Nasza Przychodnia działa już od 2003 roku na gliwickim rynku usług medycznych. Dewizą poradni „Medicus” jest wysoka jakość świadczeń. Cel ten realizujemy wprowadzając standardy obsługi pacjenta obowią... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Medicus

Lelewela 1/1

44-100, Gliwice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Nasza Przychodnia działa już od 2003 roku na gliwickim rynku usług medycznych. Dewizą poradni „Medicus” jest wysoka jakość świadczeń. Cel ten realizujemy wprowadzając standardy obsługi pacjenta obowiązujące w tego typu placówkach w Europie Zachodniej. System rejestracji i uzgadnianie terminów wizyt zapewniają naszym pacjentom niespotykaną gdzie indziej wygodę. Przychodnia wyposażona jest w nowoczesną aparaturę medyczną, której asortyment jest systematycznie poszerzany. Pracujący tutaj lekarze, to doborowa kadra medyczna, która kształciła się na najlepszych uczelniach medycznych w Polsce oraz posiadająca dużą praktykę zawodową w Klinikach i Specjalistycznych Oddziałach Szpitalnych. Znaczna część z nich obok stopnia specjalisty posiada tytuł doktora nauk medycznych. Nasi doktorzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w zagranicznych i krajowych sympozjach naukowych. Wizyty lekarskie umożliwiają szczegółowe poznanie problemów chorego oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych, co zdobyło sobie uznanie wielu pacjentów. Ambicją kierownictwa Poradni jest otoczenie pacjentów troskliwą opieką i zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa. TO MY MARTWIMY SIĘ ZA PACJENTA!!!

Stałym pacjentom, a jest to grupa ponad 4 tysięcy osób, poradnia kojarzy się przede wszystkim ze stomatologią na wysokim poziomie oraz z Poradnią Kardiologiczną, Ortopedyczną i Neurologiczną. W rzeczywistości tak jest!

Medicus zatrudnia 5 lekarzy stomatologów, z których część pracuje także w Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Proponujemy pacjentom pełen zakres usług stomatologii zachowawczej oraz chirurgii stomatologicznej. Mali pacjenci znajdują tu uśmiech i łagodne podejście do „poważnych” problemów zębowych. Posiadamy dwa nowoczesne unity dentystyczne oraz salę operacyjną dla potrzeb chirurgii stomatologicznej. Dzięki wyposażeniu w fizjodyspenser posiadamy możliwość wszczepiania implantów zębowych, co stanowi chlubę Poradni..Lekarze zatrudnieni w poradni stomatologicznej: lek. stom. Irena Śmieszek – kierownik, lek. stom. Monika Goławska, dr n. med.. Joanna Śmieszek-Wilczewska, lek. stom. Joanna Bodnar-Zalejska, lek. stom. Sylwia Janicka.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jakub Hawranek

  Ortopeda, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: Badania kontrolne

   Do gabinetu Pana doktora trafiłam że względu na występujące bóle kolana. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor zalecił wykonanie konkretnych badań. Polecam.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Doktor Hawranek w bardzo miły i profesjonalny sposób podchodzi do pacjenta. Przeprowadza szczegółowy wywiad, pyta o każdy szczegół. Specjalista godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Ewa Golis

  Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • B

   Bardzo niepolecam tego Lekararza!!Niema nic wspólnego z Leczeniem bierze kase i jeszcze nadodatek nic jej niepasuje i coś tam burczy pod nosem!! zaświadczenie o zdolności do pracy karze wypisac na kolanie w poczekalni nic jej sie niechce !!Bardzo odradzam!!oby jak najmniej takich lekarzy!!!


 • Małgorzata Szkutnik

  Kardiolog, Kardiolog Dziecięcy, lek.

  • G

   Pani dr. Szkutnik to najlepsza kardiolog jaką spotkałam na swojej drodze. Bardzo pomogła mojemu synkowi i robi to do dzisiaj. Gorąco polecam.


 • Andrzej Kozłowski

  Chirurg,

  • B

   DR.KOZŁOWSKI JEST WSPANIAŁYM FACHOWCEM W SWOJEJ DZIEDZINIE .PIĘĆ LAT TEMU OPEROWAŁ MOJEGO TATĘ W WIEKU 77 LAT /był to rozległy nowotwór jelita grubego z naciekami/ SZANSE BYŁY NIEWIELKIE, LECZ ZOPEROWAŁ TO BARDZO DOKŁADNIE I TATA NADAL CIESZY SIĘ ŻYCIEM WRAZ Z NAMI. TATA NADAL JEST POD KONTROLĄ PANA DR. KOZŁOWSKIEGO,PRZESTRZEGA DIETY I CZUJE SIĘ BARDZO DOBRZE. POLECAM !!!!!!!!!

  • D

   Chirurg z wieloletnim doświadczeniem z zakresu chirurgi przewodu pokarmowego, chirurgi naczyniowej, guzow piersi. Bardzo dobry operator. Malo powiklan po operacjach. Mozna odniesc wrazenie, ze jest gburowaty, ale rowniez szczery.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Sylwia Janicka

  Stomatolog,

  • G

   Super delikatna Pani Doktor. Zero stresu, zero bólu :-) Baaardzo mila. Nigdy w życiu u tak dobrego stomatologa nie byłem i juz nie zmienie na innego. Z czystym sumieniem POLECAM !!!


 • Robert Hawranek

  Ortopeda,

  • M

   Świetny lekarz! Bardzo kompetentny, uczciwy i godny polecenia ! Pomógł mojemu narzeczonemu z kolanem, kiedy inni specjaliści rozkładali ręce.

  • Ł

   Konkretna, uczciwa diagnoza. Nie opowiada bajek i trudną prawdę podaje w prostej formie. Polecam tego specjalistę. Mam porównanie gdyż wizyta u poprzedniego ortopedy "specjalisty" otarła mnie o kalectwo.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Monika Goławska

  Stomatolog,

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Polecam gorąco, fachowa pomoc i porada a oprócz tego profesjonalizm i empatyczne podejście do pacjenta. Polecam osobo również z aparatami ortodontycznymi Pani doktor radzi sobie ze wszystkim SUPER:-)


 • Elzbieta Nowara

  Onkolog, dr hab. n. med.

  • Moja mama od lekarzy którzy ją leczą w Szczecinie usłyszała że zrobili już wszystko co było w ich mocy i do widzenia. Umówiłam mamę na konsultację do dr Nowary, okazała się bardzo miłą, profesjonalną lekarką, opowiedziała mojej mamie dokładnie co ją czeka, jakich badań powinna unikać żeby nie obciążać dodatkowo i tak już wymęczonego organizmu, jakich sposobów leczenia może jeszcze spróbować, jak o siebie dbać, jak radzic sobie z efektami zniszczeń jakie spowodowały lata chemioterapii. Nie obiecała żadnego cudu, ale spokojnie zrozumiałym dla każdego językiem i z dużą wyrozumiałością i empatią odpowiedziała na wszystkie pytania mamy. Wysłuchała i oswoiła mamę z perspektywą czasu ktory jej pozostał. Mama wróciła pokrzepiona, spokojniejsza. Wreszcie ktoś znalazł czas i poprostu po ludzku podszedł do obaw umierającej kobiety. Za co bardzo Pani dr dziękuję.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Super lekarz zarówno na polu zawodowym jak i w podejściu do pacjenta polecam wszystkim potrzebującym porady onkologa.Bardzo rzeczowo i dokładnie wyjaśniła mi dalsze leczenie i rokowania mojej choroby a także udzielała wsparcia w trakcie badań i stosowanych terapii ..

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Joanna Śmieszek-Wilczewska

  Stomatolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: MedicusUsługa: resekcja zębów

   Polecam, nie zawiodłem się a sytuacja była trudna. Profesjonalne podejście bardzo sprawne działanie tak by było jak najmniej bólu, oraz stresu. Jak dotąd najlepsza dentystka ever.

  • Lokalizacja: NZOZ Akademickie Centrum Stomatologii
 i Medycyny Specjalistycznej

   Wspaniała Pani stomatolog! :) Bardzo polecam! :) Wyrywa zęby niezwykle precyzyjnie, szybko i bezboleśnie! :) W dwóch słowach: profesjonalna i perfekcyjna! :) Ponadto- jest wyjątkowo miła! :) :)

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Przemysław Wilczewski

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • Lokalizacja: MedicusUsługa: nadciśnienie tętnicze

   Dr Przemysław Wilczewski jest wspaniałym internistą i kardiologiem,
   życzliwym i ciepłym w kontakcie.
   W trakcie wizyty zleca zawsze wszystkie potrzebne badania i leczy w sposób perfekcyjny.Wysoka kultura w kontakcie z pacjentem, można mu w pełni zaufać.

  • K

   Pan dr n.med. Przemysłwaw Wilczewski jest obecnie również ordynatorem kliniki American Heart of Poland w Sztumie.Przez swoją ujmującą osobowość staje się przyjacielem pacjenta już od pierwszego kontaktu.Jest praktykiem doskonale znającym swoją specjalność.Jest zatem godnym polecenia przyjaznym LEKARZEM.
   To szczęście,że zdecydował się Pan służyć również nam tu w północnej nie wielkomiejskiej Polsce.
   Załączam Noworoczne Życzenia 2014 dla Pana,Personelu Kliniki oraz współuczestników tego forum.
   kwidzyniakJS, styczeń 2014r.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu