Klinika Wiktorska

Jako firma z długoletnim doświadczeniem, oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne, począwszy od codziennej higieny i profilaktyki, aż po skomplikowane zabiegi z zakresu implantologii, periodontolo... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Wiktorska

Wiktorska 8 lok. 2

02-587 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jako firma z długoletnim doświadczeniem, oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne, począwszy od codziennej higieny i profilaktyki, aż po skomplikowane zabiegi z zakresu implantologii, periodontologii, a nawet laryngologii, które w razie potrzeby przeprowadzane są w sedacji bądź narkozie.

Nasz zespół składa się z dziesięciu wysoko wykwalifikowanych lekarzy, oraz czterech dyplomowanych higienistów stomatologicznych. Dla oszczędności czasu naszych pacjentów, na terenie kliniki znajduje się aż cztery gabinety lekarskie, jeden gabinet higienistyczny oraz pracownia radiologiczna z tomografem komputerowym, a każde z tych pomieszczeń wyposażone jest w sprzęt i materiały najwyższej jakości. Głównym celem kliniki jest dbanie o zdrowy uśmiech naszych pacjentów, ale także szerzenie ogólnej wiedzy na temat higieny jamy ustnej oraz zagrożeń związanych z jej brakiem. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, a dzięki doświadczeniu i technologii, które posiadamy, jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem.

Profile społecznościowe

Typ placówki

  • Klinika

Inne placówki

Powiązane wyszukiwania