Krakowskie Centrum Terapii Uzależnień

(43 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Krakowskie Centrum Terapii Uzależnień

Wielicka 73, Podgórze

30-552, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zuzanna Kasprzak

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • M
   Lokalizacja: Zuzanna Kasprzak - Prywatna Praktyka

   Bardzo mila Pani. Jesteśmy na początku terapii, ale rokowania są pozytywne. Zatem zobaczymy jak to bedzie.

  • P
   Lokalizacja: Zuzanna Kasprzak - Prywatna PraktykaUsługa: terapia uzależnień

   Pani Zuza to Kobieta - Anioł, trafiła chyba tu na ziemię naprawiać świat i ludzi, a po moich wizytach u niej stwierdzam, że zdecydowanie na lepsze! Przy uzależnieniu hazardowym, z którym się borykam bardzo ważna jest terapia, działanie na własną rękę z problemem źle się kończy, o czym osobiście się przekonałem. Spotkania stanowiły świetny początek mojej zmiany na lepsze, gdyż sama abstynencja od gry jest obowiązkowym pierwszym krokiem, ale ważne jest dobrze poznać "wroga", a Pani Zuza w bardzo przystępny i praktyczny sposób pokazała, na czym polega to uzależnienie, czy różne objawy, które na pierwszy rzut oka zupełnie nie mają powiązania z uzależnieniem. Jak na wykwalifikowanego psychologa przystało zostałem w perfekcyjny sposób "odczytany", przez co było wiadomo, kiedy do jakiejś sprawy podejść można z uśmiechem, a kiedy wypadałoby jednak zachować powagę. Poszedłem tam z problemem uzależnienia hazardowego, ale przy okazji niejako omawialiśmy również inne sfery mojego życia, które przez hazard kroczyły w ślepy zaułek. Na szczęście udało się je naprostować, za co też jestem bardzo wdzięczny. Jeśli zaś chodzi o podejście do zawodu, to aż kipiało profesjonalizmem, wszakże zaproponowała mi Pani terapię grupową, która byłaby kolejnym krokiem w stronę poznania profilaktyki uzależnienia, w trakcie których nie spotykalibyśmy się indywidualnie. To prowadziłoby z kolei do strat finansowych spowodowanych brakiem spotkań prywatnie. Widać więc, że zależy Pani Zuzie na dobru pacjenta. Najlepiej oczywiście, gdyby taką osobę poznać w innych okolicznościach, ale jeśli już ktoś ma problem, to wizyta tam będzie bardzo dobrą decyzją, prowadzącą do poprawy samopoczucia i generalnie życia, jeśli oczywiście będą chęci, żeby sobie pomóc i samozaparcie, by w tym wytrwać.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Małgorzata Miarczyńska

  Terapeuta,

  • A

   Bardzo kompetentna i konkretna osoba. Pomogła mnie i mojej rodzinie. Polecam bardzo

  • Z

   To nie jest lekarz,tylko pedagog,który ma certyfikat leczenia uzależnień.Niestety postawa społeczna tej osoby i jej zachowania są dramatyczne i drastyczne.Do dziś ponoszę konsekwencje jej działań.Nie polecam.


 • Beata Puczyłowska-Zysk

  Psycholog,

  • W

   Bardzo dobra terapeutka. Cechuje ją wysoki poziom profesjonalizmu. W prowadzoną terapię wkłada dużo wysiłku i zaangażowania. Jest otwarta, cierpliwa i ma bardzo dobrą pamięć. Potrafi być wymagająca i stanowcza,ale też ciepła i wspierająca. Mobilizuje do zmiany i do odkrywania swoich zasobów i "mrocznych zakamarków" .
   Praca z Panią Beatą pomaga przywrócić wiarę w siebie. Dziękuję za powracającą nadzieję.!
   Wdzięczna pacjentka


 • Małgorzata Morga-Kasza

  Psycholog,

  • P

   Pani Małgorzata to bardzo ciepły człowiek. W trakcie psychoterapii dała się poznać jako osoba godna zaufania, kompetentna i zaangażowana w swoją pracę. Potrafi słuchać i łączyć z pozoru niepowiązane fragmenty wypowiedzi pacjenta, a także odnajdywać w nich głębszy sens. Terapia u Pani Małgorzaty bardzo mi pomogła. Z całego serca mogę polecić Panią Psychoterapeutkę każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy. Dziękuję za pomoc i wsparcie jakim mnie obdarzyła w trakcie terapii.


 • Joanna Nolbrzak-Drozd

  Psycholog,

  • A

   dobry i stanowczy specjalista. Uwagi Pani Joanny trafiają w czułą strunę i mogą wkurzać, ale dzięki temu można dojść do różnych wniosków, zatrzymać swoje złe, stare i popędowe nawyki. Wystarczy odrobina chęci, otwartość na nowe informacje o nas i nie oczekiwać, że Pani psycholog odpowie na nasze pytania i pokieruje naszym życiem. Tak łatwo w terapii nie jest


 • Dorota Janeczek

  Neurolog, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wizyta przebiegała w bardzo miłej i ciepłej atmosferze.Pani doktor , to miły człowiek i kompetentny lekarz.
   Byliśmy ze swoją ponad 90-letnią mamą cierpiącą już niestety na demencję.Leki zapisane działają , mama jest spokojniejsza i mniej problemowa (nie spodziewam się oczywiście "cudów") ale na razie nie pojawiają się napady agresji.
   Chcemy tą drogą podziękować Pani doktor.
   Dorota Brzezińska

  • Bardzo dobra lekarka, wrażliwa na cierpienie pacjenta, po dokładnym zbadaniu i wywiadzie od ręki wypisała skierowanie na MR kręgosłupa. Naprawdę polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marta Derej

  Psycholog,

  • M

   Jestem bardzo zadowolona z pomocy, której udzieliła mi Pani Marta. Profesjonalne podejście do problemu. Polecam


 • Piotr Janeczek

  Psychiatra, lek.

  • A
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w KrakowieUsługa: jak zwykle chyba ta schizofrenia itp. I jeszcze ośmieliłam się krzyczeć w oknie domu Ewangelię

   Moim skromnym zdaniem pan dr Piotr Janeczek jest bardzo dobrym lekarzem specjalistą. Mam wrażenie, że jest dobry i mądry (chociaż nie idealny, bo który Człowiek był lub jest idealny (?). Mam też wrażenie, że jest bardzo uczciwy, zrównoważony, nie podejmuje pochopnych decyzji i trzyma się Sprawiedliwego Prawa itp. Z góry dziękuję za okazaną pomoc i przychylność, i Dobre Słowa.

  • W

   Fachowy specjalista, życzliwy konkretny,duży zasób wiedzy książkowej i praktycznej .Dobry terapeuta.Pomógł mi wyjśc z trudnej sytuacji życiowej.Polecam każdemu

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Mateusz Borowiec

  Psycholog, Psychoterapeuta, dr n. med.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Do Pana Borowca zgłosiłam się sfrustrowana wcześniejszą terapią trwającą 3 lata, to była terapia psychodynamiczna i jakoś wiele na niej zrozumiałam, ale niestety nie przełożyło się to na poprawę, ciągle byłam depresyjna i niezadowolona z siebie, a moje życie seksualne leżało w ruinie. Pierwsza rzecz jaka przyniosła mi ogromną ulgę to zdjęcie poczucia winy z seksu, popędu w ogóle i masturbacji w szczególności - to poszło bardzo szybko, kilka pierwszych spotkań. Później było trudniej, uporanie się z ciągłymi pretensjami do samej siebie i nieustannym porównywaniem się z innymi zajęło nam ponad rok. Był też kryzys, bo w pewnym momencie już zwątpiłam, czy ta terapia działa, ale skończyło się dobrze. A zapomniałabym dodać, że korzystałam zarówno z terapii indywidualnej jak i grupowej u p.Borowca. Jedną i drugą mogę z czystym sumieniem polecić. Minęły już 2 lata i wciąż jestem w stabilnej formie. Teraz koleżanka mnie prosiła o polecenie psychologa, więc uznałam, że polecę też publicznie.

  • S
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konflikt małżeński

   Do dra Mateusza trafiliśmy na krawędzi rozwodu. Po drugiej sesji dostawa wyglądała tragicznie. Później jednak Jeszce z nas miało sesje indywidualne i to było jak grom. To co sobie uzmysłowiłam na swój temat zmieniło kompletnie moje podejście do męża. Potem było już tylko lepiej, no może nie od razu, bo było też trudno, ale znowu jesteśmy szczęśliwą rodziną!!!

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Roman Dariusz Dudzik

  Psychiatra,

  • Lokalizacja: Małopolskie Centrum Profilaktyki i Leczenia UzależnieńUsługa: narkotyki

   Polecam dr.Dudzika jest świetnym psychiatrą psychologiem i doskonałtm rozmówcą dwie wizyty i rozmowa z tym czlowiekiem dają rade pomogło mi to nie żucić ale na maxa ograniczyc te środki bede kontynułował wizyty u tego stwurcy psychiki pozdrawiam i polecam :)

  • K
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Terapii Uzależnień

   Świetny lekarz. Ma w sobie wiele ciepła i zrozumienia. Myślę, ze takich jak Doktor Dudzik nie jest wielu. Trzeba więc korzystać i cieszyć się z tej możliwości. Polecam!:)