Nasza Przychodnia działa już od 2003 roku na gliwickim rynku usług medycznych. Dewizą poradni „Medicus” jest wysoka jakość świadczeń. Cel ten realizujemy wprowadzając standardy obsługi pacjenta obowią... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Medicus

Lelewela 1/1

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Nasza Przychodnia działa już od 2003 roku na gliwickim rynku usług medycznych. Dewizą poradni „Medicus” jest wysoka jakość świadczeń. Cel ten realizujemy wprowadzając standardy obsługi pacjenta obowiązujące w tego typu placówkach w Europie Zachodniej. System rejestracji i uzgadnianie terminów wizyt zapewniają naszym pacjentom niespotykaną gdzie indziej wygodę. Przychodnia wyposażona jest w nowoczesną aparaturę medyczną, której asortyment jest systematycznie poszerzany. Pracujący tutaj lekarze, to doborowa kadra medyczna, która kształciła się na najlepszych uczelniach medycznych w Polsce oraz posiadająca dużą praktykę zawodową w Klinikach i Specjalistycznych Oddziałach Szpitalnych. Znaczna część z nich obok stopnia specjalisty posiada tytuł doktora nauk medycznych. Nasi doktorzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w zagranicznych i krajowych sympozjach naukowych. Wizyty lekarskie umożliwiają szczegółowe poznanie problemów chorego oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych, co zdobyło sobie uznanie wielu pacjentów. Ambicją kierownictwa Poradni jest otoczenie pacjentów troskliwą opieką i zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa. TO MY MARTWIMY SIĘ ZA PACJENTA!!!

Stałym pacjentom, a jest to grupa ponad 4 tysięcy osób, poradnia kojarzy się przede wszystkim ze stomatologią na wysokim poziomie oraz z Poradnią Kardiologiczną, Ortopedyczną i Neurologiczną. W rzeczywistości tak jest!

Medicus zatrudnia 5 lekarzy stomatologów, z których część pracuje także w Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Proponujemy pacjentom pełen zakres usług stomatologii zachowawczej oraz chirurgii stomatologicznej. Mali pacjenci znajdują tu uśmiech i łagodne podejście do „poważnych” problemów zębowych. Posiadamy dwa nowoczesne unity dentystyczne oraz salę operacyjną dla potrzeb chirurgii stomatologicznej. Dzięki wyposażeniu w fizjodyspenser posiadamy możliwość wszczepiania implantów zębowych, co stanowi chlubę Poradni..Lekarze zatrudnieni w poradni stomatologicznej: lek. stom. Irena Śmieszek – kierownik, lek. stom. Monika Goławska, dr n. med.. Joanna Śmieszek-Wilczewska, lek. stom. Joanna Bodnar-Zalejska, lek. stom. Sylwia Janicka.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Śmieszek-Wilczewska chirurgiczne usuwanie zębów

  Bardzo polecam Panią Joannę! Pozbyłam się czterech ósemek na dwóch wizytach w odstępie 3 tygodni, wszystko poszło sprawnie. W gabinecie bardzo przyjemna atmosfera, wesoła co sprzyja przy takich zabiegach. Jeszcze raz bardzo polecam :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Katarzyna Grzesik konsultacja dermatologiczna

  Leczenie na oko. Żadnych badań dodatkowych. Dla p. doktor nie była ważna przyczyna objawów tylko zaleczenie efektu. Nasilenie objawów po przepisanych lekach. Innego podejścia oczekiwałam po prywatnej wizycie. W mojej opinii szkoda pieniędzy i czasu.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Elzbieta Nowara Inny

  Lekarz przyjaciel. Moj Aniol! Dziekuje, Pani Profesor razem wygrywamy moje nowe życie. Pani Profesor zdiagnozowała i ustawiła leczenie perfekcyjnie i od 3 lat mocno trzyma mnie za rękę w tej walce dziekuje Anastazja


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Śmieszek-Wilczewska chirurgiczne usuwanie zębów

  Pani Doktor to bardzo sympatyczna osoba. Sprawne usunięcie dwóch ósemek. Szybko i bezboleśnie, więc z całego serca polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Śmieszek-Wilczewska chirurgia stomatologiczna

  Pani Doktor jest bardzo empatyczna i zna się na swoim fachu. Z uwagą podchodzi do każdego pacjenta. Przy niej strach związany z wizytą u stomatologa znika bezpowrotnie. Szczerze polecam!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Kajfosz konsultacja gastrologiczna

  Pan doktor jest profesjonalny w swoim fachu, miły, dokładny, wspiera przy gastroskopie. Na prawdę super lekarz. Polecam z całego serca.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Śmieszek-Wilczewska chirurgiczne usuwanie zębów

  Wyrywałam u Pani doktor 4 osemki, bardzo profesjonalnie, szybko w cieplej i wspierajacej atmosferze. Pani doktor jest prawdziwą profesjonalistką, doskonale wie co robi i działa bardzo pewnie. Polecam wszystkim, ktorzy maja obawy przed wyrywaniem zebow


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Glanowska

  Specjalista z górnej półki. Konkrety lekarz co nie boi się podjąć "męskiej" decyzji. Pozdrawiam Panią doktor serdecznie. Przemysław


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Elżbieta Hejduk konsultacja radiologiczna

  Bardzo miła i rzetelna Pani Doktor, wizyta to czysta przyjemność. Wszystkie informacje dotyczące samego badania jak i odpowiedzi na pytania zrozumiale przedstawione.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Irena Krystyna Śmieszek

  Zgadzam się z poprzedniczką. Dzięki Pani doktor od spraw niemożliwych { zdaniem innych stomatologów }, w wieku 70 lat mam wszystkie stałe zęby. Takich lekarzy nam trzeba . Bardzo dziękuję za każdego uratowanego zęba. B. Harasim


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania