Mental Clinic | Dr Dorota Lipnicka-Kaniowska

(22 opinii)

Mental Clinic Dorota Lipnicka-Kaniowska to nowoczesny specjalistyczny ośrodek oferujący szeroką gamę usług z zakresu psychiatrii, psychoterapii, pomocy i diagnostyki psychologicznej dla dorosłych, sen... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Mental Clinic | Dr Dorota Lipnicka-Kaniowska

Agrestowa 19, Ołtaszyn

53-006, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 512...

O nas

Mental Clinic Dorota Lipnicka-Kaniowska to nowoczesny specjalistyczny ośrodek oferujący szeroką gamę usług z zakresu psychiatrii, psychoterapii, pomocy i diagnostyki psychologicznej dla dorosłych, seniorów i młodzieży.
Naszym celem było stworzenie miejsca oferującego nie tylko najwyższy merytoryczny poziom usług, lecz także zapewniającego przyjazną atmosferę i przestrzeń, w których świadczone będą usługi.

Filozofia i cele, które nam przyświecają to niesienie pomocy osobom z zaburzeniami i chorobami psychicznymi pod hasłem „Psychiatrii przyjaznej pacjentowi”.

Cieszymy się zaufaniem naszych pacjentów a nowe grono osób, którym skutecznie pomagamy, stale się powiększa, co sprawia nam radość i stanowi najlepszą motywację do dalszej pracy.

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Rafał Stankiewicz

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: Rafał Stankiewicz - gabinet psychologiczny - OleśnicaUsługa: problemy emocjonalne

   Pan Stankiewicz to dobry terapeuta. Na sesjach czuć, ze jest zainteresowany pacjentem. Jego komentarze są zwykle w punkt, zawsze sa powodem do dalszych przemysleń. Cieszę się, ze to własnie jego wybralam na swojego terapeutę. I polecam innym.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Rafał Stankiewicz - gabinet psychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

   Wizytę oceniam bardzo dobrze. Pan Rafał sprawia wrażenie człowieka pogodnego i skupionego na drugiej osobie. Nie czułam się oceniana, a właśnie tego przed wybraniem się do psychologa bałam się najbardziej. Na dzień dzisiejszy mam dużo więcej wiary w to, że mogę zacząć myśleć inaczej i zacząć prostować koleiny, w których żyłam przez długie lata. Polecam.


 • Dorota Lipnicka-Kaniowska

  Psychiatra, Terapeuta, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Mental Clinic | Dr Dorota Lipnicka-KaniowskaUsługa: konsultacja psychiatryczna

   Z Panią Dorotą spotykam się regularnie, ma bardzo dobre podejście do pacjenta, z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.

  • Lokalizacja: Mental Clinic | Dr Dorota Lipnicka-KaniowskaUsługa: wizyta kontrolna

   Od dłuższego czasu chodzę do Pani Doroty ponieważ uważam ją za świetną specjalistkę.Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze i z każdej wizyty wynoszę coś nowego.Serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Anna Król-Chwastek

  Psychiatra,

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum IkarUsługa: porada psychiatryczna kolejno razowa

   Pani doktor to bardzo ciepła, uprzejma osoba. Jej sposób mówienia i rozmowy z pacjentem
   W żadnym stopniu nie jest oceniający, pomaga się odblokować (na 1wizycie). Zna się na swojej profesji-wizyta u Niej nie jest dyskomfortem a przynoszącą ulgę rozmową i szukaniem rozwiązania. Jesli chodzi o leki- Pani doktor nie upiera się przy jednym- szukamy razem metodą prób i błędów czegoś, co nie da skutków uboccznych i będzie łaskawe dla portfela. Jesli ktoś sie waha to nie powinien - polecam współpracę:)

  • R
   Lokalizacja: Centrum Ikar

   Jestem bardzo zadowolony pełen profesjonalizm choć to była moja pierwsza wizyta u lekarza psychiatry.


 • Magdalena Dubas

  Psycholog, Terapeuta, mgr

  • Lokalizacja: Mental Clinic | Dr Dorota Lipnicka-KaniowskaUsługa: nerwica lękowa

   Dzięki terapii i wsparciu jakie uzyskałam od Pani Magdaleny, znowu mogę cieszyć się życiem! Po 5 latach permanentnego lęku, w końcu czuje się wolna i szczęśliwa. Dziekuje i polecam z całego serca!

  • A
   Lokalizacja: Mental Clinic | Dr Dorota Lipnicka-Kaniowska

   Bardzo empatyczna, skupiona na rozwiazaniu problemu, nie pracujące schematami, potrafi dotrzeć do pacjenta ,zdobyć zaufanie. Kompetentna z pozytywną energią życiową.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Małgorzata Sidorowicz

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3 (Pediatria)

   Odwiedzamy panią doktor w razie potrzeby w LM - zarówno u dzieci chorych, jak i zdrowych. Pani doktor jest bardzo dokładna i spokojna, synek bez problemu współpracuje z nią przy badaniu. Mam do pani doktor bardzo duże zaufanie, ponieważ najpierw wszystko dokładnie sprawdza, przepisuje badania i dopiero po potwierdzeniu diagnozy przepisuje odpowiednie leki. I nie lekceważy objawów.
   Gdy synek był mały (ok. 4 miesiące), pocił się jak smok - szczególnie w czasie snu. Trzech pediatrów nie widziało w tym niczego niepokojącego. A pani doktor wyłapała szmery na serduszku i zleciła badania. Wyszła spora anemia i dzięki jej czujności udało się nam zadziałać. Innym razem trafiliśmy do lekarza z POZ, który na chorobę wirusową synka zalecał antybiotyk, a pani doktor zrobiła szczegółowe badania, które wykluczyły konieczność stosowania takiego leczenia.
   Ubolewam tylko, że w LM ciężko u pani doktor o wolne terminy.

   Polecam bardzo!

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3 (Pediatria)

   Wizyta odbyła się w bardzo nieprzyjemnej atmosferze.
   Pani Doktor była opryskliwa, ma słaby kontakt z rodzicem. Dodatkowo pomyliła ze sobą dawkowanie Wit.D i K (Wizyta odbyła się jak jeszcze wit.K zalecano do suplementacji).
   Nie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Radosław Kucharski

  Psycholog, Terapeuta, mgr

  • I

   Pan Radosław, a raczej Radek był moim trzecim terapeutą. Trafiłam do niego już po kilku nieudanych próbach leczenia, bardzo zmęczona swoim stanem. Mimo burzliwych początków i próby sabotowania przeze mnie terapii na każdym kroku, udało się doprowadzić ją do końca. Radek nigdy nie dał wyprowadzić się z równowagi, zawsze mogłam liczyć na jego wsparcie i pomoc. Kiedy potrzebowałam ukojenia doskonale wiedział czego mi potrzeba , ale też potrafił ostrym słowem przywołać mnie do porządku, w chwilach, kiedy było to niezbędne. Pomógł mi odzyskać kontakt z samą sobą, często myślę, że uratował mi życie. Do tego rozmowy z nim nie są nudne a on sam jest człowiekiem o szerokich horyzontach i doskonałym poczuciu humoru.

  • D

   Moje leczenie trwało bardzo długo i trwało by pewnie w nieskończoność, gdyby nie pomoc pana Radosława. Korzystam z terapii z nim od ponad trzech lat. Z czystym sercem polecam jego fachowe usługi każdej zagubionej duszy. Profesjonalna pomoc, jaką od niego dostałam jest na wagę złota. Cierpliwość, umiejętność słuchania i ciepłe podejścia do pacjenta to nie wszystko. Jako terapeuta Radosław Kucharski potrafi pociągnąć odpowiednią strunę i czytać między wierszami, a kiedy trzeba wciela się w postać złego nauczyciela. Ilekroć jako pacjent zaczynałam „dziergać” swoją podkoloryzowaną bajkę, on sprowadzał mnie na ziemię, był głosem rozsądku, który pomagał dotrzeć do czasami bardzo bolesnej prawdy, a wszystko po to, bym mogła zacząć przeżywać swoje życie. Nie ocenia, uczy być sobą, nie wstydzić się swych myśli oraz odczuć i słuchać siebie, a do tego jest szalenie interesującym człowiekiem.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu