Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu jest największą tego typu placówką w południowej części województwa mazowieckiego, która otacza opieką pacjentów wymagających leczenia kardio- i neurochiru... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu

J. Aleksandrowicza 5

26-617 , Radom , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu jest największą tego typu placówką w południowej części województwa mazowieckiego, która otacza opieką pacjentów wymagających leczenia kardio- i neurochirurgicznego oraz specjalizującą się w otolaryngologii, chirurgii dziecięcej i onkologii klinicznej. Dysponujemy doświadczoną kadrą medyczną, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aby zapewnić Państwu usługi najwyższej jakości. Dzięki wysokim kompetencjom naszych specjalistów jesteśmy również odpowiednio przygotowani do przeprowadzania nowatorskich zabiegów.

Świadczymy zarówno usługi z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej jak i diagnostyki oraz rehabilitacji.

Nasi lekarze udzielają świadczeń w dziedzinie leczenia chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej i onkologicznej, neonatologii, pulmonologii, reumatologii, endokrynologii, pediatrii, anestezjologii, kardiologii, okulistyki, ginekologii oraz położnictwa.

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Szadkowski Inny

  Świetny specjalista, uprzejmy i życzliwy człowiek i co mało kiedy zdarza się w tym fachu, jest punktualny. I jeszcze jedno - pomimo swojej pozycji nie uderzyła mu głowa sodowa do głowy i traktuje pacjentów z szacunkiem i zrozumieniem. Można tylko ubolewać, że tak rzadko spotyka się lekarzy takich jak dr Tomasz Szadkowski.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Kasprzak Inny

  Pan Doktor bardzo kompetentny, troskliwy i prawdziwy specjalista. O wielkiej klasie i kulturze osobistej. Otrzymałam fachową i konkretną pomoc. Bardzo polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alicja Banaszkiewicz Inny

  Wspaniała Pani doktor! Z dużą wiedzą.
  Miła i przyjazna dla dziecka. Mój synek po wyjściu że szpitala powiedział: bardzo Panią lubię, bo już mnie rączka nie boli :) Bardzo polecamy


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Sobieraj-Maciąg Inny

  Nie znajduję słów, aby wyrazić profesjonalizm, empatię i zaangażowanie Pani Doktor w leczeniu pacjentów. Wiem, co mówię, ponieważ od 2017 r. Pani Sobieraj - Maciąg jest lekarzem prowadzącym mojego syna, u którego w wieku 19 r.ż. zdiagnozowano SM. A teraz w marcu 2021 r. moja mama (82 lata) trafiła na oddział neurologiczny pod opiekę Pani Doktor. Jak sama twierdzi, w całym swoim życiu nie była tak dobrze zdiagnozowana - przeszła wszelkie możliwe badania. Pani Małgorzata nie zaniedbała niczego. Diagnoza w punkt - udar, chociaż objawy nie były typowe. Ale też dała nadzieję, że pewne objawy będą się cofać. Mama jest zachwycona osobą Pani Doktor. Każdy pacjent to przede wszystkim dla niej człowiek, do którego podchodzi się indywidualnie. Oh, gdyby więcej było takich lekarzy...


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bartosz Szmigiel Inny

  Znakomity lekarz i wspaniały człowiek. Pełen empatii i życzliwości profesjonalista, który w chorym widzi drugiego człowieka a nie tylko kolejny przypadek.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Pasierb Inny

  Lekarz z powołania. Wzorowe podejście do pacjęta. Oby więcej w naszej służbie zdrowia Specjalistów z takim podejściem do pracy :)


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Szadkowski Inny


  Trafił mi się naprawdę wspaniały specjalista, jeszcze z tak dobrym lekarzem w życiu się nie spotkałam. Pan Doktor okazał się bardzo rzetelny, dokładny, sumienny i pełen empatii dla mnie. Prawdziwy lekarz z powołania. Laparoskopia woreczka została przeprowadzona bardzo sprawnie. Brawo P. Doktorze, bardzo dziękuję i pozdrawiam.
  Barbara N.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Pasierb Inny

  Pan Doktor bardzo mi pomógł względem leczenia moich przepuklin. Zaczęliśmy szukać problemu od najdrobniejszych rzeczy typu badanie na cieśń nadgarstków aż po sam rezonans całego kręgosłupa.
  Dla mnie było to świetne podejście, gdyż przy okazji upewniłam się że mam tylko problem z kręgosłupem.
  Doktor dał mi kilka zaleceń które stosuję do dzisiaj i gdyby też nie rehabilitacja, nie funkcjonowała bym normalnie.
  Zadowalające, rzeczowe podejście + wieloletnia praktyka lekarska = wiele uratowanych ludzi.
  Pełen profesjonalizm.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Sobieraj-Maciąg Inny

  Pani Doktor Sobieraj zajmuje się moja babcią w szpitalu. Pani Doktor jest tak bardzo zaangażowana ze jestem pełna podziwu i lepiej babcia nie mogła trafić tym bardziej ze Pani Doktor jest rownież prowadząca.
  W dniu przyjęcia szybko przeprowadzona odpowiednia diagnostyka, zaplanowane leczenie w dodatku skuteczne pomimo udaru babcia ma sie dobrze. Kontakt z Panią Doktor cudowny w dniu przyjęcia przynajmniej 3 połączenia telefoniczne dzięki którym wiedzieliśmy co sie z babcia dzieje. W kolejnych dniach Pani Doktor z własnej inicjatywy dzwoniła informując o stanie i planie leczenia. Pomimo trudnej sytuacji z covidem i brakiem odwiedzin wiemy ze babcia jest pod wspaniała opieka.
  Nadmienię ze babcia ma 91 lat i nie została przez Panią Doktor ze względu na wiek „spisana na straty” jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Doktor jej kompetencji, wrażliwości, zaangażowania, opiekuńczości wobec pacjenta.
  Dziękujemy Pani Doktor.
  Wnuczka i cała rodzina pacjentki Janiny D.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Ewa Wiśniewska Inny

  Pani Kasia to fantastyczny lekarz z powołaniem. Mało jest takich osób w dzisiejszych czasach. Specjalista w każdym calu. Podchodzi z sercem i empatią do każdego swojego pacjenta.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania