacząć od nowa w dniu dzisiejszym”.
Rozpoczynając wspólną wędrówkę z drugą osobą doceniamy jej wyjątkowość i delikatność. Poruszające jest dla nas to, że człowiek decyduje się zaprosić nas do towarzyszenia w niej, obdarowuje zaufaniem, a często także powierza najskrytsze sekrety. Takie, których być może nigdy przed nikim nie ujawnił.

Wierzymy, że to, czego każdy pragnie, to miłość, szczęście i zdrowie. Wierzymy, że można to osiągnąć poprzez budowanie relacji z samym sobą, z drugim człowiekiem i ze światem.

Pomagamy w podróży w głąb uczuć. Z naszej perspektywy to one właśnie są drogowskazem dla egzystencji. Wędrówkę życiową przyrównujemy do gór, na które wspinamy się będąc na różnych etapach życia. Oglądając się za siebie ze szczytu widzimy nasze życie z innej perspektywy. Inaczej rozumiemy, to, co przeżyliśmy i czego doświadczyliśmy. Im wyżej i dalej, tym szersze widoki i krajobrazy. Ci, którzy mają odwagę do tej wspinaczki, dostają nagrody. Od samego siebie otrzymują nowe, wzbogacone, pełniejsze życie. To, co zyskali, trudno opisać słowami, bo największa wartość jest w tym, co niewypowiedziane, co znajdują Między Słowami.
Marita Woźny


Współtworzymy nasz Zespół i jesteśmy gotowi wspierać naszych Pacjentów od lat. Mamy specjalizacje w różnych obszarach, dzięki czemu uzupełniamy się wzajemnie. Tworzymy wspólnie miejsce, w którym priorytetem jest dobro drugiego człowieka, pasja pomagania z pełnym zaangażowaniem, lojalność i rozwój, by stawać się jeszcze lepszym we wspieraniu. Chcemy, aby dzięki naszej pomocy jak najwięcej osób cieszyło się z dobrych relacji, a także miało wspaniałe i wartościowe życie.

Wspieramy człowieka i jego rodzinę na każdym etapie życia. Pomagamy rodzinom, dzieciom, parom radzić sobie z wyzwaniami życiowymi. Towarzyszymy także w indywidualnej wędrówce.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marita Woźny

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: Między Słowami Gabinet Psychoterapii Marita WoźnyUsługa: psychoterapia partnerska

   Po kilku spotkaniach z innymi terapeutami, ulgą była terapia małżeńska u p. Marity. Kompetentna, rzetelna, skupiona na naszych potrzebach. Poradziła sobie w sytuacjach, w których myślałam że nie da się nic zrobić. Popchnęła terapię do przodu i tylko dzięki niej jesteśmy nadal razem wciąż korzystając z wiedzy wyniesionej z gabinetu. Z całym przekonaniem to najbardziej kompetentny psychoterapeuta jakiego znam.

  • A
   Lokalizacja: Między Słowami Gabinet Psychoterapii Marita WoźnyUsługa: psychoterapia indywidualna

   Terapia z Panią Maritą to były najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu. Żałuję że nie mogę już dłużej sobie na to pozwolić. Dzięki tej terapii mogłam lepiej poznać siebie, zrozumieć swoje zachowania i błędy które popełniłam. A także rozwiązać wszystkie te problemy które dawno mnie przerosły. Nie wiem czy kiedykolwiek doszłabym sama do takich efektów i wniosków. Odczuwam efekty terapii codziennie. Polecam z całego serca!

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Paulina Konopczak

  Psycholog, Psychoterapeuta, Psycholog Dziecięcy, mgr

  • A
   Lokalizacja: Consilia Centrum Psychoterapii i Szkoleń

   Bralem udzial w kilku sesjach z Pania Paulina, pomogla mi rozwiazac konflikt rodzinny i naprawic relacje z bliska osoba. Bardzo polecam. Adrian


Powiązane wyszukiwania