O nas

Maestria Digital Dental and Face Clinic to ultranowoczesna klinika w centrum warszawskiego Mokotowa, stworzona z myślą o pacjentach oczekujących ponadstandardowych efektów, zarówno w kompleksowym leczeniu implantologicznym, jak i w stomatologii i medycynie estetycznej.

Maestria Digital Dental and Face Clinic to miejsce, które może odwiedzić każdy, bez względu na to czy jego marzeniem jest „zdrowy uśmiech” (stomatologia zachowawcza, periodontologia, leczenie stawów skroniowo-żuchwowych), „wyprostowanie” drogi do sukcesu w pracy lub życiu prywatnym (ortodoncja), „błysk na czerwonym dywanie” (wybielanie), „hollywoodzka metamorfoza” (stomatologia i medycyna estetyczna) lub po prostu – „czegoś mu brakuje” (implantologia, protetyka).

Jesteśmy pionierami w stosowaniu komórek macierzystych i czynników wzrostu w chirurgii, implantologii, ratowaniu chorych zębów przed leczeniem kanałowym, odbudowie tkanek w leczeniu paradontozy. Z sukcesami stosujemy metody pobierania szpiku kostnego z kości biodrowej, który później przyspiesza regenerację i zwiększa możliwości lecznicze.

Oferta klinki obejmuje pełny zakres opieki stomatologicznej dla całej rodziny. Klinika wyposażona jest w nowoczesny aparat rentgenowski z funkcjami pantomografii, cefalometrii i tomografii CBCT pozwalającej na dokładną ocenę struktur anatomicznych w 3D.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Tomograf komputerowy MyRay
 • Mikroskopy Leica
 • Kamery wewnątrzustne
 • Laser stomatologiczny
 • Gaz rozweselający
 • Narkoza
 • Skaner wewnątrzustny
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (717)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Sara Szlamberger Inny

  U doktor Sary leczyłam się od kilku lat i polecam ją z całego serca! Zawsze była pomocna i profesjonalna. To jedyny stomatolog u którego leczyłam się najdłużej bo zdobyła moje pełne zaufanie :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Michalak chirurgia stomatologiczna

  Pan Doktor bardzo skrupulatnie i rzeczowo zajął się moimi zębami wraz z wyznaczonym dokładnym planem leczenia. Serdecznie polecam, takiego chirurga właśnie szukałam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Natalia Kowalczyk-Zuchora Konsultacja stomatologiczna

  Pani doktor wyjaśnia wszystko bardzo szczegółowo, rozwiała moje wątpliwości.

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Joanna Petrenko usuwanie szwów

  Bardzo miła Pani doktor. Wizyta przeprowadzona w miłej atmosferze, szwy usunięte szybko, bezboleśnie.

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Sara Szlamberger Konsultacja stomatologiczna

  To była moja pierwsza wizyta. Nie spotkałem się jeszcze z tak miłą i profesjonalną obsługą. Pani Sara dokładnie wyjaśniła mi, co będzie robić i w jakim celu. Odpowiedziała skutecznie na moje pytania i rozwiała wszelkie wątpliwości. Samo badanie było delikatne i zupełnie bezbolesne. Ustaliliśmy plan leczenia, wraz z wytłumaczeniem przyczyny oraz celu, który zamierzamy osiągnąć. Gorąco polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Hubert Krzyżowski konsultacja logopedyczna

  Z całego serca polecam pana Huberta. To nie tylko bardzo ciepła i miła osoba, ale również wspaniały i zaangażowany terapeuta. Bardzo szybko łapie kontakt nawet z najbardziej wstydliwym pacjentem. Mój synek z ogromna ochota jeździł na spotkania z panem Hubertem. Serdecznie polecam i za wszystko dziękuje. Oby więcej tak zaangażowanych terapeutów.

  Hubert Krzyżowski

  Jestem pełen uznania dla Pani zaangażowania w procesie terapii logopedycznej synka :)! Dziękuję za zaufanie. Wszystkiego dobrego!

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Sara Szlamberger Konsultacja stomatologiczna

  Wizyta u Doktor Sary Szlamberger przebiegła bez problemów. Doktor jest punktualna, dokładna, cierpliwa w stosunku do pacjentów. Tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały, odpowiada na wszystkie pytania. Polecam.

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Piotr Wiktor Konsultacja stomatologiczna

  Profesjonalna miła wizyta. Pan doktor dokładnie wyjaśnia plan leczenia.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Piotr Wiktor Inny

  Doctor made a detailed check up and explained all the necessary procedures to treat my teeth. Mr. Piotr treated caries quickly and without pain. Also doctor is very friendly and welcoming.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Joanna Petrenko dewitalizacja zęba

  Pani Joanna Petrenko prawdiwy profesjonalista w swojej dziedzinie.
  Wyleczona I umówiona na kolejnaą wizytę.
  Dziękuję Barzo!!!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania