Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii SOLDENT

Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii SOLDENT

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

SOLDENT to klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii jest nowoczesną i doskonale wyposażoną kliniką stomatologiczną zajmującą się kompleksowym leczeniem jamy ustnej. Klinika posiada własne laboratorium specjalistyczne oraz pracownie RTG. Placówka posiada nowoczesny sprzęt oraz oprogramowanie, dzięki czemu nasi specjaliści mogą zapewnić świadczenie usług na światowym poziomie.
Specjalność kliniki:
- ortodoncja lingwalna (niewidoczne aparaty ortodontyczne)
- implanty
- korony w nowoczesnej technologii
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Skaner modeli 3D
 • Urządzenia do pomiaru siły nacisku zgryz
 • Skanery wewnątrzustne
 • Laser medyczny
 • Aplikacja do zdalnego monitorowania postępów w leczeniu
 • Frezarko-szlifierka CAD/CAM
 • Drukarki modeli 3d
 • Lampy wybielające
 • RTG 3D
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
 • Angielski
 • Włoski
Zobacz więcej

Adres

Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii SOLDENT
Bagno 2 / LU 7, 00-112 Warszawa
Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii SOLDENT logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (41)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Łoza-Sołtyk leczenie wad zgryzu

  Pierwsza wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, P.Soltyk uważała, że natłok moich zębów jest do ogarnięcia bez wyrywania zębów.Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość.Zdecydowalam się na aparat zamontowany od wewnętrznej strony zębów .Po zalozeniu, miałam potworne problemy z mówieniem przez kilka miesięcy.Przed założeniem nie dostałam od P.Soltyk informacji, że tak może być.Na kolejne wizyty kontrolne P.Kasia tylko wpadała na minutę.Pod koniec leczenia drut, który miałam zamontowany od wew strony, już po zdjęciu aparatu odklejał się co chwilę.Raz na tydzień ladowalam w gabinecie na podklejenie.P.Kasia po kilku wizytach, które jej zdaniem wykraczały już poza jej plan mojego leczenia, wystawiła mi rachunek i powiedział, że każda kolejna wizyta bedzie już płatna.Do PaniSołtyk już nie poszłam, za to skonsultowałam odklejający się drut u innego ortodonty.Zeby w miejscu odklejającego się druta wykrzywiły się i leczenie muszę przejść od nowa, bo nie było dobrze poprowadzone i zakończone.

  Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii SOLDENT

  Pani Magdaleno,

  Jest nam bardzo przykro, że zdecydowała się Pani ocenić naszą klinikę tak nisko. W naszej klinice dbamy o każdego pacjenta i staramy się dostarczać usługi najwyższej jakości. Była Pani u nas ostatnio na wizycie w styczniu 2018 roku.

  Ciężko jest nam odnieść się do Pani zarzutów, ponieważ nie pojawiła się Pani u nas na ani jednej wizycie kontrolnej od tamtego czasu, jak również w przeciągu ostatnich 6 lat nie informowała nas Pani o swoim niezadowoleniu lub jakichkolwiek problemach.

  Chciałabym zaznaczyć, że przez brak regularnych kontroli, Pani zgryz mógł ulec zmianie, na co nie mieliśmy wpływu. Niestety, nie możemy wziąć odpowiedzialności za obecny stan Pani zębów, biorąc pod uwagę, że nie mieliśmy możliwości monitorowania przebiegu leczenia przez ostatnie 6 lat.

  Chcielibyśmy jednak pomóc w rozwiązaniu Pani problemu i zaprosić Panią na bezpłatną konsultację w naszej klinice. Prosimy o kontakt bezpośredni, abyśmy mogli ustalić dogodny termin.

  Z poważaniem, Katarzyna Łoza-Sołtyk

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Aleksandra Sołtyk Konsultacja stomatologiczna

  Wspaniały lekarz,pełna profesja,wzorowe podejście do pacjents

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Krzysztof Łoza Konsultacja stomatologiczna

  Miły i empatyczny. Gabinet bardzo nowoczesny. Pomoc stomatologiczna uśmiechnięta

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Aleksandra Sołtyk Konsultacja stomatologiczna

  Pani Doktor była bardzo dociekliwa i cierpliwa. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i dokładnie mnie przebadała. Zdecydowanie polecam i na pewno do niej wrócę

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Aleksandra Sołtyk Konsultacja stomatologiczna

  Pani Doktor bardzo życzliwa i uśmiechnięta, ze świetnym podejściem do pacjenta. Wizyta przebiegła sprawnie i bezboleśnie, w miłej atmosferze. Serdecznie polecam i sama na pewno będę wracać!

  Z
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Weronika Maciuk Konsultacja stomatologiczna

  Pierwsze wrażenie dobre, dobra komunikacja konkretnie przekazane informacje. Placówka jest nowoczesna i korzysta z nowych technologii co jest bardzo na plus.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Agnieszka Wołcz Inny

  Pani Doktor Agnieszka jest bardzo dobrym lekarzem. Całe leczenie stomatologiczne zrobione perfekcyjnie w bardzo miłej atmosferze. Jestem zadowolony, że trafiłam właśnie pod opiekę do Pani Doktor jeszcze dawno temu … a obecnie w klinice Soldent. Cudowna kobieta, przesympatyczna, przemiła do tego zna się bardzo dobrze na swojej pracy. Ostatnie trzy lata z aparatem pod opieką bardzo szybko zleciało, że aż nie chciało się rozstawać z Panią Doktor, aparat trzeba było w końcu zdjąć i przejść do kolejnych działań :) dużo zdrowia, radości i uśmiechów oraz sukcesów dla Pani Doktor. Polecam

  lek. dent. Agnieszka Wołcz

  Panie Krzysztofie , dziękuję
  Przed nami leczenie, będzie pięknie

  B
  Profil zweryfikowany
  Krzysztof Łoza Inny

  Wizyta przebiegla w sprawny sposób,Doktor wszystko mi wyjasnił i bardzo dokładnie przeprowadził zabieg założenia licowek.Jestem bardzo zadowolona i polecam tego dentyste:)

  J
  Profil zweryfikowany
  Krzysztof Łoza Inny

  omijac szerokim łukiem, dr usuwając zęba uszkodził mi nerw w twarzy, co potwierdził inny specjalista, nie wiem po co każe robić pantomogram, jak nawet na niego nie spojrzy przed rozpoczęciem wyrywania...

  Krzysztof Łoza

  Szanowny Panie,
  prosze o kontakt z recepcja w celu weryfikacji Pana personaliow,gdyz w ostatnim czasie nie mialem pacjenta u ktorego wykonywalbym podana przez Pana procedure,w zwiazku z tym najprawdopodobniej zaszla pomylka i byc moze korzystal Pan z uslug innego lekarza.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Krzysztof Sołtyk Inny

  Profesjonalne podejście do pacjenta podczas pierwszej wizyty, miła atmosfera.
  Jasno i konkretnie przedstawiony plan leczenia. Gabinet wyposażony nowocześnie ładny. Mila recepcja, brak bolu i strachu.
  Na miejscu wszystko co potrzeba, RTG, Pantogram i skaner na jeden wizycie,

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania