Krakowska Poradnia Stomatologiczna

(82 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Krakowska Poradnia Stomatologiczna

Lipińskiego 15

30-349 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maria Filipecka-Smarzyńska

  Internista, lek.

  • A

   Wspaniały lekarz, madry i sumienny , leczyłam się u Pani Smarzyńkiej, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.


 • Anna Chabowska

  Stomatolog,

  • R

   Nie polecam Pani Dr omówiłam się na leczenie zęba a ona nie bardzo wiedziała jak się za to zabrać .Nie uprzedziła mnie ze robi sobie konsultacje i za 15 min pogadanki o propozycjach dalszego leczenia skasowała 60 zł.Gdy ja zapytałam ze to nie miała być konsultacja oburzyła się ze poświeciła mi 40 min.Jestem bardzo nie zadowolona z podejścia pani doktor byłam tam pierwszy i ostatni raz . Nie polecam


 • Barbara Raczkowska

  Internista, Reumatolog, lek.

  • P

   1.) Pani doktor nie pozwala ani siedzieć, ani mówić w swoim kierunku "aby jej nie zarazić"! (autentyczna sytuacja, autentyczne słowa) 2.) diagnozę postawiła jeszcze przed usłyszeniem, przed zapytaniem nawet o przyczyny wizyty i charakter objawów 3.) zapisane lekarstwa - kompletnie chybione antybiotyki, nie dotyczące w ogóle schorzenia (zweryfikowane przez kilku farmaceutów) 4.) ..moglbym tak jeszcze dlugo mnozyc zastrzezenia i krytyczne uwagi wobec tego lekarza - ale poddaje się po ponad 20 próbach (2 miesiącach starań) skrupulatnie odrzucanych przez moderatorów serwisu.


   Z CAŁĄ STANOWCZOŚCIĄ ODRADZAM!

  • A

   Doktor Raczkowska faktycznie lubi być dociekliwa, niestety często bywa tak, że jej diagnozy bywają nie trafne Moim zdaniem, wynika to z braku podejścia do pacjenta bardziej holistycznie. Antybiotyk podawany jest: na wszelki wypadek( ja dostałam antybiotyk przed zrobieniem wymazu z gardła), bo jak twierdzi dr.Raczkowska: my, lekarze wolimy dmuchać na zimne.Wchodząc do gabinetu niestety nie siedzimy vis a vis pani doktor tylko parallel do stołu. Nie spotkałam się jeszcze nigdy z takim podejściem do pacjenta( dr. Raczkowska twierdzi, ze nie chce się zarazić,nawet gdy przychodzimy już po chorobie tylko z wynikami).

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Maria Szczawińska

  Ginekolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: niepłodność, ciąża

   Wspaniała Pani doktor z powołania! Pomogła nam jako naprotechnolog! Jej cierpliwość, dobre słowo były niezwyjle cenne podczas fachowej, profesjonalnej diagnostyce i planowaniu leczenia! Gdy zaszłam w ciążę cały czas byłam pod opieką pani doktor, która gdy byłam w szpitalu na patologii ciąży, zawsze zaglądała do sali gdzie leżałam żeby sprawdzić czy wszystko dobrze - nawey jeśli nie miała dyżuru jako lekarz badający w danym dniu pacjentki. To bardzo cenne wsparcie! Pomogła utrzymać mi ciążę do rozwiązania pomimo zagrożenia przedwczesnym porodem. Goraco polecam!

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo polecam Panią doktor Szczawińską. Obecnie prowadzi moją ciążę. Zawsze jest czujna na jakieś odchylenia w badaniach, zawsze dokładna a przy tym niesamowicie miła, ludzka i delikatna (!). Dla mnie ważne jest to, że jest naprotechnologiem, a więc żadna niepotrzebna chemia nie wchodzi w grę, co jest niezwykle cenne. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Elżbieta Radwańska

  Ortodonta,

  • Z
   Lokalizacja: Krakowska Poradnia StomatologicznaUsługa: zespół genetyczny

   Pani dr.Elzbieta to anioł .Mówi się ,że nie ma ludzie niezastąpionych ,ale to nie prawda!!!Troskliwa, opiekuncza w stosunku do dzieci .Wizyty u pani dr Radwankiej to przyjemność. Pozdrawiamy Agnieszka z córką Zuzanna.


 • Piotr Olszewski

  Ginekolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Jestem tak wdzięczna temu lekarzowi za szybką interwencję, uratował mojego synka przed zamartwicą. Byłam w szpitalu w Wadowicach na obserwacji przez tydzień, 2 dni przed terminem lekarz wykonał USG, wypatrzył stan zagrażający dziecku. Musiał się uprzeć na cięcie cesarskie, ponieważ resztą zespołu uważała że przesadza, nie widzieli niczego na KTG, nawet jedna położna wypowiedziała takie słowa "ale wymyślił". Dziecko było owinięte pępowiną, wody zielone. Gdyby poród odbył się siłami natury mogło by być tragicznie. Na szczęście mam zdrowego ślicznego synka.Bardzo dziękuję dr. Piotrowi za interwencję, upór i profesjonalizm!

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kontrola i zabieg

   Lekarz ginekolog Piotr Olszewski jest profesjonalistą,ma bardzo dobry kontakt z pacjentem,bezinteresowny w szybkim działaniu i dlatego polecam pana doktora z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (57) o tym lekarzu


 • Beata Balasa-Jamróz

  Stomatolog,

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Z czystym sumieniem polecam Panią stomatolog. Osoba pełna empatii, cierpliwości, szczegółowo i spokojnie opisywała każdy krok leczenia, dopytywała czy czuję się komfortowo i czy nie odczuwam bólu. Jako pacjentka w ciąży wizyta była dla mnie dodatkowo stresująca, jednak jestem pewna, że nie mogłam trafić lepiej.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Ja mam wręcz odwrotne wrażenia po wizycie niż poprzedni pacjent. Pani Stomatolog jest dokładna, rzeczowa, delikatna i uśmiechnięta. Bezbolesna wizyta to sama przyjemność (wymiana plomby w 3). Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania