Lider

(4 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Lider

3-go Maja 29

39-120 , Sędziszów Małopolski , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Urban Inny

  Najlepszy rodzinny, jakiego można mieć :) Cała rodzina zapisana do pana doktora, nigdy się nie zawiedliśmy - angażuje się w 100%, a do tego jest miłym człowiekiem z dobrym poczuciem humoru.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Urban Inny

  Polecam Dr. Urbana. Rzeczowy, kompetentny, podchodzący z ludzką empatia do pacjenta. Trafne diagnozy. Każda wizyta mimo nawet opóźnienia przez ilość pacjentów na wysokim poziomie. Zawsze znajdzie kilka minut by zrobić wywiad z przebiegu choroby. Brak nagminnego zapisywania antybiotyków. Polecam.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Urban oparzenie słoneczne

  najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałam, lekarz z powołania, kontakt z pacjentem - niezależnie czy jest się u niego pierwszy czy 10 raz - najlepszy, bezstresowy, luźny, wybitne poczucie humoru, od razu rozpoznaje chorobę, stosuje natychmiastowe środki konieczne, wszystko super wytłumaczy, pokaże, z całego serca polecam, oby więcej takich ludzi pozdrawiam

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Urban

  Dzięki dr.Urbanowi moja ciężko chora mama trafiła do szpitala .Gdyby nie on karetka by nie przyjechała do niej.Od rana wydzwanialismy po karetke lecz ciągle odmawiali ., kazali iść do lekarza rodzinnego albo wizyta domowa tylko że moja mama nie miała siły nawet się ruszyć a na wizytę domową mieliśmy czekać jeszcze do popołudnia .Dopiero po rozmowie z dr.Urbanem i jego interwencji telefonicznej łaskawie przyjechali.Została przyjęta do szpitala w stanie bardzo ciężkim .Dziękuję doktorowi i pozdrawiam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz