Mental Clinic | Dr Dorota Lipnicka-Kaniowska

(25 opinii)

Mental Clinic Dorota Lipnicka-Kaniowska to nowoczesny specjalistyczny ośrodek oferujący szeroką gamę usług z zakresu psychiatrii, psychoterapii, pomocy i diagnostyki psychologicznej dla dorosłych, sen... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Mental Clinic | Dr Dorota Lipnicka-Kaniowska

Agrestowa 19

53-006 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 512...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Mental Clinic Dorota Lipnicka-Kaniowska to nowoczesny specjalistyczny ośrodek oferujący szeroką gamę usług z zakresu psychiatrii, psychoterapii, pomocy i diagnostyki psychologicznej dla dorosłych, seniorów i młodzieży.
Naszym celem było stworzenie miejsca oferującego nie tylko najwyższy merytoryczny poziom usług, lecz także zapewniającego przyjazną atmosferę i przestrzeń, w których świadczone będą usługi.

Filozofia i cele, które nam przyświecają to niesienie pomocy osobom z zaburzeniami i chorobami psychicznymi pod hasłem „Psychiatrii przyjaznej pacjentowi”.

Cieszymy się zaufaniem naszych pacjentów a nowe grono osób, którym skutecznie pomagamy, stale się powiększa, co sprawia nam radość i stanowi najlepszą motywację do dalszej pracy.

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Anna Król-Chwastek konsultacja psychiatryczna

  Byłem z synem u Pani doktor. Wizyta trwała dwie godziny. Pani doktor bardzo zaangażowana, miła i cierpliwa. Potrafi wysłuchać, pomóc i doradzić. Razem z synem wyszliśmy bardzo zadowoleni i optymistycznie nastawieni. Szczerze polecam


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Lipnicka-Kaniowska konsultacja psychiatryczna

  Konkretna, rzeczowa, zaangażowana. Co wprawiło mnie w osłupienie, to to, że leczyłem się przed laty u Pani Doktor, wizyty w innym mieście i była przygotowana, miała ze sobą wszystkie notatki z wcześniejszych wizyt - nie na dysku - odręcznie spisane , jestem pełen podziwu.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Dubas

  Pani Magda jest wspaniałym psychologiem i przewodnikiem. Jej pogodne
  i optymistyczne usposobienie daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa
  i pomaga mierzyć się z problemem. Pani Magda podąża za pacjentem
  z uśmiechem i spokojem, co pozwala na zbudowanie pozytywnego klimatu
  w gabinecie oraz dobrych relacji między terapeutą a pacjentem. Pomogła
  mi w odnalezieniu drogi do siebie i życia bez lęku, a także w zrozumieniu tego, że "...Człowiek musi uporządkować siebie, by dostrzec porządek wszechświata. Dokonując tego, odkryje, że gdy zmieni swoje myśli o rzeczach i innych ludziach, rzeczy i ludzie zmienią również nastawienie do niego...."


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Lipnicka-Kaniowska konsultacja psychiatryczna

  Bardzo polecam Panią doktor. Pełen profesjonalizm. Duże zaangażowanie i empatia, naprawdę chce pomóc pacjentowi.


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Lipnicka-Kaniowska Inny

  U doktor Lipnickiej leczę się już 3 lata. Wcześniej odwiedzałem 4 psychiatrów ale żaden z nich nie był mi w stanie rak pomoc jak Pani doktor. Na pierwszej wizycie dostałem szczegółowa informacje o wstępnej diagnozie, o planach dotyczących leczenia, a także to co najważniejsze to zapewnienie, ze zawsze mogę zadzwonić jak coś będzie nie tak się działo. Zdecydowanie polecam Panią doktor. Wspaniały lekarz ale co chyba równie ważne (zwlaszcza przy tego typu specjalizacji) wspaniały człowiek.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Król-Chwastek konsultacja psychiatryczna

  Po zakończeniu leczenia bardzo dobrze oceniam panią Annę. Jeśli znów będę miał potrzebę skorzystania z pomocy psychiatry (chociaż liczę, że nie), to napewno wrócę do niej. Czułem faktyczne zainteresowanie i chęć pomocy. Pani doktor robiła szczegółowe notatki, zaproponowała kilka wariantów leczenia nakreślając różnice w działaniu leków i ich cenach. Moja pierwsza wizyta trwała znacznie dłużej niż w rozpisce. Późniejsze kontrole były krótsze - ale nigdy nie dano mi odczuć, że kończy się czas. Szczerze polecam panią Annę.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Lipnicka-Kaniowska konsultacja psychiatryczna

  Nigdy nie zamieniłabym P. Doroty na kogoś innego.
  Po początkowym leczeniu na nfz, które wypadło bardzo słabo, przyszłam do Pani Doroty i leczę się u niej już kilka miesięcy.
  Czasem zdarza mi się odrobinę dłużej poczekać na wizytę, ale to dlatego, że każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile trzeba. Leki dobiera "do skutku". Zawsze dostępna przez telefon jeżeli coś się dzieje. Wizyty u Pani Doroty to czysta przyjemność.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Lipnicka-Kaniowska konsultacja psychiatryczna

  Wizyta powierzchowna , mam wrażenie ze po prostu „odbyta” , mało pytań i zgłębienia tematu , chęci poznania sytuacji . Wizyta odbyła się z dużym opóźnieniem , z powodu spóźnienia lekarza na wizytę poprzedzająca moja wizytę .


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Dubas konsultacja psychologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo pomocna i profesjonalna. Dobrze, rzetelnie, skutecznie. Polecam każdemu w potrzebie.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Król-Chwastek konsultacja psychiatryczna

  Pani Doktor Anna Król-Chwastek to pełna profesjonalizmy Fachowczyni. Sympatyczna i empatyczna Osoba, w pełni merytoryczna i nie dająca ani na chwilę poczucia pacjentowi wyższości nad nim. Bardzo zaangażowana. W żadnym stopniu nieoceniająca. Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania