Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Maz-Med

11 Listopada 3

36-100 , Kolbuszowa , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mirosław Olszewski

  Internista, Kardiolog,

  • G

   Wspaniały specjalista w kardiologi. Pan doktor wspaniały i uczynny jako człowiek który potrafi wysłuchac pacjenta oraz udzielic mu bardzo dobrych porad. J.GOGOŁ


 • Witold Karpiak

  Położna,

  • Z

   Ocena bardzo pozytywna. Prowadził moje dwie ciaże które zakończyły się pomyślnie. Dba o pacjentów, jest miły, wyczerpujaco odpowiada na pytania i najważniejsze ze bardzo slowny. Dla mnie spoko!!!


 • Ewa Ziolo-Dziopak

  Ginekolog, lek.

  • M

   nie potrafi przeprowadzić badać USG, jest nieuprzejma, złośliwa, traktuje kobiety jak by były gorsze od niej, a co do ceny, to jest ona chyba proporcjonalna do możliwości pani doktor, zdecydowanie lepiej zapłacić więcej i mieć fachową opiekę.. nie polecam..

  • P

   Świetny lekarz. Wzbudza zaufanie i jest bardzo cierpliwa, To, że Pani Doktor nie wykonuje USG nie umniejsza jej profesjonalizmowi. Przyznaje otwarcie, że nie wykonuje tego badania i odsyłając w tej kwestii do innego lekarza tylko dobrze o Niej świadczy. Jeśli kiedykolwiek była dla kogoś niemiła, niedelikatna i nieprzystępna jak opisywały to poprzedniczki to widocznie sobie zasłużyły na takie traktowanie, bo co niektórym pacjentkom się za dużo wydaje, Wystarczy posiedzieć chwile w poczekalni i posłuchać....Każda kobieta szuka fachowej pomocy ginekologicznej, ale zdarza się, że nawet najlepszy fachowiec nie jest w stanie pomóc w pewnych sytuacjach. Na koniec pozwolę sobie napisać, że są tacy dla których żaden lekarz nie jest odpowiednio dobry a właśnie te osoby mają zawsze najwięcej do powiedzenia na tematy, o których nie mają zielonego pojęcia. Polecam Panią Doktor!!!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Maciej Karpiak

  Ginekolog,

  • Nie kieruje na żadne badania (które później okazały się konieczne), byłam dziewicą więc robił mi tylko usg przezbrzuszne, które jest mało dokładne i nie wykazało nic. Dobrze, że szybko się na nim poznałam i zmieniłam lekarza. Przepisał mi leki, które wcale mi nie pomogły. Zresztą nic w tym dziwnego skoro wypisywał je bez znalezienia przyczyny moich problemów.

  • A

   Dr Karpiak był moim pierwszym lekarzem. Udałam się tam za namową mojej mamy, która go zachwalała, Chodziła ona do różnych lekarzy, ale tylko on naprawdę jej pomógł. Pierwszą wizytę wspominam bardzo dobrze, wszystko jasno i rzeczowo mi wyjaśnił, był bardzo miły. Od razu mnie do siebie przekonał. Chodzę już do niego 2 lata. Pomógł mi wyjść z moich hormonalnych problemów i dzięki temu mam teraz słodka dwumiesięczną kruszynkę. Zawsze zlecał potrzebne badania, badał delikatnie, ale dokładnie, szczegółowo wszystko wyjaśniał. To doktór, który nie panikuje i nie straszy, ale działa i dmucha na zimne. Lezałam kilkakrotnie w szpitalu i co do jego podejścia nie mam żadnych obiekcji. Po moim porodzie miałam trochę komplikacji. Pomógł mi wtedy bardzo. Ma super podejście do pacjentek, przejmuje się każdym przypadkiem. Nie olewa i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Wiesław Bąba

  Internista,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Nieuprzejmy i niepunktualny - przychodzi spóźniony o godzinę, bez słowa przepraszam i najdrobniejszego wytłumaczenia. Przyszedłem z bólem w plecach, więc czekanie na spóźnionego lekarza na korytarzu nie należy do przyjemnych. Kulminacją mojego spotkania z szanownym dyplomowanym lekarzem była diagnoza moich bólów w plecach: "nie wydaje mi się aby Pana coś bolało, Pan udaje". Dziękuję, nie skorzystam więcej.