Zobacz lekarzy

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu jest największą tego typu placówką w południowej części województwa mazowieckiego, która otacza opieką pacjentów wymagających leczenia kardio- i neurochiru... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu

J. Aleksandrowicza 5

26-617 , Radom , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu jest największą tego typu placówką w południowej części województwa mazowieckiego, która otacza opieką pacjentów wymagających leczenia kardio- i neurochirurgicznego oraz specjalizującą się w otolaryngologii, chirurgii dziecięcej i onkologii klinicznej. Dysponujemy doświadczoną kadrą medyczną, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aby zapewnić Państwu usługi najwyższej jakości. Dzięki wysokim kompetencjom naszych specjalistów jesteśmy również odpowiednio przygotowani do przeprowadzania nowatorskich zabiegów.

Świadczymy zarówno usługi z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej jak i diagnostyki oraz rehabilitacji.

Nasi lekarze udzielają świadczeń w dziedzinie leczenia chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej i onkologicznej, neonatologii, pulmonologii, reumatologii, endokrynologii, pediatrii, anestezjologii, kardiologii, okulistyki, ginekologii oraz położnictwa.

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Sobieraj-Maciąg Inny

  Nie znajduję słów, aby wyrazić profesjonalizm, empatię i zaangażowanie Pani Doktor w leczeniu pacjentów. Wiem, co mówię, ponieważ od 2017 r. Pani Sobieraj - Maciąg jest lekarzem prowadzącym mojego syna, u którego w wieku 19 r.ż. zdiagnozowano SM. A teraz w marcu 2021 r. moja mama (82 lata) trafiła na oddział neurologiczny pod opiekę Pani Doktor. Jak sama twierdzi, w całym swoim życiu nie była tak dobrze zdiagnozowana - przeszła wszelkie możliwe badania. Pani Małgorzata nie zaniedbała niczego. Diagnoza w punkt - udar, chociaż objawy nie były typowe. Ale też dała nadzieję, że pewne objawy będą się cofać. Mama jest zachwycona osobą Pani Doktor. Każdy pacjent to przede wszystkim dla niej człowiek, do którego podchodzi się indywidualnie. Oh, gdyby więcej było takich lekarzy...

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bartosz Szmigiel Inny

  Znakomity lekarz i wspaniały człowiek. Pełen empatii i życzliwości profesjonalista, który w chorym widzi drugiego człowieka a nie tylko kolejny przypadek.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Pasierb Inny

  Lekarz z powołania. Wzorowe podejście do pacjęta. Oby więcej w naszej służbie zdrowia Specjalistów z takim podejściem do pracy :)

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Szadkowski Inny


  Trafił mi się naprawdę wspaniały specjalista, jeszcze z tak dobrym lekarzem w życiu się nie spotkałam. Pan Doktor okazał się bardzo rzetelny, dokładny, sumienny i pełen empatii dla mnie. Prawdziwy lekarz z powołania. Laparoskopia woreczka została przeprowadzona bardzo sprawnie. Brawo P. Doktorze, bardzo dziękuję i pozdrawiam.
  Barbara N.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Pasierb Inny

  Pan Doktor bardzo mi pomógł względem leczenia moich przepuklin. Zaczęliśmy szukać problemu od najdrobniejszych rzeczy typu badanie na cieśń nadgarstków aż po sam rezonans całego kręgosłupa.
  Dla mnie było to świetne podejście, gdyż przy okazji upewniłam się że mam tylko problem z kręgosłupem.
  Doktor dał mi kilka zaleceń które stosuję do dzisiaj i gdyby też nie rehabilitacja, nie funkcjonowała bym normalnie.
  Zadowalające, rzeczowe podejście + wieloletnia praktyka lekarska = wiele uratowanych ludzi.
  Pełen profesjonalizm.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Sobieraj-Maciąg Inny

  Pani Doktor Sobieraj zajmuje się moja babcią w szpitalu. Pani Doktor jest tak bardzo zaangażowana ze jestem pełna podziwu i lepiej babcia nie mogła trafić tym bardziej ze Pani Doktor jest rownież prowadząca.
  W dniu przyjęcia szybko przeprowadzona odpowiednia diagnostyka, zaplanowane leczenie w dodatku skuteczne pomimo udaru babcia ma sie dobrze. Kontakt z Panią Doktor cudowny w dniu przyjęcia przynajmniej 3 połączenia telefoniczne dzięki którym wiedzieliśmy co sie z babcia dzieje. W kolejnych dniach Pani Doktor z własnej inicjatywy dzwoniła informując o stanie i planie leczenia. Pomimo trudnej sytuacji z covidem i brakiem odwiedzin wiemy ze babcia jest pod wspaniała opieka.
  Nadmienię ze babcia ma 91 lat i nie została przez Panią Doktor ze względu na wiek „spisana na straty” jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Doktor jej kompetencji, wrażliwości, zaangażowania, opiekuńczości wobec pacjenta.
  Dziękujemy Pani Doktor.
  Wnuczka i cała rodzina pacjentki Janiny D.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Ewa Wiśniewska Inny

  Pani Kasia to fantastyczny lekarz z powołaniem. Mało jest takich osób w dzisiejszych czasach. Specjalista w każdym calu. Podchodzi z sercem i empatią do każdego swojego pacjenta.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Chlebny operacja nosa

  Pan doktor operował moja przegrodę nosowa, która określił jako jedna z najgorszych w swojej karierze. Mimo iż nie jest ona idealnie proste, to różnica jest diametralna. Z tego powodu serdecznie polecam pana doktora

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Szmigiel staw skokowy powikłania po skręceniu

  Szczerze polecam Pana doktora .Dziś byłem na nastrzykiwaniu osoczem i powiem krótko gość jest po prostu fenomenalny zabieg przeprowadzony perfekcyjnie, niesamowita ręka i opanowanie ,ma niesamowitą wiedzę no i tak jak wkuwa się w staw to jest niespotykane a dodam że już trochę ludzi go atakowało. Polecam bardzo bo to świetny specjalista wspaniały fachowiec z dobrym podejściem do pacjenta. Pewnie w razie problemów na pewno odwiedzę ponownie i każdemu z problemami ortopedycznymi polecam to samo.

  Paweł K.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Czerski Doraźna pomoc

  Przyszłam z kaszlem, lekarz mnie nie posłuchał, tylko wpisał antybiotyk. Nadal nie wiem, czy mam zaatakowane płuca, czy oskrzela.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania