Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Medicus w Kędzierzynie-Koźlu

Traugutta 6

47-220 , Kędzierzyn-Koźle , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Pyzik-Osińska

  Laryngolog,

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: M-ClinicUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Bardzo miła wysluchuje pacjenta tłumaczy jasno podjęte działania w sprawie leczenia o skuteczności leczenia nie mogę nic powiedzieć bo to była pierwsza wizyta.Wrazenia z pierwszego kontaktu pozytywne.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: M-ClinicUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Profesjonalne podejście
   Pani doktor. Dokładnie zostałem zbadany, po czym przepisano mi właściwy lek. Pani doktor zaangażowana i sumienna, a do tego bardzo miła w bezpośrednim kontakcie. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Renata Gromek

  Ginekolog, lek.

  • L

   No cóż... ostatnio otwarły mi się oczy.... Pani doktor czas przejść na emeryturę. Nie kwestionuję, że była Pani na pewno dobrym lekarzem... ale dużo spraw w medycynie się pozmieniało, niestety tu trzeba być cały czas na bieżąco.
   Gabinet - z zamierzchłej epoki.... brak USG :/ generalni tak trochę mało estetycznie.
   Choć generalnie Panią doktor bardzo lubię, bo jest mega fajną kobietką i chodziło się do niej na "luzie" i bez stresu, to jednak teraz chcę zmienić lekarza, chcę zajść w ciążę, a przy moich problemach zdrowotnych i lekkich niedociągnięciach Pani doktor.... (np. zapomina pewnych spraw... to jest ok, po to się ma kartotekę... ale trzeba ją mieć uporządkowaną... a nie w formie luźnych karteczek... i trzeba notować :/)
   Zbyt pobłażliwie traktuje niektóre sprawy (np. lekko lekceważy to że mam cukrzycę i że to nie jest w cale problem.. nie do końca się z tym zgodzę).
   Miła Pani, ale może już starczy? Może czas odpocząć?

  • ~

   Chodziłam do niej w ciązy z komplikacjami(trzecie dziecko)Duży Duży pozytyw.
   Naprawdę polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Wojciech Biłogan

  Psychiatra,

  • Lokalizacja: Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień Centrum Profilaktyczno - RehabilitacyjnegoUsługa: badanie psychiatryczne

   Ja polecam,wyciagnal mnie z duzej nerwicy, jestem ogromnie wdzieczna,chętnie chodze na wizyty,zawsze wracsm podbudowana,pozdrawiam

  • Lokalizacja: Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień Centrum Profilaktyczno - RehabilitacyjnegoUsługa: Nerwica

   Nieprzyjemny w obyciu, lekceważacy stosunek do pacjenta, przyjmuje krótko, wizyta trwa z reguły kilka minut, gdzie głownie Pan doktor pisze , zupelnie nie rozmawia, przepisuje jedynie leki i nic go nie obchodzi, nie polecam zupełnie, potrafi zostawić czlowieka bez leków przez miesiac i Pan doktor uwaza ze to wina pacjenta z nerwicą i depresją że zapomniał o terminie. Nieprzyjemna obsługa, lakoniczne zdawkowe odpowiedzi na pytania , zupełny brak zainteresowania problemami pacjenta , odsyła do psychologa.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania