Lek. med. Hanna Pieprzny - Sonomed

(7 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Lek. med. Hanna Pieprzny - Sonomed

Okulickiego 56 B

37-450 , Stalowa Wola , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Ujda

  Kardiolog, Internista, lek.

  • G

   Nie zgadzam sie z opiniami , jakoby był najlepszy. Kilka lat temu zgłosiłam sie do niego z bólami wiencowymi i objawami nadcisnienia, jednak jako człowiek młody zostałam potraktowana lakonicznie, ksiazkowo nie jako jednostka człowiek a jedynie przypadek hipohondryka. Teraz przebywam w usa, jestem po zawale serca i nikt tutaj nie potraktował mnie w taki sposób , jednak lekarze wysokiej klasy specjalisci profesorowie , z niedowierzaniem krecili głową na fakt zaniedbania lekarzy polskich(M.Ujda) , którzy zignorowali trwajaca od lat chorobe i doprowadzili nie leczac jej do powaznych zmian w sercu.Ignorancja i zaniedbanie sa czesto gorczym błedem od złej diagnozy.

  • G

   Witam i zgadzam się z poprzednikem że Dr Marek ujda jest i świetnym kardiologiem i wspaniałym człowiekiem. Nie zgadzam się tylko co do jednego! Dr JEST MŁODYM CZŁOWIEKIEM. Ja byłem badany przez inych kardiologów, ale to Dr Ujda mnie wyleczył. Mam pełne prawo do wystawienia Mu oceny NAJLEPSZY.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jan Skiba

  Fizjoterapeuta,

  • A

   Świetny specjalista. Ma bardzo dużo pacjentów i przez to mało czasu, ale wiedzę i umiejętności ma ogromne.. Ciężko się dostać, ale jak już się umówi na zabiegi, to można być pewnym, że napewno pomoże. Człowiek o wielkim sercu i powołaniu do tego co robi.


Powiązane wyszukiwania