LekMed Centrum Medyczne

verifiedCreated with Sketch.
(99+ opinii)

Centrum Medyczne Lekmed posiada ponad dwudziestoletnie doświadcznie w działaniu na rynku medycznym w Polsce. Od samego początku dążyło do zapewnienia absolutnie najlepszej kompleksowej opieki medyczne... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

LekMed Centrum Medyczne

Świetlików 3, Bemowo

01-389, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Centrum Medyczne Lekmed posiada ponad dwudziestoletnie doświadcznie w działaniu na rynku medycznym w Polsce. Od samego początku dążyło do zapewnienia absolutnie najlepszej kompleksowej opieki medycznej pod jednym dachem. Na świecie istnieje bardzo niewiele instytucji takich jak nasza, która w jednym miejscu zgromadziłaby i utrzymywała tak wysoki talent i potencjał lekarski
w dziedzinie ortopedii, neurologii i medycyny sportowej. Jesteśmy z tego dumni!

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Wichrowski

  Ortopeda, Chirurg, dr

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne NasmedUsługa: bóle kręgosłupa

   Polecam pana Doktora Pawła Wichrowskiego.świetny fachowiec konkretny ma doskonały kontakt z pacjentem.W lutym 2018r przeprowadził moją drugą operacje kręgosłupa.Mogę tylko powiedzieć że nie mogłam trafić w lepsze ręce.Chciałam serdecznie podziękować za udaną operacje oraz fachową opiekę z Pana strony.Elka Turniak.

  • M
   Lokalizacja: LekMed Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Bardzo rzeczowy, sympatyczny, ze spokojem wyjaśnił i odpowiedział na moje pytania. Wytłumaczył jak dalej należy postąpić, jak będzie wyglądało dalsze leczenie. Polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Grzegorz Piwowarski

  Neurochirurg,

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Lekarz ,po obejrzeniu RTG i rezonansu zalecić stanowczo operację.To dobrze,że jest stanowczy,choć przydałoby się trochę empatii.Wspomniał o alternatywnej drodze,ale bez przekonania. Tak powinno być,rzeczowo i stanowczo.Jestem zadowolona, bo rozwiał wszystkie "ale".....

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD Clinic

   Od początku roku stopniowo nasilały się bóle kręgosłupa.
   Na przełomie kwietnia i maja dolegliwości osiągnęły stan dramatyczny. Diagnoza w skrócie -kręgozmyk, przepuklina, zmniejszenie uwodnienia krążków, zmiany zwyrodnieniowe …….! Nie pomagały lekarstwa, nawet najsilniejsze. Wielu lekarzy dokonywało badań i oględzin dokumentacji medycznej, stawiało jednakową diagnozę, jednak żaden z nich nie oferował pomocy, poza przepisywaniem kolejnych medykamentów, które już pomóc nie mogły. Tylko doktor Krzysztof Piwowarski potraktował mnie jak osobę cierpiącą potrzebującą natychmiastowej pomocy. Zaopiekował się mną, podjął się dokonania operacji i zdecydował o jej pilnym przeprowadzeniu. Dziś po pięciu miesiącach zapominam o przeżytym dramacie. Po operacji nie mam żadnych dolegliwości. Pozostało jedynie powoli ustępujące odrętwienie dużego palca w prawej nodze.
   Wpisuję się na tym portalu aby tą drogą podziękować Panu doktorowi.
   Ten wpis jest świadectwem życzliwego podejścia do osoby potrzebującej pomocy medycznej oraz kunsztu chirurgicznego Pana doktora Krzysztofa Piwowarskiego.
   Krzysztof B.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Jarosław Deszczyński

  Ortopeda, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Szpital BródnowskiUsługa: Ból palca

   Operacja wykonana przez tego lekarza w całkowicie nieudana i stan stopy jeszcze gorszy,niż przed tą operacją. Zabieg wykonany w Szpitalu Bródnowskim w czerwcu 2017r., po operacji cały czas ból palca + ograniczony zakres ruchu, problemy z chodzeniem, ból właściwie na okrągło. Wierzyłem, że lekarz bez problemu mi pomoże ale jest całkowicie inaczej. Bardzo duże rozczarowanie. Czeka mnie reoperacja.

  • P

   Przywrócił mi Pan Profesor komfort chodzenia. Operowana przez Pana stopa nie boli, a but nie jest zdeformowany. Rekonwalescencja minęła bezboleśnie. Zwracam się z apelem: kobiety, nie lekceważcie haluksów! Pan Profesor gwarantuje minimum bólu, maksimum profesjonalizmu i życzliwości dla pacjentów. 81-letnia pacjentka, Maria Szypulska - Krauss

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Sławomir Mihułka

  Neurolog, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: silny ból kręgosłupa

   Pan Doktor to wspaniały lekarz uprzejmy, starających się ulżyć w cierpieniu oraz naprawdę dobry fachowiec. Bardzo pomógł mojej Mamie. To godny polecenia specjalista.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje neurologiczne - pierwsza wizyta 30 minut

   Pan doktor uważnie słucha pacjenta, wnikliwie przegląda historię dotychczasowego leczenia. Następnie dokładnie bada i proponuje sposób w jaki może pomóc. Odpowiada na wszystkie pytania, wizyta całkowicie bez stresu. Człowiek kulturalny i kompetentny.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Michał Dębiński

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: BiomedUsługa: artroskopia stawu kolanowego

   Pan Doktor jest bardzo mily, dokladnie wytlumaczyl na czym polega moj problem. Wykonal usg i dal skierowanie na rezonans, teraz wiem co mi dolega i niestety bede musiala decydowac sie na operacje artroskopowa, ktora bedzie wykonywal pan michal. Mimo tego nie stresuje sie bardzo bo wiem ze jestem pod opieka bardzo dobrego lekarza. Wszystko bez stresu i w milej atmosferze.Polecam.


 • Andrzej Suwara

  Ortopeda, dr n. med.

  • A

   Ostatnia szansa na normalne życie i chodzenie - endoproteza biodra. Bardzo się bałam jednak warto było. Mogę teraz żyć i normalnie funkcjonować. Polecam. zaangażowanie oraz pełny profesjonalizm.

  • E

   Wspanialy pan profesor ,cieplo z zyczliwoscia odnosi sie do pacjentow.Osobiscie mnie operowal,endoproteza biodra.Czuje sie wspaniale .Polecam Pana profesora.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Wojciech Hytroś

  Ortopeda, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LekMed Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne, leczenie urazu zginacza palca serdecznego lewej ręki

   Wyboru lekarza, pana doktora Hytrosia, dokonałem na podstawie pozytywnych opinii innych pacjentów, przy jednoczesnych opiniach mniej pozytywnych dotyczących innych lekarzy ortopedów.
   Ponieważ leczenie urazu zginacza palca serdecznego lewej ręki trwa jeszcze (od dwóch tygodni), o efekcie leczenia będę mógł się wypowiedzieć po jego zakończeniu. Natomiast po tych dwóch tygodniach i stosowaniu zaordynowanych leków ból palca zmniejszył się, szczególnie przy zginaniu, jednak mam jeszcze problemy z wyprostowaniem palca. Konieczny więc był zastrzyk, który mi zaaplikowano.. Mam nadzieję, że doprowadzi to do pełnej sprawności palca. A więc czekam co będzie dalej.
   Co do mojej oceny przebiegu wizyty (zarówno dzisiejszej jak i poprzedniej ) - bardzo dobra; pan doktor w sposób uprzejmy i przystępny, jak dla laika, wyjaśnił mi naturę urazu; oby podobne traktowanie pacjenta było normą w całej służbie zdrowia !
   Polecam i pozdrawiam.

  • K
   Lokalizacja: LekMed Centrum MedyczneUsługa: przepuklina w kręgosłupie

   Wspaniały człowiek. Empatyczny co się już bardzo rzadko zdarza. Doskonały fachowiec. 2.5 roku temu zrobił mi blokadę w kręgosłup. Ja dzięki temu człowiekowi cieszę się życiem,bo już zdarzało mi się nie wstawać z łóżka tygodniami podczas ataków. Polecam każdemu kto szuka pomocy. Człowiek bardzo skromny i delikatny. Regularnie uczęszczam na wizyty kontrolne.


 • Piotr Piaskowski

  Fizjoterapeuta, mgr

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LekMed Centrum MedyczneUsługa: terapia manualna

   Serdecznie polecam terapię u Pana Piotra! Po trzech wizytach wiem dlaczego tak trudno o wolny termin ;-). Pełen profesjonalizm. Kompleksowe, a zarazem indywidualne podejście do pacjenta: wywiad, badanie, analiza wyników badań i wypisu ze szpitala. Miło być po opieką kogoś tak profesjonalnego, życzliwego i zaangażowanego.

  • Lokalizacja: LekMed Centrum Medyczne

   Piotrek każdy przypadek traktuje indywidualnie, unika schematów, wnikliwie analizuje każdy problem. Jeśli szukasz fizjoterapeuty to jest to właściwa osoba. Z pewnością dowiesz się co robić dalej aby szybko stanąć na nogi lub pozbyć się bólu. Dodatkowo bardziej skomplikowane kwestie tłumaczy na podstawie np. modelu kręgosłupa, co ułatwia zrozumienie mechanizmów zachodzących w naszym organizmie. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Bernard Rabaniuk

  Ortopeda, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: chirurgia ortopedyczna

   Mega lekarz, bardzo dobra diagnoza, duże zaangażowanie, wsparcie podczas leczenia.
   Mega polecam !!

   Aaaa i byłem normalnie w szpitalu na Szaserow na NFZ

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LekMed Centrum MedyczneUsługa: chore kolano

   Bardzo miły, empatyczny lekarz. Dokładnie opowiedział i wyjaśnił wszystkie problemy i możliwości ich rozwiązania. Zdobył moje zaufanie i liczę na dalszą pomoc.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Joanna Jaczewska Bogacka

  Fizjoterapeuta, dr

  • J
   Lokalizacja: LekMed Centrum Medyczne

   Joanna to cudowna fizjoterapeutka. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, a jednocześnie świetny kontakt z pacjentami. Doprowadziła mnie szybko do sprawności po operacji kolana. Polecam rehabilitację z Joanną.