Mental Clinic | Dr Dorota Lipnicka-Kaniowska

(54 opinie)

Mental Clinic Dorota Lipnicka-Kaniowska to nowoczesny specjalistyczny ośrodek oferujący szeroką gamę usług z zakresu psychiatrii, psychoterapii, pomocy i diagnostyki psychologicznej dla dorosłych, sen... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Mental Clinic | Dr Dorota Lipnicka-Kaniowska

Agrestowa 19, Ołtaszyn

53-006, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 512...

O nas

Mental Clinic Dorota Lipnicka-Kaniowska to nowoczesny specjalistyczny ośrodek oferujący szeroką gamę usług z zakresu psychiatrii, psychoterapii, pomocy i diagnostyki psychologicznej dla dorosłych, seniorów i młodzieży.
Naszym celem było stworzenie miejsca oferującego nie tylko najwyższy merytoryczny poziom usług, lecz także zapewniającego przyjazną atmosferę i przestrzeń, w których świadczone będą usługi.

Filozofia i cele, które nam przyświecają to niesienie pomocy osobom z zaburzeniami i chorobami psychicznymi pod hasłem „Psychiatrii przyjaznej pacjentowi”.

Cieszymy się zaufaniem naszych pacjentów a nowe grono osób, którym skutecznie pomagamy, stale się powiększa, co sprawia nam radość i stanowi najlepszą motywację do dalszej pracy.

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paulina Grzegorek

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • K

   Do Pani Pauliny trafiłam przez przypadek, ale bardzo się cieszę,że to właśnie ona poprowadziła moją terapię. Na początku miałam pewne opory,żeby opowiadać obcej osobie o swoich problemach rodzinnych,ale Pani Paulina wprowadza bardzo przyjazną atmosferę i szybko się o tym zapomina. Cała terapia została poprowadzona bardzo profesjonalnie i co najważniejsze przyniosła widoczne rezultaty,co potwierdza moja rodzina. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebowała pomocy psychologa z pewnością wrócę do Pani Pauliny.

  • K

   Polecam współpracę z Panią Pauliną, dzięki rozmowom z P. Grzegorek spojrzałam na moje problemy z innej perspektywy, po kilku wizytach czuje sie wzmocniona psychicznie i patrzę w przyszłość z większą odwagą, długo zastanawiałam sie czy psycholog moze mi pomóc w moich życiowych dylematach i braku pewności siebie, cieszę sie ze sie odważyłam i ze trafiłam na Panią Paulinę, polecam niezdecydowanym

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Magdalena Dubas

  Psycholog, mgr

  • Lokalizacja: Mental Clinic | Dr Dorota Lipnicka-KaniowskaUsługa: nerwica lękowa

   Dzięki terapii i wsparciu jakie uzyskałam od Pani Magdaleny, znowu mogę cieszyć się życiem! Po 5 latach permanentnego lęku, w końcu czuje się wolna i szczęśliwa. Dziekuje i polecam z całego serca!

  • A
   Lokalizacja: Mental Clinic | Dr Dorota Lipnicka-Kaniowska

   Bardzo empatyczna, skupiona na rozwiazaniu problemu, nie pracujące schematami, potrafi dotrzeć do pacjenta ,zdobyć zaufanie. Kompetentna z pozytywną energią życiową.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Dorota Lipnicka-Kaniowska

  Psychiatra, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Mental Clinic | Dr Dorota Lipnicka-Kaniowska

   Bardzo kompetentna Pani Doktor. Konkretna i życzliwa. Zleciła potrzebne badania, zapisała leki. Polecam.

  • M
   Lokalizacja: Mental Clinic | Dr Dorota Lipnicka-Kaniowska

   Dla mnie spotkanie z Panią Doktor było bardzo wartościowe. To osoba, która umie słuchać i tłumaczy w sposób przystępny swoją diagnozę. Poświęciła mi dużo czasu. Nie czułam pośpiechu. Czułam się komfortowo. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Joanna Jaremko

  Psycholog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Nie potrafię powiedzieć czy to jej profesjonalizm, czy wielkie serce, czy podejście do ludzi sprawiły, że polecam Panią Asię z całego serca. Spotkaliśmy się , żeby pomogła naszemu synkowi, a okazało się, że pomogła nam wszystkim naprawić relacje w całej rodzinie. Naprawę słucha, czyta między wierszami i słyszy to czego jeszcze nie zdecydowaliśmy się jej powiedzieć:) Jest naprawdę fantastyczna i wiem, że mając sprzymierzeńca w Pani Asi załatwimy każdy rodzinny problem. Dzięki Pani Asiu.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: rodzina zastępcza spokrewniona z trójką dzieci, które zdążyły podczas swojego nie długiego życia doświadczyć przemocy

   Po wielu podjętych próbach kontaktów z psychologami w końcu trafiliśmy do psychologa p. Joanny Jaremko, która dzięki swojej wiedzy, szerokiemu doświadczeniu, jak również umiejętności pobudzania do efektywnego działania, pomogła mojej rodzinie. Sposób prowadzenia terapii jest ukierunkowany konkretnie potrzeby danej rodziny i problematyki ( w naszym przypadku dotyczy tróki dzieci: 4l, 6l, 9 l i My dorośli ), co w Naszej rodzinie przynosi wyraźne efekty. , a przede wszystkim proste, zrozumiałe i skuteczne narzędzia do pracy nad sobą i problemem. Uważnie słucha i czyta między wierszami. Pani Joanna pomogła Nam zrozumieć problem i zobaczyć rozwiązania nakreślając drogę i prace, która musimy podjąć dla osiągnięcia celu.
   Pani Joanna jest w stałym kontakcie z Nami, również i telefonicznym. Nie ogranicza się tylko i wyłącznie do wyznaczonej ramy czasowej. Dziękuję Pani Joasiu, że pomaga Nam rozumieć Nasze dzieci, pokazuje techniki pracy z dziećmi, a przede wszystkim pracy nad Nami samymi, bo to My mamy największy wpływ na Nasze dzieci i kreujemy ich zachowania. Zrozumieliśmy to dzięki Pani i mamy świadomość, że jest to praca, którą trzeba cały czas kontynuować, choć nie jest to łatwe i pewnie nie raz się potkniemy, ale dzięki narzędziom i wiedzy otrzymanej od Pani wiemy, ze Nam się uda.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Rafał Stankiewicz

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Konsultacja online, Gabinet Psychologiczny Rafał StankiewiczUsługa: konsultacja online

   Pierwsza wizyta zrobiła na mnie dobre wrażenie. Pan Rafał potrafi słuchać i zadaje trafne, ciekawe pytania

  • T
   Lokalizacja: Konsultacja online, Gabinet Psychologiczny Rafał StankiewiczUsługa: konsultacja psychologiczna online

   Dobry początek. Pomimo, że on-line ale dobrze się zaczęło. Czekam na następną sesję. Dobre pierwsze wrażenie.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Anna Król-Chwastek

  Psychiatra,

  • K
   Lokalizacja: HARMONIA Poradnia Zdrowia Psychicznego PROFEMED Wrocław ul. Powstańców Śląskich 95 (SKY TOWER)Usługa: konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

   Pani Doktor jest bardzo przyjaźnie nastawiona, potrafi wysłuchać, wizyta odbywa się w bardzo dobrej atmosferze.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: HARMONIA Poradnia Zdrowia Psychicznego PROFEMED Wrocław ul. Powstańców Śląskich 95 (SKY TOWER)Usługa: Telemedycyna - Porada – Psychiatry kolejna wizyta

   Bardzo polecam. Człowiek czuje sie zaopiekowany i zrozumiany. Duża otwartość i chęć niesienia pomocy.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Radosław Kucharski

  Psycholog, mgr

  • I

   Pan Radosław, a raczej Radek był moim trzecim terapeutą. Trafiłam do niego już po kilku nieudanych próbach leczenia, bardzo zmęczona swoim stanem. Mimo burzliwych początków i próby sabotowania przeze mnie terapii na każdym kroku, udało się doprowadzić ją do końca. Radek nigdy nie dał wyprowadzić się z równowagi, zawsze mogłam liczyć na jego wsparcie i pomoc. Kiedy potrzebowałam ukojenia doskonale wiedział czego mi potrzeba , ale też potrafił ostrym słowem przywołać mnie do porządku, w chwilach, kiedy było to niezbędne. Pomógł mi odzyskać kontakt z samą sobą, często myślę, że uratował mi życie. Do tego rozmowy z nim nie są nudne a on sam jest człowiekiem o szerokich horyzontach i doskonałym poczuciu humoru.

  • D

   Moje leczenie trwało bardzo długo i trwało by pewnie w nieskończoność, gdyby nie pomoc pana Radosława. Korzystam z terapii z nim od ponad trzech lat. Z czystym sercem polecam jego fachowe usługi każdej zagubionej duszy. Profesjonalna pomoc, jaką od niego dostałam jest na wagę złota. Cierpliwość, umiejętność słuchania i ciepłe podejścia do pacjenta to nie wszystko. Jako terapeuta Radosław Kucharski potrafi pociągnąć odpowiednią strunę i czytać między wierszami, a kiedy trzeba wciela się w postać złego nauczyciela. Ilekroć jako pacjent zaczynałam „dziergać” swoją podkoloryzowaną bajkę, on sprowadzał mnie na ziemię, był głosem rozsądku, który pomagał dotrzeć do czasami bardzo bolesnej prawdy, a wszystko po to, bym mogła zacząć przeżywać swoje życie. Nie ocenia, uczy być sobą, nie wstydzić się swych myśli oraz odczuć i słuchać siebie, a do tego jest szalenie interesującym człowiekiem.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Iwona Kraczkowska

  Psychoterapeuta,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Sprawy osobiste

   To rodzaj pychologa, który ma tendencję do zadawania (już na pierwszej wizycie) swoim pacjentom bardzo intymnych i zupełnie niepotrzebnych pytań takich jak "czy już było współżycie seksualne". Według mnie to nad wyraz oburzające i nikt nie powinien się tak zachowywać. Ja przebiegu rozmowy nie byłam zadowolona i nie chciałabym prowadzić terapii z taką osobą, gdyż już na starcie nie ma poczucia intymności i prywatności. Musiałam odpowiadać na wszystkie pytania, nawet jeśli nie miały one ze mną żadnego związku. Pani Iwona ma tendencję do wnikliwego dążenia do jednego konkretnego tematu (w moim przypadku była to edukacja), nawet jeśli ja nie miałam ochoty na ten temat rozmawiać.


 • Małgorzata Sidorowicz

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3 (Pediatria)

   Wspaniała Pani doktor. Rzeczowa i miła, syn czuje się swobodnie, badania przeprowadzane delikatnie, bez przymusu. Wydaje się być też wspaniałą osobą w ogóle, ale żeby pediatrom być to chyba tak trzeba po prostu mieć ^^

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie górnych dróg oddechowych

   Bardzo pomocna i dobra lekarka. Nie raz wyprowadziła moja córke bez antybiotyku. Trafne diagnozy, dobre podejście do dzieci. Bardzo duża wiedza. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Andrzej Hanasiewicz

  Psychiatra,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Zero empatii, lekarz w ogóle nie słucha cos się do niego mówi, przerywa w trakcie wypowiedzi i lekceważy pacjenta. Jeszcze nigdy nie zostałam tak potraktowana przez lekarza. Po lekarzu tej specjalizacji spodziewałabym się jednak większego taktu. Wyszłam z tego gabinetu roztrzęsiona i w rozsypce. Mój partner był w szoku gdy mnie zobaczył po tej wizycie.
   Nie polecam!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: choroba

   Bardzo dobry lekarz psychiatra , z wieloletnim doświadczeniem. Uważnie słucha i rozmawia z pacjentem. Proponuje różne opcje leczenia, informuje o działaniach ubocznych leków. Na pewno będę kontynuowac leczenie u tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania