Magma-Med

Dermatologia, Chirurgia

Przejmij kontrolę nad tą placówką Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Magma-Med

  Żwirki i Wigury 8

  35-036, Rzeszów, podkarpackie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Biśto

  Dermatolog,

  • J

   Bardzo miła i profesjonalna Pani Doktor, tak samo jak Pani pielęgniarka asystująca Pani Doktor. Jestem naprawdę pod wrażeniem obu Pań. Dzięki nim wyleczyłam swoje schorzenie raz na zawsze.

  • R

   Pani dr jest dobra, mój pierwszy kontakt, bolesny zabieg, poprawiała to co schrzanił inny lekarz. Jej się udało za pierwszym razem, to co tamten zrobił w kilka miesięcy i kilka wizyt. To już nie ważne. Zapisała wszystko w kartę, dała L4, miałem uszkodzoną prawą dłoń, wymagało mto ciągłych opatrunków i było bolesne, ale objawy ustąpiły. Ogólnie mam następną wizytę i idę z bez obaw, ogólnie dobry lekarz, ma podejście, tolerancyjna, poza tym w porównaniu do pana porażki u którego bywałem wcześniej to niebo a ziemia. Ogólnie szcunek i BDB


 • Krzysztof Poszytek

  Chirurg, lek.

  • Z

   Krzysztof Poszytek to znakomity i przesympatyczny lekarz w Rzeszowskim Centrum Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej. Chirurg z powołania, wirtuoz skalpela (i nie tylko) a i w dowcipie też cięty. Doświadczyłem na sobie talentów Pana Doktora i dziś nie tylko chodzę, ale mimo mojej siedemdziesiątki na rowerze jeżdżę tak, że Podkarpacia mi czasami już mało.
   Panie Doktorze, wielkie dzięki i każdemu polecam w potrzebie!

   Zdzisław Dziedzic

  • D

   Doświadczony lekarza i przesympatyczna osoba.
   W godzinę dowiedziałem się od pana Krzysztofa więcej o mojej chorobie niż przez 5 miesięcy chodzenia do innego lekarza który na koniec rozłożył ręce. Nie wymagam interwencji skalpela za to wiedza ktora została mi przekazana pozwoliła na zmianę trybu życia. Lekarz wie jak podejść do pacjenta ukierunkować wytłumaczyć tak by wszystko było zrozumiałe . Naprawdę godny polecenia.