O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych psychologów i psychoterapeutów, a także psychiatrów, seksuologów i dietetyków gotowych stawić czoła nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Tak szeroki wybór specjalistów pozwala nam optymalnie dobierać sposób podejścia do konkretnego problemu, a także kompleksowo go rozwiązać. Naszym celem jest pomóc Ci w trudnościach z jakimi przyszło Ci się zmierzyć. Jeśli poszukujesz profesjonalnej pomocy to dobrze trafiłeś! Nasi psychoterapeuci pracują przede wszystkim w nurcie psychodynamicznym. Nasi seksuolodzy i dietetycy są również psychologami, co pozwala oszczędzić czas i uniknąć zbędnych wizyt, w celu postawienia prawidłowej diagnozy. Są wśród nas specjaliści leczący dorosłych, jak i dzieci i młodzież. Zajmujemy się zarówno długoterminową terapią zgłębiającą źródło problemów, jak i krótkotrwałym wsparciem psychologicznym, kiedy znajdziesz się na życiowym zakręcie. Jeśli czujesz, że przyszedł czas na zmiany w Twoim życiu, to miejsce w którym się znalazłeś jest początkiem nowej lepszej drogi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wyboru specjalisty.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (115)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Karolina Wróbel-Kudyba konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

  Serdecznie polecam Panią psycholog, pacjent czuje się zaopiekowany, atmosfera i komunikacja na wysokim poziomie. Dzięki psychoterapii i zaangażowaniu Pani Karoliny czuję się z tygodnia na tydzień coraz lepiej.

  mgr Karolina Wróbel-Kudyba

  Bardzo dziękuję za opinię :)
  Cieszę się, że z tygodnia na tydzień samopoczucie jest lepsze!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Anna Gach psychoterapia indywidualna

  Super Kobitka! Naprawdę polecam z całego z serca. Nie głaszcze „oj bidulka bidulka” tylko wyjaśnia, mówi co jest na rzeczy i przede wszystkim nie zataja skali problemu co jest ważne bo sama potrzebowałam „strzału w policzek” żeby wziąć się za siebie. Trafiłam ręce Pani Ani po niezłej destrukcji samej siebie w kontekście samoakceptacji. Z każdą wizytą poznaje przyczyny tego, ale też z każdą wizytą potrafię coraz więcej zrobić dla własnego zdrowia psychicznego i komfortu dzięki zaangażowaniu Pani psycholog. Nie wierzyłam, że rozmowa i wskazanie przyczyn zachowania może tyle zdziałać na plus!

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Wróbel-Kudyba konsultacja online

  Pani Karolina to profesjonalizm, zaangażowanie i empatia w jednym. Ja jestem dopiero na początku terapii ale już czuje dużą poprawę po kilku spotkaniach. Praca z Panią Karoliną nie zamyka się jedynie w 50 minutach spotkania, jako pacjentka czuje się zaopiekowana także pomiędzy wizytami. Na początku została postawiona diagnoza oraz ustalony plan działania, który jest konsekwentnie realizowany. Wizyty przebiegają w bardzo przyjaznej i pełnej zrozumienia atmosferze. Bardzo polecam współpracę.

  mgr Karolina Wróbel-Kudyba

  Serdecznie dziękuję :)

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Wróbel-Kudyba psychoterapia online

  Pani Karolina po nieudanej terapii u innego terapeuty skutecznie pomogła mojemu synowi w uporaniu się z problemami. Oto jego opinia:
  polecam - czułem, że pani Karolina troszczyła się o mnie i mimo, że terapia trwała długo - mi pomogła oraz zmieniła mój sposób myślenia. Obecnie czuję się o wiele lepiej. Bardzo jej jestem wdzięczny za pomoc. Dziękuję

  mgr Karolina Wróbel-Kudyba

  Dziękuję za te słowa :) bardzo się cieszę, że pomogła, synowi :)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Gach konsultacja psychoterapeutyczna

  Pani Ania, nasz Anioł
  Trafiliśmy z nasza córka do pani Ani we wrześniu 2022r z 15 letnia córka z zaburzeniami odżywiania, z lękami. Stan jak większość z państwa wie, nie był dobry. Pani Ania przede wszystkim uspokoiła nas, rodziców. Dała nam wsparcie i mnóstwo wskazówek jak postępować z chorym dzieckiem, co mówić a czego absolutnie nie! Córka „złapała” kontakt z panią Anią już po pierwszym spotkaniu, „zaprzyjaźniły się”. Ogromne kompetencje i zaangażowanie pani Pschoterapeutki Ani spowodowało ze nasze dziecko stanęło na nogi. Walczy każdego dnia tak mocno ze po niespełna 2,5 miesiącach jesteśmy niemal pewni szybkiego wyzdrowienia. Pani Ania współpracuje z psychiatrą jak i dietetykiem córki, jest otwartą, wrażliwą, cudowną kobietą która ocaliła nasze dziecko. Z pełną odpowiedzialnością polecam ! Dziękuje

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Wróbel-Kudyba psychoterapia online

  Polecam serdecznie współpracę z Panią Karoliną. Jest profesjonalna, zawsze dobrze przygotowana do spotkań oraz empatyczna .

  mgr Karolina Wróbel-Kudyba

  Bardzo dziękuję, Pani Natalio!
  Trzymam kciuki za Panią!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Patrycja Połczyńska konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży

  Pani Patrycja to osoba przy której mój synek czuł się bezpiecznie od pierwszych chwil w gabinecie. Ciepła,empatyczna psycholog. Z prawdziwym powołaniem. Wizyta przebiegała profesjonalnie. Jesteśmy w terapii i widzę światełko w tunelu dla relacji mojej i syna.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Butyńska Konsultacja psychologiczna

  Do Pani Małgosi trafiłam ponad rok temu. Po tym czasie dzięki naszym spotkaniom z osoby nieszczęśliwej, niepewnej siebie i w dołku stałam się z powrotem osobą cieszącą się życiem i z optymizmem patrzącą w przyszłość. Polubiłam na nowo swoje życie.
  Na terapii, jak to zwykle bywa, poruszane są ciężkie tematy. Ale Pani Małgosia z wyczuciem prowadzi rozmowę, nie ocenia, a nie raz zaskoczyła mnie inną perspektywą spojrzenia na pewne problemy. Czasem można się nawet zbuntować, że "jak to?", ale po namyśle nie raz stwierdziłam, że jednak coś jest na rzeczy.
  Dzięki Pani Małgosi wyszłam z mojego życiowego zakrętu, problem, z którym trafiłam do psychoterapię już został przepracowany, a teraz kolej na ułożenie innych spraw, aby być w pełni szczęśliwą i świadomą kobietą.
  Pani Małgosia w pełni zasługuje na 5/5 gwiazdek :)

  mgr Małgorzata Butyńska

  Pani Joanno, wspaniale jest obserwować Pani zmianę. Dziękuję za zaufanie.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Kłonowska Inny

  Zakończyłem terapię i cieszę się, że trafiłem do Pani Agaty. Lepiej rozumiem siebie, mam poczucie wpływu na swoje życie i widzę ogromną poprawę w porównaniu do tego, jak funkcjonowałem, zanim się zdecydowałem na terapię. Czasami nie było łatwo, ale cieszę się, że się nie poddałem i jestem tu, gdzie teraz, szczęśliwszy. Jeszcze raz dziękuję i polecam.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Butyńska Inny

  Psychoterapia pomaga poznać inne perspektywy. Pod okiem nieodpowiedniego psychoterapeuty może albo zrobić krzywdę albo, w najlepszym wypadku, nie przynieść rezultatu. Ja jestem zadowolona. Pani magister prowadzi terapię celnie i oprócz tego że słyszy, słucha podopiecznego.

  mgr Małgorzata Butyńska

  Bardzo dziękuję za zaufanie.
  Pozdrawiam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania