KAdent. Praktyka Dentystyczna

(11 opinii)

Praktyka dentystyczna KAdent została założona przez dr Ilonę Kozłowską w 1983 roku. Zajmujemy się leczeniem zachowawczym, protetyką i periodontologią. Specjalizujemy się w specjalistycznej endodonc... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

KAdent. Praktyka Dentystyczna

Bogusława 33/2

70-246 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Praktyka dentystyczna KAdent została założona przez dr Ilonę Kozłowską w 1983 roku.
Zajmujemy się leczeniem zachowawczym, protetyką i periodontologią.
Specjalizujemy się w specjalistycznej endodoncji czyli leczeniu kanałowym z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego.
Dr n med. Adam Kozłowski jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) które, w roku 2013, przyznało dr Kozłowskiemu rekomendację PTE stanowiącą potwierdzenie leczenia wg. zasad nowoczesnej endodoncji.
Jesteśmy certyfikowaną przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne (PSI) praktyką implantologiczną.
Posiadamy 2 aparaty rentgenowskie pracujące w technice cyfrowej pozwalające na wykonanie małego zdjęcia RTG tzw. "zdjęcia zębowego" jak i dużego zdjęcia pantomograficznego.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Adam Kozłowski

  Stomatolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: KAdent. Praktyka DentystycznaUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

   Bardzo dobry specjalista! Jako jedyny ze Szczecina nie bał się i podjął się wyleczenia mojego zęba, który był podobno "nadzwyczajnym" przypadkiem....mało tego Pana Doktora polecił mi inny dentysta , który właśnie rozłożył nad moim nadzwyczajnym przypadkiem ręce. Z czystym sumieniem polecam i szczerze wolę zapłacić komuś kto się zna niż chodzić po "Fachowcach" którzy nie do końca wiedzą co robią...

  • I

   Niedawno usłyszałam o sewisie znany lekarz i sama chciałam zobaczyć jak wygląda.
   Od kilku lat moim rodzinnym dentystą jest doktor Kozłowski. Czasem na wizytę musze czekać nawet 3 tygodnie a innym razem kilka dni. W gabinecie podoba mi się to że sami się przyznają, że nie są w stanie robić wszystkich rzeczy i tak np doktor Kozłowski leczy zęby kanałowo z mikroskopem i wykonuje korony i mostu, mama pana doktora, pani Kozłowska robi inne rzeczy a z kolei pani Beller bardzo, ale to bardzo dobrze usuwa zęby.
   Gabinet mogę polecić z czystym sercem.

   Izabela

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania