MEDI-LIFE Centrum Rozwoju, Psycholog Dziecięcy, Psychiatra, Terapeuta Uzależnień, Psychoterapeuta, Psycholog, Joga.

MEDI-LIFE Centrum Rozwoju, Psycholog Dziecięcy, Psychiatra, Terapeuta Uzależnień, Psychoterapeuta, Psycholog, Joga.

Psychiatria , Psychologia dziecięca , Psychologia , Psychoterapia , Terapia , Seksuologia więcej

11 opinii Warszawa, Aleja Wilanowska 9 i 1 więcej · Zobacz wszystkie adresy
MEDI-LIFE Centrum Rozwoju, Psycholog Dziecięcy, Psychiatra, Terapeuta Uzależnień, Psychoterapeuta, Psycholog, Joga.

MEDI-LIFE Centrum Rozwoju, Psycholog Dziecięcy, Psychiatra, Terapeuta Uzależnień, Psychoterapeuta, Psycholog, Joga.

O nas

Jesteśmy grupą specjalistów tworzących MEDI-LIFE Centrum Rozwoju z placówkami w Warszawie, Piasecznie, Otwocku oraz Radzyminie. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi, prywatnymi placówkami medycznymi, firmami, a także samorządami. W ramach posiadanych kompetencji podejmujemy się szeroko rozumianej ochrony i ratowania zdrowia psychicznego, starając się zapewnić w naszych placówkach przyjazną, domową atmosferę.
Niewątpliwie naszym nieocenionym atutem jest indywidualne i holistyczne podejście do każdego Pacjenta i jego problemu. Nie jesteśmy sieciówką. Jesteśmy zespołem specjalistów z nieszablonowym podejściem do zdrowia psychicznego, w skład którego wchodzą:
* lekarze psychiatrzy,
* psycholodzy dzieci i młodzieży,
* psychoterapeuci,
* terapeuci uzależnień,
* psycholodzy,
* trenerzy jogi,
* psycholodzy sportowi.

Jesteśmy zdania, iż profesjonalna opieka zdrowotna i wysoki standard udzielanych świadczeń są połączeniem wysokich umiejętności kadry medycznej z merytoryką realizowanych programów. Zaufanie naszych podopiecznych ma dla nas ogromną wartość.
W Poradni MediLife możesz skorzystać z konsultacji psychologicznej oraz pomocy lekarzy i psychoterapeutów. W ramach prowadzonej działalności organizowane są Programy Leczenia i Terapii nadzorowane przez specjalistów z zakresu psychiatrii i utworzone w zgodzie z Narodowym Programem Zdrowia Psychicznego.

Każda konsultacja psychologiczna lub psychiatryczna, jak również psychoterapia dorosłych i dzieci czy też terapia par prowadzona jest w wyjątkowo kameralnych warunkach.

W poradni wsparcia udziela:

* lekarz psychiatra,
* psycholog,
* psychoterapeuta,
* psychodietetyk,
* specjalista terapii uzależnień,
* terapia z elementami jogi i technik relaksacji,
* EMDR – odwrażliwianie i przetwarzanie za pomocą ruchu gałek ocznych.
* Procedury w naszych placówkach oraz wysoki profesjonalizm naszych specjalistów zapewniają pełną anonimowość i komfortowe warunki do pracy własnej.

Każdego dnia nasi specjaliści pomagają pacjentom w leczeniu zaburzeń i chorób psychicznych, w rozwiązywaniu życiowych problemów, odzyskiwaniu równowagi oraz w walce o psychiczny dobrostan. Wierzymy, że dobrze dobrane leczenie, wsparcie sprzyjających profesjonalistów i zaangażowanie pacjenta to przepis na budowę lepszego, spokojnego życia.

Przyświeca nam misja wykorzystania naszej merytorycznej wiedzy i kwalifikacji dla wsparcia pacjentów, którzy tego potrzebują.

SZCZEGÓŁOWY WYWIAD I TRAFNA DIAGNOZA:
Nasza skuteczność opierają się na niestandardowej diagnostyce problemu, z jakim pojawia się u nas Pacjent. Wykorzystujemy do tego naszą wiedze, doświadczenie oraz wszystkie dostępne narzędzia, takie jak np. testy psychologiczne. Podczas spotkań budujemy obopólne zaufanie i razem szukamy najlepszego rozwiązania problemu.

WSPARCIE DLA BLISKICH:
Za zgodą Pacjenta udzielamy pomocy również jego najbliższemu otoczeniu, rodzinie, przyjaciołom, dzieciom.
W naszych działaniach podkreślamy, jak ważne jest odpowiednie podejście do stanu zdrowia podopiecznego.

W ramach posiadanych kompetencji podejmuje się leczenia:
* leczenie nerwicy,
* leczenie bezsenności,
* leczenie natręctw,
* leczenie stresu,
* leczenie psychozy,
* leczenie ataków paniki,
* leczenie fobii i lęków,
* leczenie zaburzeń seksualnych,
* leczenie zaburzeń psychosomatycznych,
* leczenie zaburzeń osobowości,
* leczenie zaburzeń odżywiania,
* zespoły otępienne i choroba Alzheimera,
* choroba afektywna dwubiegunowa,
* leczenie depresji.

Serdecznie zapraszamy
Zespół MEDI-LIFE
www.medi-life.pl
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Test MMPI II
 • Test SCID-5
 • Test DIVA-5
Języki
 • Polski
 • Angielski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Aktualności

Poradnia w Warszawie (Wilanów).
Już teraz w Naszej Poradni dla Dzieci i Młodzieży Medi-Life możecie skorzystać z wizyty u psychologa dziecięcego!
Izabela Olszewska - psycholożka dziecięca. Ukończyła studia psychologiczne o specjalności wspierania kształcenia i rozwoju w Akademii Pedagogiki Specjalnej.
Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w Instytucie „Pomnik" - Centrum Zdrowia Dziecka oraz w telefonie zaufania dla dzieci i młodzieży.
Ciągle doskonali swój warsztat pracy poprzez udział w szkoleniach oraz jest w trakcie studiów podyplomowych z diagnozowania (Uniwersytet SWPS).
Prowadziła warsztaty psychoedukacyjne w warszawskich szkołach podstawowych, dzięki czemu poznała trudności z jakimi zmagają się uczniowie w rożnym wieku.
Pani Izabela przyjmuje w Warszawie na Wilanowie.
Poniedziałek, Środa, Czwartek godziny 13:00 - 20:00.
Na pierwsze spotkanie proszeni są rodzice / opiekunowie dziecka, dopiero kolejne spotkanie odbywa się z samym dzieckiem.
Pierwsze spotkanie jest spotkaniem diagnostycznym, na którym zbierany jest wywiad i pozyskiwane są ważne informacje odnośnie dziecka.
Zapraszamy
tel. 535 00 85 95
www.medi-life.pl

Dowiedz się więcej

Aleja Wilanowska 9,Warszawa

Opinie o specjalistach (11)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Dorota Chojnowska-Balcerzyk konsultacja psychiatryczna

  pani doktor ma swietny kontakt z pacjentem. uwaznie slucha, stara sie wylapac jak najwiecej szczegolow zeby jak najlepiej pomoc.
  szczerze polecam!

  lek. Dorota Chojnowska-Balcerzyk

  Bardzo dziękuję za mile słowa, pozdrawiam.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Stasik konsultacja psychiatryczna

  Z trzech wizyt u psychiatrów, na których byłam w ostatnim czasie, ta była najbardziej merytoryczna i przede wszystkim (póki co) są dostępne realne terminy ewentualnych kolejnych wizyt. Nieco dziwi mnie ocena interesanta "po wyglądzie", przy czym Pan Paweł nie był pierwszy w pewnych refleksjach i był dyplomatyczny, mówiąc, że nie wyglądam jak ktoś bez energii. Poprzedni psychiatra był bardziej "brutalny" i podsumował, że się uśmiecham, nie wyglądam jak ktoś kto się źle czuje, a to co mówię "się kupy nie trzyma". Cóż, no... Wygląd wyglądem, a dowiezienie się na tą wizytę to był sport ekstremalny (ból brzucha, zawroty głowy, osłabienie). Był też drobny "zgrzyt", jak mimochodem przyznałam, że o pewnych tematach zdarzało mi się myśleć i rozmawiać. Tyle, że dyskutować o hipotetycznych skrajnych zdarzeniach z kolegami podczas np. ćwiczeń ewakuacyjnych nie jest równoznaczne, że chce się coś zrobić... Ogólnie jednak polecam doktora (szczególnie mając porównanie z poprzednimi dwoma).

  lek. Paweł Stasik

  Dziękuję za opinię i polecenie mnie innym. Miło mi, że uznała Pani wizytę za udaną. W razie potrzeby dodatkowego wsparcia proszę o kontakt. Z wyrazami szacunku Paweł Stasik

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Stasik konsultacja psychiatryczna

  Pan doktor Stasik to doskonały lekarz. Z ogromną empatią podchodzi do pacjenta. Jest bardzo kompetentny i zaangażowany w cały proces leczenia. Rozmowy z Panem
  doktorem dają ogromne poczucie
  bezpieczeństwa. Dzięki Panu doktorowi
  uwierzyłam, że moje życie wróci na
  właściwe tory. Polecam z całego serca!
  Dziękuję Panie doktorze! Wdzięczna
  pacjentka.

  lek. Paweł Stasik

  Dziękuję za opinię i zaufanie. Każda osoba, której udaje się pomóc motywuje mnie do dalszej pracy i rozwoju. Jestem pewien, że wysiłek, który inwestuje Pani w poprawę stanu psychicznego da oczekiwany efekt, ja natomiast postaram się zapewnić swoje wsparcie od strony medycznej. W razie potrzeby pozostaję dostępny i służę pomocą. Z wyrazami szacunku Paweł Stasik


  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Dorota Chojnowska-Balcerzyk konsultacja psychiatryczna

  Pani doktor poświęciła mi więcej czasu niż było to przewidywane, rozpisała szczegółowo zmianę leczenia. Pomogła mi również z własnej woli znaleźć terapię w bardzo szybkim terminie. Mimo mojego strachu przed wizytą jestem bardzo zadowolona z wyboru.

  lek. Dorota Chojnowska-Balcerzyk

  Bardzo dziękuję za miłle słowa , cieszę się, że mogłam pomóc.


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Ewelina Jankowska konsultacja psychiatryczna

  Polecam Panią Doktor, naprawdę jest świetnym lekarzem, idealnie dobiera leki!


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Dorota Chojnowska-Balcerzyk konsultacja psychiatryczna

  Pełen profesjonalizm. Jestem pod opieka Pani Doktor od 3 lat. Bardzo mi pomogła i postawiła "na nogi". Polecam

  lek. Dorota Chojnowska-Balcerzyk

  Bardzo dziękuję, zawsze poprawa zdrowia pacjenta jest dla mnie największą nagrodą za pracę.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Stasik konsultacja psychiatryczna

  Dla mnie pan dr. Stasik jest wzorem prawdziwego lekarza z powołania. Bardzo kompetentny, empatyczny i szczerze zaangażowany w proces kompleksowej pomocy pacjentowi. Mam na myśli nie tylko farmakoterapię i podejście psychoterapeutyczne ale pan doktor stosuje również zabiegi TMS w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, z których miałem okazję skorzystać. Jestem panu Pawłowi za to bardzo wdzięczny, ponieważ po wyjściu z oddziału czuję się znacznie lepiej, mam więcej optymizmu i energii do działania. Życzę wszystkim pacjentom takich lekarzy.

  lek. Paweł Stasik

  Dziękuję za opinię i miłe słowa. Cieszę się, że samopoczucie się poprawiło. Staram się odpowiednio dobierać metody do potrzeb i ustalać postępowanie w oparciu o nowoczesne sposoby leczenia w psychiatrii, również przezczaszkową stymulację magnetyczną. W razie potrzeby dodatkowego wsparcia, proszę o kontakt.
  Z wyrazami szacunku
  Paweł Stasik


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Ewelina Jankowska konsultacja psychiatryczna

  Bardzo miły i profesjonalny lekarz, bardzo polecam!


  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Stasik konsultacja psychiatryczna

  Moja opinia dotycząca pana Pawła, jest bardzo pozytywna. Jego szybka i trafna diagnoza pozwoliła rozpocząć skuteczne leczenie. Wykazał się dużą uwagą, aktualną wiedzą i zdolnością do łączenia różnych faktów podczas mojej diagnozy. Myślę też, że ma on bardzo dobrą intuicję, która jest bardzo pomocna w diagnozie. Zdecydowanie polecam!

  lek. Paweł Stasik

  Dziękuję za opinię. To zawsze cieszy, że mogłem przyczynić się do poprawy zdrowia psychicznego. Odpowiedni czas poświęcony zebraniu wywiadu wstępnego to moim zdaniem klucz do trafnej diagnozy. W przypadku ewentualnej potrzeby dalszego wsparcia pozostaję do dyspozycji. Dziękuję za zaufanie i polecenie mnie innym.
  Łączę wyrazy szacunku
  Paweł Stasik


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Monika Gawłowicz konsultacja psychiatryczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p.doktor.konsultacja była rzeczowa i na temat.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania