Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa Żoliborz

(206 opinii)

Prestige Dental to jedna z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Warszawie, wyróżniająca się znakomitymi osiągnięciami. O zdrowy i piękny uśmiech swoich Pacjentów dba zespół wybitnych lekarz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa Żoliborz

Rydygiera 15, lokal U 3B, Żoliborz

01-793, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 506...

O nas

Prestige Dental to jedna z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Warszawie, wyróżniająca się znakomitymi osiągnięciami. O zdrowy i piękny uśmiech swoich Pacjentów dba zespół wybitnych lekarzy stomatologów pracujących w naszym Gabinecie. Bogate praktyczne doświadczenie i szeroka, ciągle pogłębiana wiedza pracujących w klinice specjalistów sprawia, że Prestige Dental to synonim kompleksowego i przyjaznego leczenia zębów. Dzięki korzystaniu z zaawansowanego sprzętu medyczno-diagnostycznego i najnowszych technologii, klinika świadczy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie.

Naszą misją jest dbanie o piękny i zdrowy uśmiech Was wszystkich. W naszej klinice każdy stomatolog sprawujący nad pacjentem opiekę, to wybitny specjalista z danej dziedziny stomatologii. Dzięki temu Prestige Dental gwarantuje najwyższą jakość usług oraz precyzję przy wykonywaniu nawet najdrobniejszych zabiegów. Dostęp do szerokiej wiedzy i ogromnego doświadczenia zatrudnionych tu specjalistów pozwala po dokładnym zbadaniu Pacjenta wybrać najlepszą metodę Jego leczenia. W naszej ofercie znajduje się między innymi skuteczna ortodoncja i periodontologia, oraz implantologia.

Wyjątkową pozycję naszej Kliniki potwierdza również jej ocena w oczach Pacjentów. Prestige Dental to miejsce przyjazne dla Każdego. Uzyskaliśmy to dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb Pacjenta. Staramy sprostać oczekiwaniom Państwa - naszych Pacjentów. Zapewniamy profesjonalne leczenie oraz metody dające najlepsze efekty w każdym indywidualnym przypadku.

Nasza oferta

Witamy na stronie internetowej kliniki stomatologicznej Prestige Dental w Warszawie. Naszym głównym celem jest oferowanie Państwu najwyższej jakości, kompleksowych usług stomatologicznych przy zachowaniu wysokich rygorów higieny i sterylności. Ponad 20 lat doświadczeń zaowocowały powstaniem wyjątkowej kliniki, w której duży nacisk kładziemy na profesjonalizm usług. Kadrę kliniki stanowią wysokiej klasy specjaliści, zarówno lekarze, jak i asysta stomatologiczna. Kładziemy nacisk na najwyższe standardy pracy, nowoczesne wyposażenie oraz cykliczne szkolenia całego personelu. Najwyższej jakości niemiecki sprzęt stomatologiczny oraz diagnostyczny pozwala na prowadzenie profesjonalnego leczenia w jednym miejscu. Dysponujemy m.in urządzeniem do wykonywania pantomogramów cyfrowych oraz mikroskopem. Naszym celem, jest pełna satysfakcja i dobro wszystkich naszych Pacjentów. Jesteście Państwo mile widziani. Zapraszamy do skorzystania z usług.

Nasz sprzęt

 • Radiologia RVG
 • Pantomograf

Zabiegi

 • stomatologia zachowawcza
 • endodoncja
 • implantologia
 • periodontologia
 • protetyka
 • stomatologia dziedzięca
 • ortodoncja
 • stomatologia estetyczna
 • zabiegi stomatologiczne z uzyciem mikroskopu
więcej

Badania

 • cyfrowe RTG/RVG
 • cyfrowy pantomogram
 • stawu skroniowo-żuchwowego

Choroby

 • stawu skroniowo-żuchwowego
 • przyzębia

Typ placówki

 • Klinika

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Szopa

  Stomatolog Dziecięcy, Stomatolog, Protetyk, lek.

  • A
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa ŻoliborzUsługa: Zwykła wizyta

   Polecam serdecznie syn w innym gabinecie nie otworzył nawet buzi. A u Pani doktor bez problemu, wydaje mi się że to dlatego że pacjenci traktowani są jak mali ludzie a nie jak małe dzieci. A druga sprawa widać że ma duże doświadczenie stomatologiczne dwa razy wiertłem i po sprawie :) po prostu bardzo sprawnie.

  • A
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa ŻoliborzUsługa: leczenie próchnicy

   Jestem zachwycona! Doskonale podejście do dzieci. Pani doktor przemiła, tłumaczyła mojemu synkowi wszystko. Mało jest tak doskonałych stomatologów! Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Dorota Łukasiewicz

  Ortodonta, Stomatolog,

  • D
   Lokalizacja: Mokotooth Prestige DentalUsługa: konsultacja ortodontyczna

   Do dr Łukasiewicz zgłosiłam się na konsultację ortodontyczną po skończonym leczeniu ortodontycznym u innego lekarza do efektów którego miałam wątpliwości. Pani Doktor zrobiła ze mną wywiad, sprawdziła wszystko i szczegółowo wyjaśniła mi moje wątpliwości w zrozumiały sposób. Bardzo rzeczowa i konkretna Pani Doktor nastawiona na dobre samopoczucie pacjenta. Na szczęście nie muszę zakładać po raz kolejny aparatu ortodontycznego, ale gdybym musiała to napewno wybrałabym na swojego lekarza dr Łukasiewicz :)

  • K
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa ŻoliborzUsługa: konsultacja ortodontyczna

   Konsultacja odbyła się bardzo sprawnie, wszelkie informacje zostały mi przekazane w bardzo klarowny sposób. Pani Dorota jest bardzo dobrym specjalistą godnym polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Damian Kamiński

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • P
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa ŻoliborzUsługa: konsultacja stomatologiczna dzieci

   Super lekarz, rozwiał nasze wątpliwości dot ząbkowania u synka. Dobre podejście do dzieci, gabinet przyjazny.

  • A
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa ŻoliborzUsługa: konsultacja stomatologiczna

   Wyśmienity i godny polecenia lekarz.

   Nigdy nie poznałam kogoś tak zaangażowanego w wykonywaną pracę.
   Cała wizyta przebiegła bardzo sprawnie i bezboleśnie. Mimo dwóch godzin spędzonych na fotelu czułam się bardziej odprężona aniżeli na zeszłorocznych wakacjach.
   Po całym zabiegu dostałam szczegółowe instrukcje jak postępować z moją nowa, piękna szczęka.

   Raz jeszcze serdecznie polecam.

   Dalszych sukcesów zawodowych panie Damianie!
   Do zobaczenia podczas kolejnej wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Emilija Markevič

  Stomatolog, lek. dent.

  • U
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa ŻoliborzUsługa: wizyta stomatologiczna

   Great doctor! I’m very pleased.
   I treated the canals, did the cleaning and much more. Thanks to the dentist

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa ŻoliborzUsługa: wizyta stomatologiczna

   Świetna Pani Stomatolog. Po kolei wytłumaczyła jakie będą kroki leczenia zęba. Mimo, że panicznie się boję "dłubania" w zębach z Panią Emilią i jej asystentką wizyta przebiegła w bardzo przyjaznym nastroju. Nastawienie na potrzeby pacjenta na plus!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Urszula Godlewska-Tomaszewska

  Stomatolog, Protetyk, Chirurg Stomatologiczny, lek. dent.

  • J
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa ŻoliborzUsługa: Zwykła wizyta

   Od lat jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pani Urszuli i nie szukam innego stomatologa. Polecam wszystkim!

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa ŻoliborzUsługa: konsultacja stomatologiczna

   Pani doktor pierwszy raz leczyła mi zęba tzn. poprawiała tak wypełnienie na styku dwóch zębów, że dostałam zapalenia miazgi i prawdopodobnie skończy się leczeniem kanałowym u innego życzliwego dentystę bo nie zostałam ponownie przyjęta (oczywiście z bólem zęba) przez podwyższoną temperaturę ze względu na stan zapalny. Jestem rozgoryczona i strasznie zawiedziona, Pani doktor przed uzupełnianiem ubytku nie wyjaśniła mi że jak zruszy zęba to może się skończyć leczeniem kanałowym (wtedy na pewno nie zgodziłabym się na rozgrzebywanie go). Po uzupełnieniu ubytku dostałam informację, że tam jest duży ubytek i jak coś to przyjdę do niej to będziemy leczyć kanałowo jak będzie bolał. Czyli już pani doktor wiedziała że źle zaleczyła zęba i mam potwierdzenie u innego szanowanego dentystę, że wypełnienie zostało nieprawidłowo uzupełnione i mogło dojść do zakażenia. To jest mój pierwszy ząb, który jest obecnie leczony kanałowo i jestem załamana. Na pewno nie skorzystam już więcej z usług Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (132) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania