Maestria Swiss Dental Clinic

Maestria Swiss Dental Clinic

O nas

Maestria Swiss Dental Clinic to ultranowoczesna klinika w centrum Warszawy, stworzona z myślą o pacjentach oczekujących ponadstandardowych efektów, zarówno w kompleksowym leczeniu implantologicznym, ortodontycznym, protetycznym jak i w stomatologii zachowawczej z endodoncją. Leczymy w oparciu o najnowsze naukowe odkrycia w światowej stomatologii, często proponując wiele rozwiązań jako pierwsi w kraju. Jesteśmy pionierami w stosowaniu komórek macierzystych i czynników wzrostu w chirurgii, implantologii, ratowaniu chorych zębów przed leczeniem kanałowym, odbudowie tkanek w leczeniu paradontozy. Z sukcesami stosujemy metody pobierania szpiku kostnego z kości biodrowej, który później przyspiesza regenerację i zwiększa możliwości lecznicze. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt dostępny na świecie, pomagający autogennie regenerować tkanki: m.in. wirówki do pozyskiwania czynników wzrostu z osocza krwi pacjenta, urządzenie służące do przygotowania materiału kościozastępczego z zębów własnych pacjenta, jedno z bardziej zaawansowanych urządzeń służących do cięcia kości przy pomocy ultradźwięków. Jako nieliczni wykonujemy wszelkie skomplikowane zabiegi odtwórczo-regeneracyjne pod narkozą. O pacjentów w czasie znieczulenia ogólnego dba u nas pełen zespół anestezjologiczny. Pamiętajmy jednak, że większość procedur w przebiegu kompleksowego leczenia, można przeprowadzić w miejscowym, komfortowym znieczuleniu komputerowym. Niewiele jest miejsc w Polsce, gdzie skutecznie możecie Państwo wyleczyć dolegliwości ze strony stawów skroniowo-żuchwowych. Migreny, trzaski, bolesność, ścieranie zębów to problemy, których pomożemy Ci się pozbyć. Sięgamy tam gdzie wzrok nie sięga. Tylko praca w powiększeniu daje gwarancję prawidłowej diagnozy i precyzyjnie przeprowadzonego leczenia. Każdy z naszych gabinetów wyposażony jest w nowoczesny mikroskop zabiegowy oraz wewnątrzustną kamerę diagnostyczną. Nic się przed nami nie ukryje. Drzwi Maestrii są zawsze otwarte dla Ciebie, niezależnie od tego, w jakim Jesteś wieku czy też jak zasobny jest Twój portfel. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego uśmiechu! Żeby się przekonać wystarczy nas odwiedzić. Zapraszamy!
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Tomograf komputerowy X-Mind Trium
 • Mikroskopy Leica
 • Kamery wewnątrzustne
 • RTG punktowe
 • Skaner wewnątrzustny iTero
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (339)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Michalak chirurgiczne usuwanie zębów

  Pan Maciej jest chyba jednym z najlepszych specjalistów w swoje profesji, szukasz chirurga dobrze trafiłeś. Podejscie reazlizowane pod pacjenta, chciałem wyrwać ósemki pod narkoza, pan Maciej nie robił problemów jak inni lekarze. Widać ze przeprowadza bardzo dużo zabiegów usuwania zębów i sam poleciłem go już innym osobą. W moim przypadku zostały usunięte 5 zębów, ósemki oraz dziewiątka nad ósemką w godzinę czasu, nie spuchłem po zabiegu. Następnego dnia normalnie funkcjonowałem bez żadnego bólu czy czy krwawienia. Moze Pan doktor nie jest bardzo wylewny przy rozmowie, bo konsultacja była szybka krótka profesjonalna i rzeczowa. Dla mnie to plus, ale wiem ze niektórzy mogą to złe odebrać jednak kompletnie nie potrzebnie.

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Piotr Wiktor leczenie próchnicy

  Super doktor! Najprzyjemniejsza wizyta u dentysta jaką miałam! Miła atmosfera w gabinecie, wszystko bezbolesnie. Naprawdę polecam, jestem mega zadowolona.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Wiktor korekta kształtu zębów

  Mialam przeprowadzane kompleksowa leczenie ortodontyczne ze miana kształt zębów. Efekty przeszły moje oczekiwania, jestem niezmiernie wdzięczna dokorowi za pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Z czystym sercem mogę polecić tak wspaniałego lekarza,

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Daniel Domański konsultacja ortodontyczna

  Bardzo konkretny, komunikatywny i przyjazny lekarz, zdecydowanie polecam, będę wracać w razie potrzeby.

  lek. dent. Daniel Domański

  Dziękuję bardzo i zapraszam. Pozdrawiam.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Michalak implanty

  Doktorc jest wspaniały, jak cała klinika. Robią rzeczy niemożliwe bez bólu. Polecam dla tych, którzy zapomieli na lata o stomatologu!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Daniel Domański Konsultacja stomatologiczna

  Polecam bardzo. Lekarz jest wnikliwy, empatyczny, rzeczowy i dobrze wszytsko tłumaczy. Leczenie ze znieczuleniem bardzo komfortowe. W recepcji miła pani. To wszystko wpływa na fachową obsługę i komfort.

  lek. dent. Daniel Domański

  Pani Magdaleno, dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na kolejnych wizytach.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Wiktor konsultacja protetyczna

  Nie wiem dlaczego moja 85-letnia mama została odesłana bez pomocy , a przybyła z problemem z protezą - jedyne co otrzymała to odesłanie jej do protetyki na Fieldorfa - niewątpliwie plusem tej wizyty był fakt że nie musiała płacić za wizytę

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Daniel Domański korony pełnoceramiczne

  Lekarz z ogromną wiedzą. Pan doktor szczegółowo wyjaśnił cały plan leczenia wraz z kosztorysem. Wykonane korony protetyczne to mistrzostwo świata, wyglądają bardzo naturalnie na czym najbardziej mi zależało (kształt i kolor). Dziękuję za nowy uśmiech i poprawę komfortu życia :)

  lek. dent. Daniel Domański

  Bardzo dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy. Pozdrawiam serdecznie.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Wiktor konsultacja protetyczna

  Pan doktor wszytko dokładnie wyjaśnia (co będzie robić, jaki jest plan leczenia, koszty etc) jest bardzo dokładny i upewnia się że z pacjentem jest wszystko ok. Polecam

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Małgorzata Bachanek leczenie próchnicy

  Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u Pani doktor i byłam mile zaskoczona. Miałam poczucie, ze znajduję się a właściwie mój ząb :) w dobrych rękach i w pełni mogę zaufać. Nigdy jeszcze nie byłam tak zrelaksowana w gabinecie stomatologicznym. Pani doktor wszystko omówiła - jak będzie wyglądało leczenie, co będzie robiła. Przemiła , przesympatyczna, uśmiechnięta a przy tym profesjonalna. Jak dla mnie - na sześć gwiazdek :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania