O nas

Klinika Active Place to wyjątkowe miejsce pełne wyjątkowych ludzi. Tworzymy je z pasją i troską o Pacjentów w każdym wieku - zarówno tych najmłodszych, jak i starszych. Naszym priorytetem jest leczyć z zaangażowaniem, posługując się przy tym najnowszą wiedzą medyczną. W codziennej pracy łączymy wiedzę i doświadczenie z nowoczesnymi technologiami, które zwiększają skuteczność terapii i satysfakcję Pacjentów. Korzystamy z narzędzi sztucznej inteligencji, aby spersonalizować metody terapeutyczne i w największym możliwym stopniu dostosować je do indywidualnych potrzeb i możliwości Pacjentów.

Wiemy, jak ważna jest rzetelna diagnostyka, dlatego inwestujemy w innowacyjne metody i usługi w tym zakresie. Jesteśmy też przekonani, że tylko podejście holistyczne jest skuteczne, dlatego zajmujemy się zarówno ciałem, jak i sferą związaną z psychiką – współpracujemy z profesjonalnymi fizjoterapeutami i psychoterapeutami, świadczymy również opiekę lekarską.

Spoiwem naszego zespołu są wspólne wartości i wizja tego, jak powinna wyglądać opieka nad Pacjentami. Tworzą go terapeuci, którzy w swoich dziedzinach są uznawani za specjalistów najwyższej klasy, i nieustannie poszerzają zakres wiedzy naukowej. Inwestujemy w rozwój naszej kadry medycznej oraz zwiększanie skuteczności terapii i procedur leczniczych poprzez uczestnictwo w licznych projektach naukowo-badawczych oraz konferencjach i szkoleniach. Wymagamy od naszego zespołu aktywności na płaszczyźnie naukowej – chcemy, by Pacjenci Active Place mieli dostęp do najnowszych i najbardziej efektywnych metod terapeutycznych. Wiemy, jak ważna jest zrozumiała komunikacja z Pacjentami, dlatego. Tworzymy serwis parentingowy Akademia Postawy, którego celem jest szerzenie wiedzy i popularyzacja problematyki związanej z wadami postawy:
https://wadypostawy.edu.pl/

Zapraszamy do Active Place.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Platforma pedobarometryczna
 • Podoskan 2D
 • Videografia
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (18)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Dyduch konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pani Doktor ma bardzo rzeczowe, skrupulatne podejście. Polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Gabriela Droździel psychoterapia indywidualna

  Do Pani Gabrieli udałem się w fatalnym stanie psychicznym, ale dzięki umiejętności stopniowego budowania zaufania oraz proponowania rozwiązań, które składają się w sensowną i dającą nadzieję całość, mam w sobie coraz więcej siły, żeby iść do przodu i odczuwać nadzieję oraz setki innych pozytywnych odczuć, które wydawały się poza moim zasięgiem. Dziękuję i polecam!

  mgr Gabriela Droździel

  Bardzo dziękuję za opinię Panie Michale :) Niech nam się ścieżki prostują, a radość wraca :) Wszystkiego dobrego!

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Jurand Słoniewicz fizjoterapia

  Z całego serca i z czystym sumieniem polecam Pana Juranda. Błądziłam po różnych "magikach", osteopatach itp. i miałam szczęście, że tutaj trafiłam, bo dopiero Pan Jurand tak naprawdę mi pomógł, nie tylko z kręgosłupem, ale i z kolanem i barkiem. Indywidualne podejście do pacjenta, szczegółowe wyjaśnienie przyczyn dolegliwości oraz jak im zapobiegać - mega profesjonalne podejście. Polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Gabriela Droździel Konsultacja psychologiczna

  Pani Gabriela okazuje duże zaangażowanie w przebieg wizyty. Otrzymałam taką pomoc jakiej potrzebowałam. Polecam :)

  mgr Gabriela Droździel

  Bardzo dziękuję! Powodzenia!

  T
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Natalia Marszalec konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Wizyta odbyła sie w przyjaznej atmosferze. Pani Doktor wszystko mi wyjaśniła i uspokoiła rozwiewając wątpliwości. Z pewnością to nie było nasze ostatnie spotkanie i jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy, polecę znajomym.

  lek. Natalia Marszalec

  Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Natalia Marszalec konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Polecam Panią doktor. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze i bez pośpiechu, wywiad był bardzo szczegółowy. Pani doktor podchodzi do pacjenta z ogromnym zaangażowaniem i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Dziękuję!

  lek. Natalia Marszalec

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Natalia Marszalec

  Pani Doktor w trakcie wizyty jest bardzo miła, przyjazna i konkretna. Przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, omówiła sposób leczenia i rozwiała moje wątpliwości. Polecam Panią Doktor wszystkim, którzy mają wątpliwości czy udać się do lekarza psychiatry.

  lek. Natalia Marszalec

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam

  1
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Jachniewicz Konsultacja psychologiczna

  Uważam, ze decyzja o terapii u Pani Ani była najlepsza, jaka podjęłam w swoim dotychczasowym życiu. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz wsparcie jakie otrzymałam od Pani Ani, pomogło mi w poukładaniu swojego życia na nowo. Szczerze polecam wszystkim zastanawiającym się nad wyborem swojego specjalisty. Z czystym sumieniem polecam Panią Ania swoim znajomym i każdemu z Was, kto to czyta :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Renata Puk Pietruszyńska Konsultacja psychologiczna

  Z Panią Renata spotykam się od około 6 lat z dłuższymi i krótszymi przerwami. Uważam, ze terapia z jej pomocą to najlepsze, co mogło mnie spotkać w bardzo trudnym czasie, gdy rozpoczęłam ten proces. Pani Renata jest absolutnie najlepszym wsparciem, jest niesamowicie empatyczna, ciepłą i bardzo kompetentną osobą. Przeprowadziła mnie przez najtrudniejszy okres mojego życia i jej pomoc sprawiła, ze odnalazłam prawdziwą siebie, dotarłam do swojego wnętrza, zrozumiałam i zaleczyłam dalekie traumy. Nie spotykamy się już regularnie, ale jeśli trafi się trudniejszy lub bardziej stresujący moment w moim życiu codziennym, wiem ze mogę umówić sesje i to zawsze pomaga mi głębiej przeanalizować sytuacje i dodać energii i zaufania do siebie i swoich wyborów. Przez lata terapii z Panią Renatą, zrozumiałam tak wiele mechanizmów mojego funkcjonowania oraz budowania relacji, ze teraz bez problemu rozpoznaje, kiedy odetchnąć, czym warto się przejmować, kiedy nabrać dystansu i przemyśleć inne perspektywy. Nauczyłam się ufać sobie i pozwalać sobie na odczuwanie emocji, które wcześniej zaduszałam w sobie. Mogłabym pisać bez końca o tym ile pomocy uzyskałam! Dziękuje!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Jachniewicz Konsultacja psychologiczna

  Do pani Anny trafiłam z polecenia nie potrafiąc pomóc swojemu dziecku w trudnych dla niego momentach. Spotkania z panią psycholog odbywają się w przyjaznej atmosferze pozwalającej na otwartość i szczerość. Poświęca pacjentowi tyle czasu i uwagi ile potrzeba, bardzo przystępnie i szczegółowo wyjaśnia problem, stawiane pytania pozwalają skonfrontować się z własnymi myślami. Wielkie zaangażowanie, doświadczenie i wiedza. Szczerze polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania