LA MEDICA

(7 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Wyślij wiadomość

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

LA MEDICA

Lawendowa 20

60-185 , Skórzewo , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Agnieszka Malec-Marczyńska Inny

  Bardzo dobra pani doktor, uśmiechnięta i życzliwa,zawsze wysłucha pacjenta i mozna o wszystko zapytac, prowadzenie leczenia oraz prowadzenie ciąży - polecam

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Żebryk konsultacja reumatologiczna

  Dr Paweł Żebryk podjął się leczenia mojej mamy, która po długiej wizycie w szpitalu, w ciężkim stanie, została wypisana do domu bez diagnozy z zaleceniami serii badań i wizyt u lekarzy. Był to okres tym bardziej trudny ze względu na początki koronawirusa. Pan Doktor stanął na wysokości zadania, szybko zaopiekował się mamą, znalazł stosowne rozwiązania i badania w odniesieniu do sytuacji, postawił diagnozę i rozpoczął leczenie, które dało dobre rezultaty w szybkim czasie. W końcu mam poczucie, że mama jest zaopiekowania, że trafiła w dobre ręce.
  Dr Żebryk to lekarz z powołania, profesjonalista z ogromnym zaangażowaniem i wysokim poziomem empatii. Szczerze polecam!

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Szymańska Konsultacja psychologiczna

  Z panią Natalią widuję się od 8 miesięcy i nawet kiedy miałam gorsze momenty, to spotkania zawsze mnie podnosiły na duchu, czułam się zrozumiana. Pani psycholog potrafi dobrze wczuć się w sytuację pacjenta i bardzo jej zależy na pomocy w problemie. Pani Natalia jest bardzo ciepłą i zaangażowaną osobą.
  Bardzo polecam:)

  mgr Natalia Szymańska

  Bardzo Ci dziękuję za miłe słowa.
  Pozdrawiam!

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Szymańska konsultacja psychologiczna dzieci

  Pani Natalia kocha swoją pracę. Wkłada w nią swoje serce, a przede wszystkim ma ogromną wiedzę. Pełne zaangażowanie w pracę z podopiecznym skutkują świetnymi wynikami w jego rozwoju. Oprócz dobrego kontaktu z dzieckiem, potrafi też wszystkie informacje przekazać rodzicom tak, aby dotarło, ale nie "bolało". Jestem wdzięczna za wszystkie wskazówki, jak pracować z dzieckiem, aby jego trudności były łatwiejsze do przejścia.
  Polecam z czystym sumieniem!

  mgr Natalia Szymańska

  Bardzo serdecznie dziękuję! Trzymam kciuki za dalsze podążanie za Państwa Dzieckiem :) Pozdrawiam, Natalia Szymańska

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Szymańska konsultacja psychologiczna dzieci (kolejna wizyta)

  Cieszę się, ze trafiliśmy właśnie do pani Natalii. To świetna specjalistka o ciepłym podejściu, zaangażowana w problemy pacjenta. Słucha uważnie i ma cenne porady, którymi się chętnie dzieli. To prawdziwa specjalistka, zawsze dbająca o dobro swoich pacjentów. Polecam z całego serca!

  mgr Natalia Szymańska

  Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam, Natalia Szymańska

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Szymańska

  Szczere podziękowania dla P Natali, ktorej ogromna wiedza i zaangażowanie pozwoliły zmierzyć się z problemami syna i odzyskać spokój w Naszej rodzinie - bezcenne.
  P Natalia jest niezwykle mądrą, doświadczoną, bardzo ciepłą i dyskretną osobą. Moj syn czuł się u Pani Natali akceptowany dokładnie taki jaki jest.
  Szczerze polecam.

  mgr Natalia Szymańska

  Bardzo serdecznie dziękuję za miłe słowa!
  Pozdrawiam i życzę dalszej pomyślności,
  N.Szymańska

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Malec-Marczyńska

  U Pani Doktor prowadzę moją drugą ciążę. Już od pierwszej wizyty czuję się zaopiekowana :) Pani Doktor zawsze udziela mi wyjaśnień w trakcie wykonywania usg, więc wiem dokładnie, co oglądam na monitorze i jak rozwija się moje Maleństwo. Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Zawsze uśmiechnięta, życzliwa. Działa na mnie wręcz kojąco - zawsze wychodzę z wizyty spokojna i pozytywnie nastawiona. Oby takich lekarzy było więcej! Dziękuję Pani Doktor!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz