O nas

JMC Stomatologia to nowoczesna klinika stomatologiczna gwarantująca najwyższe standardy leczenia.
Sprzęt
 • Tomograf 3D Vatech PaX-i 3D Smart
 • Markowe unity stomatologiczne: KaVo, Dentsply Sirona
 • Nóż elektromagnetyczny XO Odontosurge
 • Aparat RTG Vatech EzRay Premium i Sidexis
 • Occlusesnse Bausch
 • Wirówka PRF DUO
 • Artykulator Amann Girrbach
 • Laser stomatologiczny Dr Smile
 • Elektryczny test żywotności Parkell Digitest 3
 • Fizjodenspery KaVo
 • Oczyszczacze powietrza Klarta
 • Sterylizatory powietrza Exterya
 • Dyspenser wody filtrowanej eko
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Polski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (166)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Michał Cynkier doraźna pomoc stomatologiczna, pacjent z bólem

  Pomoc zostala udzielona błyskawicznie. Pełen profesjonalizm, wszystko na plus. Lekarz cierpliwy, dokładnie wszystko wyjaśnia. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Działaność gabinetu bardzo dobrze zorganizowana. Życzliwy i pomocny personel. Na pewno polecę tego specjalistę moim znajomym.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Mateusz Janiec Endodoncja mikroskopowa

  Pełen profesjonalizm, sama przyjemność leczenia, mój trudny przypadek był dla Pana Mateusza sprawą prostą, bez problemu dopasował skuteczną metodę leczenia.

  O
  Profil zweryfikowany
  Paulina Krzyżostaniak Inny

  Serdecznie polecam Higienistkę Panią Paulinę Krzyżostaniak! Profesjonalna, życzliwa i dokładna w swojej pracy. Zabieg higienizacji wykonany przez Panią Paulinę był delikatny i dopracowany w każdym procencie. Po wejściu do gabinetu czułam się zaopiekowana jak i moje zęby ;)


  W
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Aleksandra Kabała Inny

  Serdecznie polecam panią doktor Aleksandrę. Profesjonalizm, dokładność i delikatność to jej zdecydowane plusy. Dodatkowo Pani doktor szczegółowo wyjaśnia wszystkie procedury co pomaga pozbyć lęku w trakcie wizyty. Na pewno będę wracać. Dziękuję.


  I
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mateusz Janiec korona pełnoceramiczna

  Jestem bardzo zadowolona ze zmiany mojego uzębienia u doktora i pełna podziwu dla jego ogromu wiedzy.Pierwsza konsultacja przebiegła bardzo pomyśnie. Opracowaliśmy plan działania i przygotowaliśmy zęby do wybielania. Po 7-dniowym zakładaniu nakładek w domu moje zęby stały się o wiele jaśniejsze. Później mogliśmy przystąpić do kolejnego kroku, czyli wyboru odpowiedniego koloru koron i licówek na moje przednie zęby, zniszczone leczeniem kanałowym u innego specjalisty oraz opracowaniu zębów pod protetykę. I w końcu efekt finalny ,założenie mi nowych ząbków... Nie sądziłam, że mój uśmiech może się tak zmienić i to w ciągu półtora miesiąca, a jednak jestem nie do poznania:) Teraz mogę się spokojnie uśmiechać.


  N
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mateusz Janiec leczenie kanałowe

  Bardzo dobra atmosfera w gabinecie. Szczegółowe wyjaśnienia i konkretny plan działania. Polecam serdecznie.


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Mateusz Janiec Licówka porcelanowa (ceramiczna)

  Jestem bardzo zadowolona z wykonanych licówek. Polecam z całego serca :)


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mateusz Janiec konsultacja stomatologiczna (pierwsza wizyta)

  Polecam z czystym sumieniem
  Punktualność
  Rzetelność
  Profesjonalizm


  E
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mateusz Janiec Licówka porcelanowa (ceramiczna)

  Polecam z całego serca stomatologie JMC i dr Mateusza Jańca! Postanawiając zmienić swój uśmiech szukałam odpowiedniego lekarza który wykona to perfekcyjnie, szukałam po opiniach w internecie i tak o to trafiłam do kliniki JMC. Pan doktor jest profesjonalistą a do tego przesympatyczna osoba. W klinice przeszłam metamorfozę uśmiechu, założyłam licówki a efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania, mam piękne naturalne białe zęby, takie jakie właśnie sobie wymarzyłam. Jeszcze raz bardzo dziękuje. Również podziękowania dla całego personelu za przemiła obsługę , do takiej kliniki aż chce się wracać. Do zobaczenia!


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Mateusz Janiec Licówka porcelanowa (ceramiczna)

  Doktor Janiec to świetny specjalista, który w każdej dziedzinie oferowanych zabiegów utrzymuje pełen profesjonalizm - zarówno pod względem leczenia zachowawczego jaki i na polu estetycznym. Osobiście do Doktora trafiłem w momencie przygotowania do poważnej operacji chirurgiczno-szczękowej, w trakcie noszenia aparatu ortodontycznego. Zarówno leczenie kanałowe, leczenie ubytków i proces higienizacji do planowanego zabiegu przebiegł bez problemów, z objaśnieniem wszystkich aspektów wykonywanych zabiegów i szeregu moich pytań, tak i współpraca między Doktorem, ortodontą i Szpitalem WAM była bez zarzutów (kompleksowe leczenie). Oczywiście wszystkie wizyty obyły się bezstresowo i bez bólu - co przy nadwrażliwości moich zębów jest nie lada wyznawaniem! Po operacji z kolei skupiliśmy się na aspekcie estetycznym - zostały wykonane licówki na górnym łuk zębowym! Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania! W końcu mogę się cieszyć pięknym, białym i naturalnym uśmiechem!
  Serdecznie polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania