Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Naszą misją jest stworzenie miejsca wychodzącego naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom pacjentów, miejsca, w którym przyjazna pacjentom atmosfera łączy się z profesjonalizmem i wysokimi standardami świadczonych usług medycznych.

W MedicaPark znajdziecie Państwo szeroki wachlarz specjalistycznych usług medycznych.

Adres

MedicaPark Centrum Medyczne
Gdańska 14, Kartuzy
MedicaPark Centrum Medyczne logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (23)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Adrianna Sakiewicz Konsultacja endokrynologiczna

  Polecam! Duża wiedzia i super podejście do pacjenta. Najbardziej zaangażowany lekarz u jakiego byłam.

  L
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Woźniacki Inny

  Pełen profejsonalizm, skrupulatnie przeprowadzone badanie usg piersi razem z konsultacją, w trakcie której lekarz w pozytywny sposób motywuje Cię do zmiany nawyków, badań profilaktycznych i zmiany myślenia. W związku z obciążeniem rodzinnym otrzymałam również wskazanie do pogłębionej diagnostyki (badania krwi, badania genetyczne oraz rezonans) dzięki czemu od pół roku śpię najzwyczajniej w świecie - spokojniej ;). Polecam i do zobaczenia na badaniu kontrolnym :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Żyżyńska konsultacja laryngologiczna

  Jestem mamą 3 letniego chłopca, który pilnie potrzebował pomocy. Po przeczytaniu opinii umówiłam się do Pani doktor, co się okazało na wizycie: wszystko co zostało wcześniej napisane się sprawdziło. Atmosfera podczas badania nie stresowała mojego dziecka. Pani doktor to nie tylko lekarz, a przede wszystkim człowiek wrażliwy na cierpienie człowieka. Na wizycie obiecała nam pomóc i tak rzeczywiście było. Śmiało mogę napisać, że otoczyła nas swoją opieką nie tylko podczas wizyty prywatnej ale także podczas pobyty w szpitalu i po wypisie. Pani doktor jest bardzo empatyczny i do tego ma wspaniałą charyzmę. Pani doktor, jeśli kiedyś przeczyta Pani moją opinię to wśród długiej listy małych pacjentów proszę przypomnieć sobie Mateuszka z ogromnym przerostem migałków podniebiennych, niedowagą, niedosłuchem na oba uszy, bezdechami w nocy, niekończącym się katarem (nawet latem) i infekcjami. Po operacji, którą Pani przeprowadziła wszystko ustąpiło a Mateuszek otrzymał nowe życie a my razem z nim.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Pankau konsultacja ginekologiczna

  Serdecznie polecam. Bardzo profesjonalny lekarz, wizyta w miłej atmosferze, dokładne badanie.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Pankau prowadzenie ciąży

  Pan dr. prowadził moją ciążę, dzięki niemu możemy cieszyć się zdrową córką, ponieważ podczas porodu zaczęło odklejać mi się łożysko. Prawidłowa ocena sytuacji i szybka decyzja o CC pana dr., które zresztą przeprowadził uratowała moje dziecko. Jest profesjonalny, ale też bardzo miły i wyrozumiały. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i jest zainteresowany pacjentem. Plusem jest to, że wykonuje badania prenatalne oraz, że pracuje w szpitalu. Na pewno przy kolejnej ciąży wrócę.

  E
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Żyżyńska konsultacja laryngologiczna

  Pani doktor to lekarz z powołania :) Uwielbiam konkretnych lekarzy, którzy wyjaśniają dokładnie co i jak. Super podejście do dzieci. Miła i empatyczna. Polecam !

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Głodek Inny

  Z całego serca mogę polecić Pana doktora , na wizytach w cale nie czuć jak by się było w gabinecie , szybkie wykrycie problemu , bardzo dobre podejście do pacjenta , badanie drożności przeprowadzone szybko i bezboleśnie. Polecam szczególnie Panią ,które starają się o potomstwo :)

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Głodek Inny

  Zdecydowanie polecam!!
  Doktor rzeczowy, na wszelkie pytanie cierpliwie tłumaczy, z poczuciem humoru, nie odczuwa się krępacji.
  Dzięki doktorowi pojawiła się na świecie moja dzidzia za co jestem ogromnie wdzięczna, po rokowaniach u innego lekarza, który stwierdził brak możliwości zajścia w ciąże, panu doktorowi P. Glodek należą się oklaski!
  Zdecydowanie - Polecam!!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Pankau prowadzenie ciąży

  Jako osoba bardzo mocno zdystansowana wzgl personelu medycznego/lekarzy trafiłam na sor z krwawieniem w ciąży, dość mocno spanikowana. Pan doktor wyjaśnił przyczynę, zapisał leki, dodał otuchy. Poczułam, że mogę mu zaufać i powierzyłam prowadzenie ciąży. Cieszę się, że trafiłam do dr Pankau. Lekarz wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, nie traktował z gory. Bardzo dziękuję, że mnie Pan nie opuścił, zachował pełen profesjonalizm i zgodnie z obietnicą przeprowadził operację cesarskiego cięcia, dzięki czemu mam dziś zdrowego syna. Wszystko przebiegło bez komplikacji. Jedyny problem jest taki, że na wizytę połogowa należy się umówić na końcówce ciąży (tak radzę), bo terminy prawie jak na NFZ, ale to zrozumiałe. Niestety musiałam zapisać się gdzie indziej na kontrolę. Tak czy inaczej, bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.

  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Aleksandra Górska Inny

  Bardzo kompetentna, pełna optymizmu i empatii Pani doktor. Wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości i ustawiła leczenie w oparciu o nowe leki. Jak się okazuje poszczególne leki na alergie mają swoją specyfikę a Pani dr je zna i potrafi odpowiednio dobrać, ponieważ bardzo skrupulatnie zbiera wywiad. Bardzo miła i profesjonalna wizyta. Dziękuję i pozdrawiam. W.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania