Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu jest największą tego typu placówką w południowej części województwa mazowieckiego, która otacza opieką pacjentów wymagających leczenia kardio- i neurochirurgicznego oraz specjalizującą się w otolaryngologii, chirurgii dziecięcej i onkologii klinicznej. Dysponujemy doświadczoną kadrą medyczną, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aby zapewnić Państwu usługi najwyższej jakości. Dzięki wysokim kompetencjom naszych specjalistów jesteśmy również odpowiednio przygotowani do przeprowadzania nowatorskich zabiegów.

Świadczymy zarówno usługi z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej jak i diagnostyki oraz rehabilitacji.

Nasi lekarze udzielają świadczeń w dziedzinie leczenia chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej i onkologicznej, neonatologii, pulmonologii, reumatologii, endokrynologii, pediatrii, anestezjologii, kardiologii, okulistyki, ginekologii oraz położnictwa.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (43)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Nadgrodkiewicz Inny

  Polecam serdecznie , jedyny specjalista który potrafił mi pomóc . Bardzo duży plus za zaangażowanie.

  W
  Profil zweryfikowany
  Tomasz Szadkowski Inny

  Polecam w 100% Człowiek życzliwy fachowy z szacunkiem podchodzi do każdego pacjenta a przede wszystkim świetny chirurg. Jestem ogromnie wdzięczna za zabieg ktory przeprowadził

  A
  Profil zweryfikowany
  Leopold Szepanowski Inny

  Zaznaczam, ze jest to opinia po kilku wizytach na NFZ.. ale juz pierwsze wrazenie bylo bardzo pozytywne. Pan Doktor to wyjatkowo sympatyczny i rzeczowy lekarz, odpowiada na wszystkie moje pytania i tlumaczy zagadnienia w przystepny sposob. Wykonal badanie USG na miejscu oraz skierowal na dalsze badania.Z wynikami zadzwonil do mnie .Juz dawno nie spotkalam sie z tak dobrym podejsciem do pacjenta.


  K
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Sobieraj-Maciąg Inny

  Cudowny, empatyczny Lekarz z powołaniem.
  Trafić na Panią Doktor w szpitalu to ogromne szczęście.


  G
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Izabela Lewandowska-Andruszuk Inny

  Najlepszy lekarz w Radomiu Już chyba nie od dziś Pani doktor jest polecana, cóż tu dużo mówić dr Andruszuk to prawdziwy lekarz z powołania, oddana swoim i nie tylko swoim pacjentkom..miałam przyjemność leżeć w szpitalu podczas dyżurów doktor Andruszuk, jej pacjentką nie byłam a zawsze można było po ludzku sie wszystkiego dowiedzieć, porozmawiać, zawsze przechodząc z uśmiechem pytała czy wszystko w porządku. Polecam !


  A
  Profil zweryfikowany
  Alina Songin Inny

  Najlepszy lekarz jakiego znam. Całym sercem angażuje się w leczenie swojego pacjenta. Kobieta anioł.


  I
  Profil zweryfikowany
  Jarosław Grzeszczyk Inny

  Pan dr Jarosław Grzeszczyk jest najlepszym ginekologiem z jakim spotkałam się w Polsce. Jest to doktor na poziomie międzynarodowym, jego podejście i opieka lekarska jest na najwyższym poziomie. Jest to człowiek z empatia i poświęceniem co dzisiaj rzadko spotyka się w gabinetach lekarskich. Życzę każdej pacjentce z problemem ginekologicznym żeby mogła doswiadczyc takiej profesjonalnej opieki. Mnie Pan doktor uratował życie. Dziękuję Panie Doktorze


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Dariusz Piotr Karbarz Inny

  Zgadzam się z innymi opiniami, lekarz miły, kompetentny, wie co robi, dobry fachowiec. Mam nadzieję że nie ucieknie nam z Radomia bo mało u nas tak dobrych specjalistów.


  T
  Profil zweryfikowany
  Cezary Orczykowski Inny

  Pan Doktor to wspaniały lekarz, operator i kardiolog. W dniu 9 stycznia 2023r. w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu zdiagnozował u mnie, 85-latka, ostry zawał serca i dzięki swojej bogatej wiedzy medycznej i zaangażowaniu uratował mi życie. Dziękuję Panie Doktorze.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Janusz Pasierb Inny

  Lekarz jakich brak w dzisiejszych czasach ze świecą szukać takich jak ten Doktor przez duże D ,szacunek uznanie w stu procentach.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

J. Aleksandrowicza 5, 26-617 Radom Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania