O nas

Centrum stomatologiczne przy ul. Powązkowskiej 42 to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Dzięki kompleksowemu podejściu do leczenia dentystycznego można poddać się zabiegom i procedurom, których efektem jest nie tylko zdrowy, ale i niezwykle estetyczny uśmiech. Cały proces odbywa się zaś w bardzo komfortowej atmosferze, na którą składa się zarówno serdeczne i indywidualne podejście do każdego pacjenta, jak i klimat samego wnętrza.

Przestrzenie w Centrum Stomatologii i Ortodoncji na Żoliborzu nie przypominają klasycznego gabinetu stomatologicznego. Bliżej im zdecydowanie do przytulnych wnętrz kawiarnianych. Dzięki wygodnym fotelom, subtelnej muzyce czy przyjemnemu, delikatnemu zapachowi, nasi pacjenci czują się swobodniej, bezpieczniej i po prostu lepiej. Na każdym etapie leczenia mogą też liczyć na przyjaźnie nastawiony zespół lekarzy i pracowników, który rozwieje wszystkie wątpliwości czy niejasności. W centrum pracują wybitni specjaliści tworząc niezwykły zespół z kompleksowym podejściem do pacjentów.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Skaner
 • Rtg
Języki
 • Angielski
 • Niemiecki
 • Ukraiński
 • Polski
 • Białoruski
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Dominik Tomasik Inny

  Straszna ze mnie panikara i niestety bardzo mocno bałam się wyrywania ósemek. Właśnie wróciłam z wyrwania drugiej (wyrwałam i u góry i na dole), bardzo polecam Doktora Tomasika, jest szybko, bezboleśnie, a Doktor ma dużą cierpliwość. Dostałam wszystkie zalecenia i potrzebne leki.
  Prawdę mówiąc nie chciałabym na wyrwanie zęba iść do nikogo innego. Z całego serduszka polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Michałkowska Invisalign

  Byłam u doktor w medicover na Powązkowskiej. pani Doktor rewelacyjna, zaczynam leczenie nakładkami. Zachęcił mnie znajomy który skończył leczenie u doktor. Klinika też na plus. Wykwalifikowana kadra i bardzo dobra opieka nad pacjentem od a do z

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Magdalena Michałkowska konsultacja ortodontyczna

  Bardzo kompetentna i sympatyczna lekarka. Dowiedziałam się wszystkiego czego nie mogłam dowiedzieć się wcześniej ze szczegółami i zaangażowaniem do pacjenta.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania