Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

KeyClinic to miejsce inne niż wszystkie na mapie Warszawy. Jesteśmy zgranym zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy lubią swój zawód i pracę z pacjentami. Jako jedyni w Warszawie sięgamy po nieoczywiste i innowacyjne metody działania, dlatego oferujemy również leczenie ketaminą. Zależy nam, by osoby zgłaszające się do nas po pomoc, czuły się zaopiekowane i rozumiane pod każdym względem. Nasi pacjenci są objęci opieką całego zespołu- swoje przypadki konsultujemy podczas wewnętrznych superwizji, szukając najlepszych rozwiązań. A wszystko to w poszanowaniu intymności naszych pacjentów.

Oferujemy konsultacje psychiatryczne, pomoc psychologiczno-terapeutyczną, tematyczne grupy terapeutyczne, treningi kontroli złości oraz leczenie uzależnień.

Konsultacja psychiatryczna (pierwsza) - 350-600 zł
Konsultacja psychiatryczna (kolejna) - 300-350 zł
Konsultacja psychologiczno-terapeutyczna - 200-300 zł
Terapia par - 350 zł
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
 • Angielski
Zobacz więcej

Adresy (2)

KeyClinic
al. Jerozolimskie 133/162, 02-304 Warszawa
KeyClinic logo
Zobacz więcej
KeyClinic
Nowogrodzka 47A, 00-695 Warszawa
KeyClinic logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (327)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Andrzej Minor konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Dr Minor jest drugim lekarzem, do którego się udałam i jestem pozytywnie zaskoczona. Pierwsza wizyta trwała godzinę, wywiad był wyczerpujący i czuć, że lekarz chce jak najwięcej się dowiedzieć, aby pomóc, a nie tylko wypisać recepte i następny pacjent. Nikt do tej pory nie przyłożył się do mojego przypadku tak dokładnie. Na plus też, że dr wytłumaczył dalszy proces leczenia i dał dodatkowe zalecenia apropo innych kwestii zdrowotnych. Wizyta zdecydowanie warta tych pieniędzy i czasu :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Aleksandra Latosiewicz konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Bardzo polecam panią doktor. Przede wszystkim czułam się wysłuchana i zaopiekowana. Pani Aleksandra przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad wykazując się przy tym empatią, a także przedstawiła dalsze zalecenia i wskazówki. Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie.

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Aleksandra Pawłowska diagnoza ADHD dla dorosłych

  Pani Ola bardzo wyrozumiała, wizyta bardzo komfortowa, widać duże zaangażowanie, wiedzę oraz empatie. Polecam z całego serca

  A
  Profil zweryfikowany
  Piotr Maleszka konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Świetny lekarz, wyjątkowa dbałość o dobro i komfort pacjenta

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Andrzej Minor Inny

  Lekarz realizuje bardzo odpowiedzialny proces leczenia, przeprowadza szeroki, dokładny wywiad dt choroby.
  Lekarz reprezentuje szeroką wiedzę o metodach leczenia krajowych oraz zagranicznych.
  Polecam odpowiedzialnie tego lekarza

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Więdłocha Inny

  Kompetencje medyczne oczywiście na najwyższym poziomie, natomiast p. doktor przede wszystkim zaskoczyła mnie pełnym empatii podejściem – i to nie tylko jak na lekarza psychiatrę, ale nawet w porównaniu do większości ludzi. Znając kilku lekarzy prywatnie, sądziłem, że już studia medyczne w dużym stopniu znieczulają przyszłych lekarzy, a w tym wypadku zdecydowanie nie. Myślę, że to ogromy atut dr Więdłochy jako psychiatry, do którego wiele osób przychodzi przecież z bardzo prywatnymi i trudnymi doświadczeniami. W gabinecie można poczuć się bezpiecznie. Zdecydowanie polecam :)

  KeyClinic

  Dziękujemy za opinię!

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Magdalena Więdłocha konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Gorąco polecam Panią dr Magdalenę Więdłochę za dociekliwość i profesjonalizm, wrażliwość i empatię wobec pacjenta, oraz - za ciepłą i serdeczną atmosferę w gabinecie. Po każdej wizycie u Pani doktor czuję się uskrzydlony.

  KeyClinic

  Dziękujemy za opinię!

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Karolina Puto konsultacja psychiatryczna dzieci (pierwsza wizyta)

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu wizyty. Pani Karolina z zaangażowaniem podeszła do naszej wizyty, zebrała informacje, nie przerywała, aktywnie słuchała i dopytywała o ważne rzeczy. Po postawieniu diagnozy obszernie wyjaśniła nam dalsze postępowanie oraz przekazała zalecenia. Miała łatwość w nawiązaniu relacji zarówno z rodzicami jak i z naszym synem. Mamy poczucie zaopiekowania i tego że otrzymaliśmy wyczerpujące informacje na temat syna i dalszego postępowania. Zdecydowanie polecamy wizytę u Pani Karoliny.

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Jolanta Stolpa konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pani Jolanta jest zaangażowana. Atmosfera wizyty bardzo komfortowa.

  W
  Profil zweryfikowany
  mgr Szymon Niemiec Inny

  Z Szymonem pracowałam od 3 lat, a dzisiaj zakończyliśmy ten proces z bardziej niż pozytywnym skutkiem. Szymon wykazał się niesamowitym spokojem i cierpliwością do mojego rozchwiania, dał mi zrozumienie i mnóstwo akceptacji. Niesamowity człowiek z pasją do tego, co robi i podejściem do drugiej osoby. Polecam!!

  mgr Szymon Niemiec

  Bardzo dziękuję za Tę opinię. To piękny moment, kiedy pacjentka rusza samodzielnie podbijać świat. Powodzenia i do zobaczenia gdzieś na ścieżkach życia :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje KeyClinic, Warszawa?
  KeyClinic, Warszawa dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: psychiatria, psychologia, psychoterapia, seksuologia, psychiatria dziecięca, psychologia dziecięca.
 • Oferta KeyClinic obejmuje 39 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta), Kwalifikacja do leczenia TMS, psychiatric consultation in English (next visit), kwalifikacja do leczenia ketaminą dożylną, Konsultacja psychologiczna, psychoterapia indywidualna, psychoterapia uzależnień, Psychoterapia uzależnień i współuzależnienia, konsultacja psychoterapeutyczna, konsultacja online.
 • Nie, KeyClinic obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • KeyClinic ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • KeyClinic może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 327 osób dodało swoją opinię o placówce KeyClinic. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • KeyClinic ma 2 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 2 adresami:
  • al. Jerozolimskie 133/162 Warszawa
  • Nowogrodzka 47A Warszawa