O nas

SOLDENT to klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii jest nowoczesną i doskonale wyposażoną kliniką stomatologiczną zajmującą się kompleksowym leczeniem jamy ustnej. Klinika posiada własne laboratorium specjalistyczne oraz pracownie RTG. Placówka posiada nowoczesny sprzęt oraz oprogramowanie, dzięki czemu nasi specjaliści mogą zapewnić świadczenie usług na światowym poziomie.
Specjalność kliniki:
- ortodoncja lingwalna (niewidoczne aparaty na ortodontyczne)
- implanty
- korony w nowoczesnej technologii
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (31)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Łoza Inny

  Doktor Krzysztof Łoza to bardzo sympatyczny i życzliwy człowiek a ponadto świetny specjalista w swojej dziedzinie.
  Niedawno zakończyłam odbudowę zgryzu i bonding zębów u Doktora. Odbudowywanie zębów odbywało się przy pomocy nowoczesnego urządzenia Cerec, dzięki któremu moje licówki i korony były projektowane i wytwarzane komputerowo. Z efektu leczenia jestem bardzo zadowolona.
  Na każdym etapie pracy Doktor dokładnie tłumaczył mi co będzie wykonane.
  Dr Łoza konsultował ze mną, czy prace idą zgodnie z moimi oczekiwaniami, dbał o mój komfort podczas leczenia.
  Z całego serca polecam wszystkim Doktora Krzysztofa.
  Niezwykła serdeczność, zaangażowanie, profesjonalizm i wysoka kultura osobista dopełniają obrazu wspaniałego człowieka i lekarza.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Krzysztof Sołtyk Inny

  Pan Doktor jest wybitnym specjalistą, a w dodatku bardzi sympatycznym człowiekiem. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Z leczenia jest bardzo zadowolony. Serdecznie polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agnieszka Wołcz Inny

  Bardzo polecam panią Agnieszkę, chodzę do niej regularnie od 3 lat. Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta, dokładnie wyjaśnia jak będzie przebiegało leczenie. Leczenie przebiega Bardzo sprawnie, widać że pani doktor ma duże doświadczenie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Marta Mazurek Inny

  Pani Doktor Marta jest najepszym lekarzem na jakiego dotąd trafiłam. Całe leczenie stomatologiczne i ortodontyczne zrobione perfekcyjnie. Jestem mega zadowolona ze trafiłam właśnie pod opiekę do Pani Doktor. Cudowna kobieta, przesympatyczna, przemiła do tego zna się bardzo dobrze na swojej pracy. Z czystym serduszkiem bardzo polecam Panią

  T
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Marta Mazurek leczenie kanałowe

  Od lat leczę zęby u pani doktor Marty Mazurek. Cenię ją za znakomite podejście do pacjenta i darzę ogromnym zaufaniem. W przeszłości odwiedzałem innych stomatologów, którzy pozostawili po sobie różne wspomnienia. Odkąd trafiłem do pani Marty wiem, że jestem pod najlepszą opieką i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc. Dzięki doskonałemu podejściu pani Marty pozbyłem się lęku przed leczeniem zębów i fotel dentystyczny nie budzi już we mnie złych skojarzeń. Mogę śmiało powiedzieć, że każda wizyta jest bezbolesna - nawet jeśli było to leczenie kanałowe czy usuwanie ósemki.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agnieszka Wołcz Inny

  usuniecie zęba mądrości poziomego w narkozie przebiegło praktycznie bez bólu. Szybko sprawnie . Dziękuje Maciek

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Łoza-Sołtyk leczenie wad zgryzu

  Bardzo profesjonalna i sympatyczna Pani doktor.
  Jestem pod wrażeniem wiedzy jaką ma Pani doktor oraz zaangażowania i poważne podejście w leczenie pacjentów. Oferta leczenia aparatami ortodontycznymi jaką oferuje Klinka Pani doktor jest duża, że każdy znajdzie tu odpowiedni dla siebie aparat.

  Bardzo polecam!

  lek. Katarzyna Łoza-Sołtyk

  Serdecznie dziękuję za zaufanie

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Marta Mazurek badania stomatologiczne

  Jestem od lat stałą pacjentką Pani doktor i pozostanę na pewno jej wierna. Szczególnie cenię ją za profesjonalne podejście do pracy. Widać też, że lubi to co robi. Zawsze jest uśmiechnięta. Przy niej czuję się zaopiekowana. Bardzo Polecam !!!

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Łoza-Sołtyk leczenie wad zgryzu

  Szczerze polecam Dr Kasie Łoze-Sołtyk każdemu kto nosi się z zamiarem założenia aparatu ortodontycznego!
  Pani Kasia umówiła się ze mną na wizytę online ze względu na moje miejsce zamieszkania. Wszystko zostało jasno i wyraźnie mi wyjaśnione. Byłam zachwycona jej profesjonalizmem i wiedza. Oprócz tego, już przez telefon Dr Kasia dała się poznać jako super ciepła i przemiła babka!
  Do Warszawy przyleciałam na kilka dni, z wizyta nie było najmniejszego problemu. Dr Kasia wiedziała, ze lecę z zza granicy i wszystko było gotowe i dostosowane do moich potrzeb. Cała diagnostyka, przegląd uzębienia, zdjęcia w jednym miejscu. Spędziłam 4 godziny w placówce i wyszłam z wyłączonymi 2 zębami i apratem samo-ligaturujacyn się (estetycznym).
  Aparat mam od maja 2021i szczerze powiem, jestem zachwycona gdyż widać już pierwsze małe efekty!

  Jeżeli chodzi o wizyty kontrolne są one co 8-10 tyg, tak wiec nie ma problemu z przylotem na pare dni do Warszawy.

  Polecam Panią Kasie wszystkim znajomym, przyjaciółka rozniez zdecydowała się na leczenie w klinice Soldent!

  Po leczeniu ortodontycznym czeka mnie implant tak jak i zabiegi estetyczne, i nie wyobrażam sobie oddać się w niczyje inne ręce, niż Soldent i Pani Dr Kasi!

  Pozdrawiam!
  Patrycja

  lek. Katarzyna Łoza-Sołtyk

  Pani Patrycjo, bardzo dziękuję za miłe słowa. Miło jest dbać o takich cudownych pacjentów.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agnieszka Wołcz Inny

  Szczerze polecam Panią Agnieszkę Wołcz. Zanim do niej trafiłem wydałem sporo pieniędzy na nieskuteczne leczenie u innych specjalistów. Pani Wołcz jest konkretna, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Na pierwszej wizycie omówiła proces leczenia i potencjalne ryzyka. Podczas kolejnych wizyt nie byłem niczym zaskoczony. Oszczędziła mi wiele bólu i czasu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Bagno 2 / LU 7, 00-112 Warszawa Pokaż w Google Maps
Powiązane wyszukiwania