MANTYK CLINIC (dawniej: Klinika Galeria Uśmiechu)

(32 opinie)

Informacje o placówce

Gabinety

MANTYK CLINIC (dawniej: Klinika Galeria Uśmiechu)

Nocznickiego 25/U13

01-948 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Joanna Pieczyńska-Mantyk konsultacja stomatologiczna

  Serdecznie polecam Panią Doktor.
  Doktor przyjęła moją córką z bardzo dużym ubytkiem. Zęba udało się uratować, a moje dziecko nie boi się już wizyt u dentysty:)
  Pełen profesjonalizm oraz wysoka jakość usług.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Joanna Pieczyńska-Mantyk konsultacja stomatologiczna

  W dniu dzisiejszym odbyłam wizytę u Pani doktor. Mimo, ze zgłosiłam się z problemem innym niż leczenie ortodontyczne , dr Mantyk zastosowała leczenie i wypełniła ubytek. Ukłucia do znieczulenia nie poczułam a kolor wypełnienia jak również jego wykończenie jest tak perfekcyjnie wykonane, ze gdybym osobiście nie leżała na fotelu i nie wiedziała, ze jest ono zakładane, nigdy bym nie zauważyła, ze z zębem coś się działo. Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie. Polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Joanna Pieczyńska-Mantyk Przeglad zebow

  Cena za przeglad zebow dziecka jaki oferuje klinika jest astronomiczna i nieadekwatna do uslugi jaka zostala wykonana. 200 zl za przeglad zebow dziecka lat 6 to duzo, tym bardziej ze dziecku dopiero wyzynaja sie dwa zeby stale i nic nie zostalo zrobione a to co mamy robic to poprostu powtorzyc wizyte za pol roku.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Joanna Pieczyńska-Mantyk ortodoncja, medycyna estetyczna, stom. zachowawcza, implanty

  Polecam Panią Doktor - to wspaniała osoba i doskonały specjalista - cieszę się, że trafiłam właśnie do niej. Trochę obawiałam się leczenia ortodontycznego - związanego z nim bólu i licznych wizyt. Pani Doktor rozwiała moje obawy i przedstawiła bardzo racjonalny (w porównaniu z innymi specjalistami) plan terapii. Leczenie przebiegło bardzo sprawnie, a wizyty okazały się czystą przyjemnością - Pani Doktor wręcz zaraża swoją pozytywną energią. :) Jestem też zachwycona finalnym efektem leczenia, po zdjęciu aparatu. Dziękuję, Pani Joasiu :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Joanna Pieczyńska-Mantyk wada zgryzu u dziecka

  Z czystym sumieniem polecam dr Joannę Pieczyńską-Mantyk! Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pani doktor szczegółowo wyjaśnia każdy etap leczenia ortodontycznego, a przy tym jest przemiłą i przesympatyczną osobą. Syn uwielbia wizyty u Pani doktor. Dr Pieczyńska jest zawsze uśmiechnięta, cierpliwa, a także wzbudzające zaufanie! Leczenie ortodontyczne jest bardzo skuteczne! Już po pierwszych kilku miesiącach widać było efekty. Ogromnie polecam każdemu - zarówno w leczeniu zachowawczym jak i ortodontycznym.
  Miło spotkać osobę o tak fachowym podejściu, pasji do pracy i zaangażowaniu! Dziękujemy Pani Joasiu :)
  Pozdrawiamy mama Kasia i syn Antek


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Joanna Pieczyńska-Mantyk

  Pani Dr Joanna to Mega Specjalista, a ponadto Pasjonat w swojej dziedzinie. Diagnozę stawia na podstawie dokładnych badań i wnikliwej analizy wywiadu przeprowadzanego osobiście
  z pacjentem. Według mnie jest lekarzem, który zawsze jest mocno zaangażowany w dobro pacjenta. Jej życzliwość, empatia, niespotykane w dzisiejszym świecie uprzejme podejście do pacjenta, a przede wszystkim czarujący uśmiech, którym wita każdego „ Gościa” Kliniki sprawiają, że z przyjemnością wraca się - a w zasadzie czeka się z niecierpliwością na kolejne wizyty. Podczas każdej z wizyt, a w moim przypadku było ich sporo, czułam się jak w najlepszym SPA, a delikatność obchodzenia się
  z pacjentem i odpowiednia muzyka w tle sprawiała, że nie myślałam o tym gdzie i po co jestem tylko najzwyczajniej
  w świecie miałam ochotę na drzemkę. Kompetencje Pani Dr Joanny przekładają się na wysoką jakość i komfort nowoczesnego leczenia. Do potrzeb pacjenta zawsze podchodzi kompleksowo,
  z wyjątkową starannością i na absolutnie najwyższym poziomie. Praca z pacjentem w wydaniu Pani Dr Joanny to jak dla mnie klasa międzynarodowa.
  Wszystkim życzę wyłącznie takich lekarzy jak Pani Dr Joanna,
  a sama żałuję że tak późno trafiłam pod jej opiekę.
  Anna K.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Joanna Pieczyńska-Mantyk konsultacja ortodontyczna

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pani dr jasno wyjaśniła jak będzie przebiegał proces leczenia. Polecam z czystym sumieniem.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Joanna Pieczyńska-Mantyk Zwykła wizyta

  Pani Mantyk przyjęła mnie ze względu na drobny problem ortodontyczny, ale nagle okazało się, że całe uzębienie mam w fatalnym stanie, 30% zębów do leczenia, w tym część do usunięcia, a w pozostałych właściwie wszystkie plomby do wymiany, a może i dodatkowy aparat by się przydał. Skrytykowała mojego stałego lekarza (u którego regularnie dbam o zęby), że doprowadził mnie do takiego stanu i od razu zapisała mnie na leczenie, które pewnie trwałoby latami. Niezależny, trzeci specjalista nie potwierdził tej opinii, okazało się, że z moimi zębami jest wszystko ok. Niestety ile nerwów kosztowała mnie ta wizyta, to moje. Radzę uważać na tę panią.

  lek. dent. Joanna Pieczyńska-Mantyk

  Szanowna Pani,

  Chciałabym merytorycznie odpowiedzieć na wystawioną negatywną opinie na temat mojej pracy, ale jest to niemożliwe, ponieważ ukrywa się Pani pod pseudonimem. Co więcej, moja prośba o ujawnienie nazwiska, oczywiście tylko do mojej wiadomości, w celu umożliwienia weryfikacji czy jest Pani moją pacjentką oraz merytoryczne ustosunkowanie się do zarzutów pod moim adresem, została zignorowana i pozostawiona bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Z uwagi na powyższe mam prawo zakładać, że może Pani w ogóle nie być moją pacjentką. Jeśli jest inaczej bardzo proszę o kontakt.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Joanna Pieczyńska-Mantyk ortodoncja, medycyna estetyczna, stom. zachowawcza, implanty

  Kompetentnie, rzeczowo, sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Wizyta odbyła się o umówionej porze, była bardzo profesjonalna, wszystkie kwestie zostały omówione i ustalony został plan dalszego działania. Pani doktor jest osobą bardzo komunikatywną, pełną energii, potafi rozmawiać nawet z trudnymi pacjentami, jest fachowa i patrzy na pacjenta nie tylko przez pryzmat swojej specjalności, co jest niezwykle cenne.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Joanna Pieczyńska-Mantyk ortodoncja, medycyna estetyczna, stom. zachowawcza, implanty

  Polecam Panią Doktor ! przemiła, super podejście do małych dzieci, błyskawicznie wystawiła diagnozę, bardzo nam pomogła w rozwiązaniu problemu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania