Klinika Psychiatrii i Psychoterapii Centrum

(99+ opinii)
Zobacz lekarzy

„Nie ma potrzeby jechać do Indii albo gdziekolwiek indziej, żeby znaleźć spokój” ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Psychiatrii i Psychoterapii Centrum

Koszykowa 59 lok. 6, Śródmieście

05-077, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

„Nie ma potrzeby jechać do Indii albo gdziekolwiek indziej, żeby znaleźć spokój”
Elizabeth Kubler-Ross

Nasze miejsce powstało z potrzeby pomagania, aby każdy, kto do nas trafi mógł odnaleźć swój spokój. Tworząc Klinikę Psychiatrii i Psychoterapii CENTRUM, staraliśmy się zapewnić jak najwyższy merytoryczny poziom, jednocześnie dając pacjentowi przyjazną przestrzeń, w której będzie mógł poczuć się wyjątkowo i bezpiecznie.

Klinika Psychiatrii i Psychoterapii CENTRUM jest miejscem oferującym szeroki zakres usług
z zakresu psychiatrii i psychoterapii. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, których połączyła chęć oferowania najlepszej jakości pomocy w warunkach intymności, sprzyjających poczuciu bezpieczeństwa i zaufania.

Nasza oferta:
Konsultacja lekarza psychiatry
Konsultacja psychologiczna dorosłych
Konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży
Konsultacja seksuologiczna

Psychoterapia indywidualna dorosłych
Psychoterapia indywidualna dzieci i młodzieży
Psychoterapia par
Psychoterapia rodzinna

Psychotraumatologia
Psychoonkologia

Powołując do życia Klinikę Psychiatrii i psychoterapii CENTRUM stworzyliśmy przyjazną przestrzeń zapewniającą opiekę na najwyższym poziomie z poszanowaniem wszelkich standardów etycznych. Podstawą Naszego sukcesu, jest współpraca wielu specjalistów dążących do poprawy samopoczucia pacjenta.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-21, oraz w soboty od 10-17.

W Klinice CENTRUM czeka na Państwa piękna i przestronna poczekalnia, gdzie będziecie Państwo mogli wygodnie usiąść, zrelaksować się oraz napić się kawy lub herbaty.

Nasza oferta

Klinika Psychiatrii i Psychoterapii CENTRUM jest miejscem oferującym szeroki zakres usług
z zakresu psychiatrii i psychoterapii. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, których połączyła chęć oferowania najlepszej jakości pomocy w warunkach intymności, sprzyjających poczuciu bezpieczeństwa i zaufania. Powołując do życia Klinikę Psychiatrii i psychoterapii CENTRUM stworzyliśmy przyjazną przestrzeń zapewniającą opiekę na najwyższym poziomie z poszanowaniem wszelkich standardów etycznych.
Nasza oferta:
Konsultacja lekarza psychiatry
Konsultacja psychologiczna dorosłych
Konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży
Konsultacja seksuologiczna

Psychoterapia indywidualna dorosłych
Psychoterapia indywidualna dzieci i młodzieży
Psychoterapia par
Psychoterapia rodzinna

Psychotraumatologia
Psychoonkologia

Badania

 • Badania psychiatryczne
 • Badania psychologiczne dorosłych
 • Badania psychologiczne dzieci i młodzieży

Choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia psychotyczne
 • Schizofrenia
 • Zaburzenia osobowości
 • PTSD
 • Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne
 • Zaburzenia psychiczne w wieku podeszłym
 • Zaburzenia pamięci
 • Zaburzenia zachowania
 • Zaburzenia odżywiania
 • Zespół nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD)
 • Całościowe zaburzenia rozwoju (autyzm, zespól Aspergera)
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maria Jędrzejewska

  Psycholog, Seksuolog,

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Psychiatrii i Psychoterapii Centrum

   Pani Maria to osoba bardzo empatyczna i życzliwa, jednak przede wszystkim to świetny specjalista. Bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu, pyta, nakierowuje i podsumowuje. Wspólnie znajdujemy źródło problemów i staramy się nad nimi pracować. Z każdą sesją widzę pozytywne zmiany w postrzeganiu i rozumieniu siebie. To duża zasługa pani Marii, jej wiedzy i zaangażowania.

  • I
   Lokalizacja: Klinika Psychiatrii i Psychoterapii Centrum

   Od października chodzę regularnie na wizyty do p. Jędrzejewskiej. Atmosfera wizyt jest sprzyjająca otwartej rozmowie, ciepła i zarazem profesjonalna. Już po kilku wizytach zobaczyłam efekty terapii. P. Jędrzejewska potrafi słuchać i dzielić się swoimi celnymi spostrzeżeniami. Dzięki niej udało nam się wspólnie sprecyzować największe problemy, jak i wskazać na i ich podłoże i sposoby rozwiązania. Dzięki p. Jędrzejewskiej zdecydowanie swiadomiej patrzę na swoje życie i analizuję poszczególne sytuacje. Jest to godny polecenia specjalista.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Anna Dębska

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Psychiatrii i Psychoterapii Centrum

   Pani Ania potrafi nie tylko wysłuchać pacjenta, ale się w niego wsłuchać i zrozumieć. Zawsze próbuje pomóc znaleźć ścieżkę wyjścia z problemu, pomaga obserwować postępy i jeżeli ktoś tylko jest do tego gotowy, pomaga lepiej poznać samego siebie.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Profesjonalny terapeuta poznawczo-behawioralny. Szybko i skutecznie diagnozuje problem oraz podaje skuteczne rozwiązania

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Agnieszka Głukowska-Sobol

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta,

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: qpsyche Agnieszka Głukowska-Sobol

   Pracuje nad swoimi problemami z Panią Agnieszką od pół roku. Mimo że nie jest to moja pierwsza terapia, wciąż dowiaduje się i uczę nowych rzeczy, ale także dzięki Pani Agnieszce potrafię je wdrożyć w swoje zachowania i życia. Czyli w koncu potrafię stosować te techniki w sobie samym. Sama świadomość i wiedza nie wystarczą, trzeba to jeszcze potrafić wykorzysta w środku Nas. Pani Agnieszka mnie tego nauczyła. Gorąco polecam, to bardzo dobry specjalista i myślę że wkłada serce i zaangażowanie w swoją pracę, co jest bardzo ważne.

  • P
   Lokalizacja: qpsyche Agnieszka Głukowska-Sobol

   Pani Agnieszka jest jednym z tych specjalistów, którzy mają realny wpływ na poprawę naszego życia. Jako rodzina, korzystamy ze wsparcia Pani Agnieszki od lat i bardzo wiele jej zawdzięczamy. Pod jej opiekę trafiliśmy 4 lata temu z pierwszym dzieckiem (M). Wcześniej nikt nie potrafił wystawić jej diagnozy, Pani Agnieszka dokonała tego bardzo szybko i wzięła M pod swoją opiekę w ramach TUS - treningu umiejętności społecznych. Osiągnięcie pierwszych rezultatów zajęło chwilę czasu (to normalne), ale dziś z perspektywy 4 lat śmiało oceniamy, iż M radzi sobie doskonale. W międzyczasie korzystaliśmy z porad Pani Agnieszki w wielu codziennych problemach, takich jak odpieluchowanie, rozwiązywanie konfliktów z rodzeństwem etc. Właściwie za każdym razem praktyczne porady Pani Agnieszki przynoszą rezultaty bardzo szybko po wdrożeniu. Pani Agnieszka jest osobą niezwykle zaangażowaną w swoje działania, np. z własnej inicjatywy odwiedziła przedszkole do którego chodzi M, aby porozmawiać z wychowawczynią i dać wskazówki nt. tego jak postępować z dzieckiem. Szczerze polecamy!


 • Piotr Marcinowicz

  Psychiatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta

   Doskonały fachowiec i słuchacz. Bardzo pomocny, otwarty, budzi zaufanie. Nie zawiodłem się i polecam.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Świetny fachowiec, ale przede wszystkim cierpliwy słuchacz, który szybko stawia diagnozę. Jeśli trzeba kieruje dalej, co w moim przypadku okazało się słusznym posunięciem. Polecam jak najbardziej!

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Piotr Nowak

  Seksuolog, Psycholog, Terapeuta,

  • M
   Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje seksuologiczne - para

   Świetny lekarz, bardzo profesjonalne podejście i dobry kontakt z pacjetem. Po pierwszej wizycie jestem pozytywnie zbudowany i widzę że problem jest do rozwiązania.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Chodzilismy z partnerem na terapie,mielismysmy problemy komunikacyjne w zwiazku. Moge bardzo polecic ,jest to czlowiek konkretny i bezposredni,szybko orientujacy sie w temacie. Slucha pacjenta co jest bardzo wazne. Naprawde godny polecenia!

  Zobacz wszystkie opinie (106) o tym lekarzu


 • Agata Podrażka

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • S
   Lokalizacja: Klinika Psychiatrii i Psychoterapii Centrum

   Pozytywne wrażenie. Szybka diagnoza i przygotowanie ze wskazaniem do konkretnej terapii. Polecam Panią Agatę. Po kilku ruchach, słowach już wszystko o mnie wiedziała. Można powiedzieć ze czyta pacjenta jak książkę :)

  • A
   Lokalizacja: Klinika Psychiatrii i Psychoterapii CentrumUsługa: konsultacja psychologiczna

   Wizyta przebiegła zgodnie z planem. Jestem bardzo zadowolona i polecam. Rzeczowo, profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Jakub Nestorowicz

  Psychiatra, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Psychiatrii i Psychoterapii Centrum

   Niestety, doktor Nestorowicz nie sprawdzil sie w roli psychiatry. Przepisywal mi jedne leki za drugimi, jedne gorsze od drugich. Ta farmakologiczna ruletka kosztowala mnie duzo zdrowia, co ostatecznie okazalo sie byc zupelnie niepotrzebne. Komunikacja z lekarzem nie byla najlepsza, na zadnym etapie "terapii". W moim odczuciu lekarz bardzo mechanicznie podchodzi do pacjenta, nie slucha ze zrozumieniem ani nie zwraca uwagi na konkretne potrzeby i sytuacje.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Psychiatrii i Psychoterapii CentrumUsługa: konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

   Przesympatyczny, kojąco spokojny, empatyczny, słuchający, pomocny i życzliwy Człowiek. Jestem już po drugiej wizycie, leki dobrane perfekcyjnie do moich potrzeb spełniają swoje zadanie. Polecam każdemu kto boryka się z problemem wyboru odpowiedniego Specjalisty, wizyta przebiega w spokojnej atmosferze, bez żadnego stresu, odczuwalne jest zaangażowanie dr. Nestorowicza i chęć pomocy.

  Zobacz wszystkie opinie (131) o tym lekarzu