O nas

Prestige Dental to jedna z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Warszawie, wyróżniająca się znakomitymi osiągnięciami. O zdrowy i piękny uśmiech swoich Pacjentów dba zespół wybitnych lekarzy stomatologów pracujących w naszym Gabinecie. Bogate praktyczne doświadczenie i szeroka, ciągle pogłębiana wiedza pracujących w klinice specjalistów sprawia, że Prestige Dental to synonim kompleksowego i przyjaznego leczenia zębów. Dzięki korzystaniu z zaawansowanego sprzętu medyczno-diagnostycznego i najnowszych technologii, klinika świadczy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie.

Naszą misją jest dbanie o piękny i zdrowy uśmiech Was wszystkich. W naszej klinice każdy stomatolog sprawujący nad pacjentem opiekę, to wybitny specjalista z danej dziedziny stomatologii. Dzięki temu Prestige Dental gwarantuje najwyższą jakość usług oraz precyzję przy wykonywaniu nawet najdrobniejszych zabiegów. Dostęp do szerokiej wiedzy i ogromnego doświadczenia zatrudnionych tu specjalistów pozwala po dokładnym zbadaniu Pacjenta wybrać najlepszą metodę Jego leczenia. W naszej ofercie znajduje się między innymi skuteczna ortodoncja i periodontologia, oraz implantologia.

Wyjątkową pozycję naszej Kliniki potwierdza również jej ocena w oczach Pacjentów. Prestige Dental to miejsce przyjazne dla Każdego. Uzyskaliśmy to dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb Pacjenta. Staramy sprostać oczekiwaniom Państwa - naszych Pacjentów. Zapewniamy profesjonalne leczenie oraz metody dające najlepsze efekty w każdym indywidualnym przypadku.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Radiologia RVG
 • Pantomograf

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (421)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Szopa konsultacja stomatologiczna dzieci

  Niestety nie polecam byłam umówiona na leczenie dziury w zębie, którą zleciła Pani Doktor na pierwszej wizycie, jak się okazało bez konsultacji Pani poprostu wyczyściła zęby a nie zajęła się tym po co przyszłyśmy.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Urszula Godlewska-Tomaszewska stomatologia estetyczna

  Pani doktor jest niezwykle zaangażowanym lekarzem. Bardzo dokładna, skrupulatna i uważna. To najlepszy stomatolog, jakiego spotkałam w życiu. Dzięki niej moje zęby są doskonałe, nikt jej nie dorówna!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Klaudia Wiśniewska Stomatologia zachowawcza

  Jestem bardzo zadowolony. Mój ząb był bardzo zniszczony, ale Pani doktor udało się go doprowadzić do stanu używalności :-)

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Urszula Godlewska-Tomaszewska Konsultacja stomatologiczna

  Pani doktor bardzo miła, empatyczna, wszystko szczegółowo tłumaczy, profesjonalna. Oczywiście polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Klaudia Wiśniewska konsultacja stomatologiczna dzieci

  Nie wiem czy można zrobić to lepiej. Przyszliśmy z 2,5-latkiem z obitym zębem, synek bardzo boi się lekarzy. Pani Doktor ma świetne podejście, syn nawet kilka razy się zaśmiał przez łzy :) Ale co najważniejsze fachowa ocena sytuacji, szerokie informacje o zaleceniach i możliwych scenariuszach, pełne wsparcie i człowiek wychodzi z sercem lżejszym o 100kg. Serdecznie polecamy, warto było jechać przez pół miasta :)

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Urszula Godlewska-Tomaszewska konsultacja protetyczna

  Indywidualne profesjonalne podejście, dużo konkretnych informacji. Wrócę z uśmiechem dla pięknego uśmiechu.

  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Urszula Godlewska-Tomaszewska Konsultacja stomatologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, pani doktor jest bardzo uprzejma i miła. Zrobili zdjęcia rentgenowskie i omówili przebieg leczenia stomatologicznego. Kolejna wizyta to wypełnienie zęba. Jestem zadowolony. Dziękuję!

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Małgorzata Szopa stomatologia dziecięca

  Pani doktor miła, wszystko wytłumaczyła. Ma podejście do maluchów

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Emilija Markevič Inny

  Świetna Pani stomatolog! Całość wizyty przebiegła bezboleśnie i zostały mi przedstawione wszystkie dalsze kroki leczenia. Dziękuje :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Małgorzata Szopa Konsultacja stomatologiczna

  To nie była pierwsza wizyta, wcześniejsze oceniamy pozytywnie. Po postawieniu błędnej diagnozy 1.03 (piątka do leczenia - duża próchnica) i założeniu plomby u dziecka (4 lata) pojawił się stan zapalny i duża opuchlizna połowy policzka aż do oka. Leki przeciwbólowe nie działały, noc przepłakana, brak możliwości pomocy własnemu dziecku. Po kontakcie z gabinetem usłyszeliśmy, że najbliższy możliwy termin to poniedziałek 6.03. Nie mogliśmy czekać. Pojechaliśmy do innego stomatologa dziecięcego 3.03. Uzyskaliśmy natychmiastową pomoc. Zdjęcie RTG wykazało problem w czwórce. Konieczne było jednak wyjęcie części wypełnienia w piątce, żeby dowiedzieć się, czy na pewno problemem jest czwórka. Został założony opatrunek z lekarstwem do czwórki oraz podany antybiotyk na stan zapalny. Rozumiem błąd ludzki, nie rozumiem braku zainteresowania małym (!) pacjentem przed weekendem. Mógł nas przyjąć inny stomatolog i pomóc z problemem. Nie było żadnego zainteresowania. Nie polecam tego gabinetu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania