Maestria Swiss Dental Clinic

Maestria Swiss Dental Clinic

O nas

Maestria Swiss Dental Clinic to ultranowoczesna klinika w centrum Warszawy, stworzona z myślą o pacjentach oczekujących ponadstandardowych efektów, zarówno w kompleksowym leczeniu implantologicznym, ortodontycznym, protetycznym jak i w stomatologii zachowawczej z endodoncją.
Leczymy w oparciu o najnowsze naukowe odkrycia w światowej stomatologii, często proponując wiele rozwiązań jako pierwsi w kraju.
Jesteśmy pionierami w stosowaniu komórek macierzystych i czynników wzrostu w chirurgii, implantologii, ratowaniu chorych zębów przed leczeniem kanałowym, odbudowie tkanek w leczeniu paradontozy. Z sukcesami stosujemy metody pobierania szpiku kostnego z kości biodrowej, który później przyspiesza regenerację i zwiększa możliwości lecznicze.

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt dostępny na świecie, pomagający autogennie regenerować tkanki: m.in. wirówki do pozyskiwania czynników wzrostu z osocza krwi pacjenta, urządzenie służące do przygotowania materiału kościozastępczego z zębów własnych pacjenta, jedno z bardziej zaawansowanych urządzeń służących do cięcia kości przy pomocy ultradźwięków.

Jako nieliczni wykonujemy wszelkie skomplikowane zabiegi odtwórczo-regeneracyjne pod narkozą. O pacjentów w czasie znieczulenia ogólnego dba u nas pełen zespół anestezjologiczny. Pamiętajmy jednak, że większość procedur w przebiegu kompleksowego leczenia, można przeprowadzić w miejscowym, komfortowym znieczuleniu komputerowym.

Niewiele jest miejsc w Polsce, gdzie skutecznie możecie Państwo wyleczyć dolegliwości ze strony stawów skroniowo-żuchwowych. Migreny, trzaski, bolesność, ścieranie zębów to problemy, których pomożemy Ci się pozbyć.

Sięgamy tam gdzie wzrok nie sięga. Tylko praca w powiększeniu daje gwarancję prawidłowej diagnozy i precyzyjnie przeprowadzonego leczenia. Każdy z naszych gabinetów wyposażony jest w nowoczesny mikroskop zabiegowy oraz wewnątrzustną kamerę diagnostyczną. Nic się przed nami nie ukryje.

Drzwi Maestrii są zawsze otwarte dla Ciebie, niezależnie od tego, w jakim Jesteś wieku czy też jak zasobny jest Twój portfel. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego uśmiechu!

Żeby się przekonać wystarczy nas odwiedzić. Zapraszamy!
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Tomograf komputerowy X-Mind Trium
 • Mikroskopy Leica
 • Kamery wewnątrzustne
 • RTG punktowe
 • Skaner wewnątrzustny iTero
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (364)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Maksym Vdovenko stomatologia dziecięca

  Kompetentny, spokojny i bardzo miły lekarz. Wzbudził zaufanie moje i synka- to była udana wizyta, szczegółowo omówione wszystkie kwestie i ząb zaleczony bezboleśnie. Na pewno wrócimy za pół roku!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Piotr Wiktor leczenie próchnicy

  Podczas ostatniej wizyty miałam podane znieczulenie. Po kilku godzinach warga spuchła, twarz jest wykrzywiona. To chyba nie tak powinna wyglądać?

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Suchodolska konsultacja stomatologiczna + tomografia

  Profesjonalna i szczegółowa specjalistka z pozytywnym nastawieniem do pacjenta. Szczerze polecam :)

  lek. dent. Anna Suchodolska

  Serdecznie dziękuję :)


  I
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Maksym Vdovenko leczenie próchnicy

  Bardzo spokojny i zrównoważony lekarz, bardzo łatwo poradził sobie z usunięciem zęba mojemu 5-letniemu synkowi, który bardzo się bał, ale nawet nie zauważył, jak profesjonalny lekarz usunął mu ząb


  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Piotr Wiktor Konsultacja stomatologiczna

  Mimo szczegółowych wyjaśnień na temat leczenia, zachowanie Pana Piotra wydawało mi się trochę aroganckie, pozbawione empatii. Raczej nie poleciłbym tego lekarza swoim znajomym.


  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maciej Michalak chirurgiczne usuwanie zębów

  Ekstracja ósemek przebiegła tak gładko, że byłabym skłonna zgodzić się na usunięcie wszystkich zębów u doktora Macieja. Bardzo polecam


  I
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Maksym Vdovenko leczenie zachowawcze

  Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Lekarz bardzo dokładny, szczegółowo omówił problem z moim uzębieniem. Wrócę na pewno i oczywiście polecam. Indywidualne podejście do pacjenta.

  Klinika nowoczesna i klimatyczna, a personel zaangażowany w pomoc pacjentowi. Miejsce godne polecenia na mapie Warszawy.


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Maciej Michalak badanie stawu skroniowo-żuchwowego

  Bardzo miła i kompetentna kadra Na pewno wrócę.

  dr n. med. Maciej Michalak

  Dziękuję serdecznie w imieniu całej kadry ;)


  U
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Andrzej Bożyk Invisalign

  Na wizycie otrzymałam wszelkie informacje dotyczące leczenia moich zębów oraz plan leczenia, który właśnie dobiega końca. Efekt jest lepszy niż się spodziewałam! Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim z wadami zgryzu oraz korygowaniem nieprawidłowego ustawienia zębów. Najlepszy Specjalista jakiego spotkałam!


  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Andrzej Bożyk Invisalign


  Polecam Pana Doktora. Bardzo rzeczowe przedstawienie problemu i planu leczenia. Każda wizyta przebiega miło i sprawnie. Polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania