Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Szpital Carolina i Szpital Optimum przywraca zdrowie w zakresie ortopedii, chirurgii kręgosłupa, chirurgii dziecięcej oraz laryngologii. Zapewniamy kompleksową opiekę – pacjenci w jednym miejscu mogą skorzystać z konsultacji specjalistycznych, zaawansowanej diagnostyki, rehabilitacji oraz zabiegów.

Szpital Carolina to jeden z najnowocześniejszych prywatnych ośrodków ortopedycznych w Europie specjalizujący się w leczeniu i prewencji urazów układu mięśniowo-szkieletowego. Nasze placówki mieszczą się w Warszawie (ul. Pory 78) oraz Gdańsku (ul. Wileńska 44).

Szpital Optimum to nowoczesna placówka świadcząca usługi z zakresu leczenia schorzeń m.in. zatok, migdałków, gardła, nosa, czy krtani. Przyjmujemy pacjentów w dwóch lokalizacjach w Warszawie – przy ul. Broniewskiego 3 oraz ul. Pory 78.

DIAGNOSTYKA
W Szpitalu Carolina działa Centrum Diagnostyki Obrazowej, wyposażone w innowacyjny sprzęt, którego parametry optymalnie dobierane są do diagnostyki schorzeń i urazów narządu ruchu. Aparatura naszego Centrum umożliwia wykonanie badań o unikalnej jakości. Wykonujemy rezonans magnetyczny, tomografię komputerową, rentgen oraz badania USG.

W Szpitalu Optimum dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Jesteśmy jedną z niewielu placówek w Polsce, w której w trakcie jednej wizyty przeprowadza się pełną ocenę endoskopową górnych dróg oddechowych. Wykonujemy tomografię komputerową – nasz aparat umożliwia obrazowanie 3D, fiberoskopię – diagnostykę endoskopową górnych dróg oddechowych oraz sialoendoskopię – diagnostykę endoskopową gruczołów ślinowych. Oferujemy również badania słuchu (np. audiometrie tonalną lub słowną) i testy alergiczne. Wykonujemy również biopsje cienkoigłowe.

REHABILITACJA
Centrum Rehabilitacji w Szpitalu Carolina przeznaczone jest dla osób, które zmagają się ze schorzeniami narządu ruchu o charakterze przewlekłym i przeciążeniowym, a także pacjentów po urazach oraz operacjach. Specjalizujemy się w rehabilitacji dzieci i młodzieży. Sportowcom wyczynowym lub amatorom zapewniamy rehabilitację uwzględniającą specyfikę uprawianej dyscypliny. Rehabilitacja dobierana jest dla każdego pacjenta indywidualnie i może obejmować terapię manualną, zabiegi fizykalne, kinezyterapię oraz hydroterapię. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych fizjoterapeutów w trybie indywidualnym lub łączonym.

Zakres rehabilitacji
• leczenie zachowawcze
• po urazach narządu ruchu
• przygotowanie do zabiegu operacyjnego
• prewencja dolegliwości bólowych
• korekcja wad postawy u dzieci
• leczenie bólu kręgosłupa
• po zabiegach operacyjnych
• medyczny trening personalny i badania biomechaniczne
• rehabilitacja głosu

ZABIEGI I OPERACJE W SZPITALU CAROLINA I W SZPITALU OPTIMUM
Stosujemy pełen zakres najnowocześniejszych procedur operacyjnych. Wykonujemy wysokospecjalistyczne operacje z zakresu chirurgii ortopedycznej, chirurgii kręgosłupa i laryngologii metodami klasycznymi lub małoinwazyjnymi.
Zajmujemy się leczeniem operacyjnym schorzeń układu narządu ruchu powstałych na skutek przewlekłych chorób i urazów. Operacje przeprowadzane są w Gdańsku i w Warszawie. Specjalizujemy się w chirurgii małoinwazyjnej, m.in. w artroskopii stawu kolanowego czy ramiennego oraz w zabiegach endoskopowych kręgosłupa. Wykonujemy operacje rekonstrukcyjne i operacje endoprotezoplastyki stawów, przy których coraz częściej wykorzystujemy technologię 3D i implanty dopasowane do konkretnego pacjenta.

W zakresie laryngologii specjalizujemy się w zabiegach adenotomii (usunięcie migdałka gardłowego), tonsillotomii i tonsillektomii (częściowe / całkowite usunięcie migdałków podniebnych). Wykonujemy również: drenaż wentylacyjny jamy bębenkowej, frenulotomię (przecięcie wędzidełka języka), plastykę wędzidełka języka, septoplastykę, konchoplastykę, rynoseptoplastykę oraz zabiegi usunięcia ślinianek. Zajmujemy się mikrochirurgią (laserową) krtani.

SZPITAL CAROLINA – NIEKWESTIONOWANY LIDER W MEDYCYNIE SPORTOWEJ
Naszymi pacjentami są osoby uprawiające sport rekreacyjnie, a także sportowcy wyczynowi, reprezentanci kraju, w tym członkowie ekipy olimpijskiej. Jesteśmy Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz wieloletnim Partnerem Medycznym Teatru Wielkiego – Opery Narodowej.

Jako jedna z niewielu placówek medycznych na świecie Szpital Carolina otrzymał tytuł FIFA Medical Center of Excellence. Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej przyznając to zaszczytne wyróżnienie doceniła nasze kompetencje w zakresie leczenia i prewencji urazów piłkarskich, promowania profilaktyki zdrowotnej oraz kształcenia następnych pokoleń specjalistów medycyny sportowej.

Szpital Carolina i Szpital Optimum należą do Grupy LUX MED – lidera rynku usług medycznych w Polsce.

POMOC W NAGŁYCH PRZYPADKACH 24/7
W szpitalu Carolina w Warszawie działa Pstry Dyzur Urazowo-Ortopedyczny dla dzieci i dorosłych oraz Dyżur Chirurgii Dziecięcej. Jesteśmy czynni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

ZAUFANIE PACJENTÓW
Badania, które regularnie prowadzone są w Szpitalu Carolina wskazują, że aż 95% pacjentów jest poleca lekarzy z naszej kliniki (Badania satysfakcji pacjenta, Q2 2022). Tak dobry wynik nie były możliwy bez codziennej współpracy ponad 300-osobowego zespołu, który stale podnosi swoje kwalifikacje i dba o to, aby nasi pacjenci mieli dostęp do najnowszych, dostępnych na świecie procedur.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Rezonans magnetyczny
 • Tomograf komputerowy
 • RTG
 • USG
 • RTG obciążeniowe (stresowe)
 • Tomograf komputerowy 3D (zatoki)
 • Sprzęt do badania słuchu
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
 • Angielski
 • Rosyjski
 • Ukraiński
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (3)

Szpital Carolina i Szpital Optimum
Pory 78, 02-757 Warszawa
Szpital Carolina i Szpital Optimum logo
Ubezpieczenia
Allianz, Cigna, Bupa Global, INTERNATIONAL SOS, Cega
Zobacz więcej
Szpital Carolina i Szpital Optimum
Wileńska 44, 02-757 Gdańsk
Szpital Carolina i Szpital Optimum logo
Zobacz więcej
Szpital Carolina i Szpital Optimum
Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa
Szpital Carolina i Szpital Optimum logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1353)

Ogólna ocena

  Д
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jurij Kseniuk konsultacja neurochirurgiczna

  Мне очень всё понравилось. Обслуживание прекрасное. Объясняют очень хорошо и подробно. Легко записаться на приём. Всем советую!

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  prof. dr hab. n. med. Artur Niedzielski konsultacja laryngologiczna dzieci

  Polecam, super podejście do małych dzieci. Szczegółowe wyjaśnienia

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Krzysztof Czuraj konsultacja ortopedyczna

  Kompetentny, wysłuchuje i tłumaczy pacjentowi przyczyny i skutki.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Katarzyna Bałaż konsultacja chirurgiczna dzieci

  W końcu lekarz, który rzetelnie przeprowadził wywiad. Duże zaangażowanie i kompetencje. Podejście do małego pacjenta również na plus, a przede wszystkim w końcu właściwe ukierunkowanie na możliwą przyczynę problemu i dalsze postępowanie.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr Magdalena Syrek rehabilitacja ortopedyczna

  Serdecznie polecam Magdę, pomogła mi wrócić do sprawności po operacji nadgarstka. Nie dość, że jej profesjonalizm i zaangażowanie przekroczyły moje oczekiwania, to jeszcze za każdym razem mogłem liczyć na fantastyczną atmosferę, a bez tego przecież żadna rehabilitacja nie przyspieszy. Każda sesja była nie tylko efektywna, ale i pełna pozytywnej energii, co znacznie ułatwiło cały proces. To nie tylko świetny specjalista, ale i cudowna osoba, której w pełni można zaufać. Gorąco polecam!

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Sylwia Baczyńska - Świerczyńska Konsultacja laryngologiczna dorosłych

  Uprzejma, zrównoważona doktor. Wyczerpująco, spokojnie tłumaczy. Wizyta przebiegła bez pośpiechu, w miłej atmosferze.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Szwedowicz konsultacja laryngologiczna dzieci

  Córka jest po zabiegu wycięcia migdałków podniebnych i gardłowego, drenażu uszu. Dziękujemy z całego serca Panu Doktorowi że wszystko odbyło się sprawnie. Pan Doktor niesamowity, konkretny, profesjonalny i bardzo empatyczny. Dziękujemy, Panie Doktorze!

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Karolina Stępień konsultacja ortopedyczna

  Bardzo dokładne omówienie, wyjaśnienie problemu i zaplanowanie dalszego postępowania. Polecam.

  Z
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Emilia Karchier Konsultacja laryngologiczna dorosłych

  Wspaniała, empatyczna Pani Doktor, szczerze polecam!
  Leczenie bardzo profesjonalne, skuteczne.

  W
  Profil zweryfikowany
  dr Magdalena Syrek rehabilitacja ortopedyczna

  Miałem nieszczęście zerwać ścięgno Achillesa ale jednak szczęście trafić na rehabilitację do Pani dr. Magdaleny Syrek w Carolinie. Pełen profesjonalizm i empatia.Po roku jeżdżę na nartach, nowe życie, dzięki.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania