Naszą misją jest stworzenie miejsca wychodzącego naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom pacjentów, miejsca, w którym przyjazna pacjentom atmosfera łączy się z profesjonalizmem i wysokimi standardami świad... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

MedicaPark Centrum Medyczne

Gdańska 14

Kartuzy , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Naszą misją jest stworzenie miejsca wychodzącego naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom pacjentów, miejsca, w którym przyjazna pacjentom atmosfera łączy się z profesjonalizmem i wysokimi standardami świadczonych usług medycznych.

W MedicaPark znajdziecie Państwo szeroki wachlarz specjalistycznych usług medycznych.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Głodek Inny

  Polecam Doktora, bardzo konkretny, rzeczowy oraz cierpliwy- odpowiadał na wszystkie pytania i tłumaczył co i jak. Wyprowadził mnie z problemów z tarczycą, zdiagnozował PCOS (czego inni gin. nie zrobili) oraz doprowadził do ciąży (przy problemach z owulacją). Oprócz dobrego kontaktu podczas wizyt również kontakt mailowy (na bieżąco- bez zarzutu).
  Polecam!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Głodek Inny

  Z całego serca polecam. Lekarz jest dokładny, rzeczowy i przede wszystkim profesjonalny. Trafiłam do doktora głównie z problemem tarczycy. Doktor nie stawia pochopnych diagnoz, doszukuje się problemu i potem ustala konkretne leczenie. Jeśli szukasz miłego, mądrego i kulturalnego lekarza to umów się do lek. Głodka ! :-)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Katarzyna Żyżyńska Inny

  pełna obaw byłam przed wizytą czy 2,5 letni synek da się "dotknąć" a co dopiero przebadać - zupełnie niepotrzebnie. Młody nawiązał kumpelskie relacje z Panią doktor i został przebadany bez żadnych problemów, szybko, dokładnie i sprawnie . Było to rok temu a dziecko do dzisiaj pamięta fotel który się podnosi - atrakcja niesamowita :) Polecam - podejście do małego pacjenta na 5+ i trafna diagnoza .

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Woźniacki Inny

  Lekarz bardzo profesjonalny i empatyczny. Wszystko wytłumaczy i odpowie na każde pytanie. Polecam serdecznie.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Głodek Inny

  Bardzo nieprzyjemny, traktuje z góry - odniosłam wrażenie, że doktora zdenerwował fakt, że ma dodatkową pacjentkę. Nie powiedział praktycznie nic nt. mojego problemu, jeszcze dostałam niezbyt miłe komentarze, że w ogóle przyjechałam, bo dla niego krwawienie czy plamienie w ciąży to nic. Nie polecam.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Pankau ciąża

  Profesjonalista w każdym calu. Interesuje się pacjentką, w razie wątpliwości kieruje na bardziej szczegółowe badania. Doktor jest bardzo dokładny jeśli chodzi o usg płodu pod kątem jakichkolwiek wad-dzięki niemu szybko zostaliśmy skierowani po porodzie do odpowiednich specjalistów.Jedynym minusem jest brak konsultacji w Gdańsku :) Szczerze polecam !

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Pankau

  Wizyta u pana doktora przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Na każde moje pytanie została udzieloną odpowiedz a nawet więcej się dowiedziałam niż chciałam. Polecam naprawdę Pana doktora chociaż może nie powinnam bo będą dłuższe kolejki :))))

 • L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Pankau ciąża

  Witam,
  gorąca polecam dr Macieja. Osoba rzetelna, życzliwa a przede wszystkim podchodzi bardzo indywidualnie. Jest to mój drugi lekarz przy prowadzeniu ciąży i wiem, że w przyszłości nie zmienię na nikogo innego. Bardzo polecam :)

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Radosław Nowak

  Cudowny, empatyczny człowiek oraz lekarz z niezwykłym podejściem do pacjenta. Od pierwszej chwili dało się wyczuć profesjonalizm i zaangażowanie. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. Pan doktor wszystko dokładnie tłumaczy jednocześnie uspokajając. Najlepszy lekarz u jakiego byłam :) gorąco polecam!!!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Pankau prowadzenie ciąży

  Pan Maciej jest bardzo profesjonalny i rzeczowy. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Poleciło mi Go kilka osób, po moich ostatnich niezbyt przyjemnych przeżyciach z pewnym ginekologiem. .
  Ma certyfikat FMF, na czym mi bardzo zależało. Na USG przesiewowym (genetycznym), którego się mocno obawiałam, wszystko wyszło OK z dzieckiem, oprócz jednej rzeczy - lekarz wykrył pępowinę dwunaczyniową. Uspokoił mnie przy tym, poradził co mam zrobić dalej i rozwiał wątpliwości.
  Wizyta u niego zawsze trwa wystarczającą ilość czasu, aby przeprowadzić z pacjentką wystarczający wywiad, zapytać o dolegliwości, zasugerować coś, wysłuchać, a następnie przeprowadzić dokładne badanie i cierpliwie komentować co będzie robić, dlaczego i co widać na ekranie. Zawsze mam mnóstwo pytań (czasami nawet durnych i naiwnych, ale wychodzę z założenia, że lepiej spytać fachowca, a nie dr Googla).
  Jest fachowcem, któremu ufam i którego będę polecać innym koleżankom. Taki ginekolog to skarb.
  Szkoda tylko, że jest daleko od Gdańska i zmuszona jestem jeździć aż do Kartuz, ale warto.
  Polecam z czystym sumieniem!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz