Naszą misją jest stworzenie miejsca wychodzącego naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom pacjentów, miejsca, w którym przyjazna pacjentom atmosfera łączy się z profesjonalizmem i wysokimi standardami świad... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

MedicaPark Centrum Medyczne

Gdańska 14

Kartuzy , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Naszą misją jest stworzenie miejsca wychodzącego naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom pacjentów, miejsca, w którym przyjazna pacjentom atmosfera łączy się z profesjonalizmem i wysokimi standardami świadczonych usług medycznych.

W MedicaPark znajdziecie Państwo szeroki wachlarz specjalistycznych usług medycznych.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Głodek Inny

  Zdecydowanie polecam!!
  Doktor rzeczowy, na wszelkie pytanie cierpliwie tłumaczy, z poczuciem humoru, nie odczuwa się krępacji.
  Dzięki doktorowi pojawiła się na świecie moja dzidzia za co jestem ogromnie wdzięczna, po rokowaniach u innego lekarza, który stwierdził brak możliwości zajścia w ciąże, panu doktorowi P. Glodek należą się oklaski!
  Zdecydowanie - Polecam!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Pankau prowadzenie ciąży

  Jako osoba bardzo mocno zdystansowana wzgl personelu medycznego/lekarzy trafiłam na sor z krwawieniem w ciąży, dość mocno spanikowana. Pan doktor wyjaśnił przyczynę, zapisał leki, dodał otuchy. Poczułam, że mogę mu zaufać i powierzyłam prowadzenie ciąży. Cieszę się, że trafiłam do dr Pankau. Lekarz wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, nie traktował z gory. Bardzo dziękuję, że mnie Pan nie opuścił, zachował pełen profesjonalizm i zgodnie z obietnicą przeprowadził operację cesarskiego cięcia, dzięki czemu mam dziś zdrowego syna. Wszystko przebiegło bez komplikacji. Jedyny problem jest taki, że na wizytę połogowa należy się umówić na końcówce ciąży (tak radzę), bo terminy prawie jak na NFZ, ale to zrozumiałe. Niestety musiałam zapisać się gdzie indziej na kontrolę. Tak czy inaczej, bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Górska Inny

  Bardzo kompetentna, pełna optymizmu i empatii Pani doktor. Wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości i ustawiła leczenie w oparciu o nowe leki. Jak się okazuje poszczególne leki na alergie mają swoją specyfikę a Pani dr je zna i potrafi odpowiednio dobrać, ponieważ bardzo skrupulatnie zbiera wywiad. Bardzo miła i profesjonalna wizyta. Dziękuję i pozdrawiam. W.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Górska Inny

  Bardzo polecam ! Wcześniej leczyłam się prze wiele lat u innego lekarza co doprowadziło do bardzo dużego wstrząsu anafilaktycznego z utratą przytomności i zagrożeniem życia . Po tych doświadczeniach umówiłam się na wizytę do P. dr Górskiej. Już na pierwszej wizycie , po przeprowadzeniu wywiadu wytypowała prawdopodobną przyczynę ataków oraz zleciła niezbędne badania w tym kierunku. Bardzo szybko ustalono alergen i wdrożono leczenie . Obecnie dzięki zaleceniom P. doktor czuję się dobrze i ataki już się nie powtórzyły. Pani doktor jest przemiłą , kompetentną i bardzo wnikliwą osobą . Dzięki niej w końcu czuję się dobrze i mogę normalnie żyć.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Pankau prowadzenie ciąży

  Pan Doktor prowadził moją ciążę. Każde USG wykonane dokładnie, Pan Doktor wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania. Nie wyobrażam sobie, aby być pod opieką innego lekarza. Profesjonalizm i zaangażowanie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Pankau prowadzenie ciąży

  Polecam Pana doktora do prowadzenia ciąży. Wizyty przebiegają w miłej i profesjonalnej atmosferze. W razie potrzeby Pan doktor udziela porad telefonicznych. Jestem bardzo zadowolona, polecam z całego serca.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Głodek Inny

  Polecam Doktora, bardzo konkretny, rzeczowy oraz cierpliwy- odpowiadał na wszystkie pytania i tłumaczył co i jak. Wyprowadził mnie z problemów z tarczycą, zdiagnozował PCOS (czego inni gin. nie zrobili) oraz doprowadził do ciąży (przy problemach z owulacją). Oprócz dobrego kontaktu podczas wizyt również kontakt mailowy (na bieżąco- bez zarzutu).
  Polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Głodek Inny

  Z całego serca polecam. Lekarz jest dokładny, rzeczowy i przede wszystkim profesjonalny. Trafiłam do doktora głównie z problemem tarczycy. Doktor nie stawia pochopnych diagnoz, doszukuje się problemu i potem ustala konkretne leczenie. Jeśli szukasz miłego, mądrego i kulturalnego lekarza to umów się do lek. Głodka ! :-)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Katarzyna Żyżyńska Inny

  pełna obaw byłam przed wizytą czy 2,5 letni synek da się "dotknąć" a co dopiero przebadać - zupełnie niepotrzebnie. Młody nawiązał kumpelskie relacje z Panią doktor i został przebadany bez żadnych problemów, szybko, dokładnie i sprawnie . Było to rok temu a dziecko do dzisiaj pamięta fotel który się podnosi - atrakcja niesamowita :) Polecam - podejście do małego pacjenta na 5+ i trafna diagnoza .


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Woźniacki Inny

  Lekarz bardzo profesjonalny i empatyczny. Wszystko wytłumaczy i odpowie na każde pytanie. Polecam serdecznie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania