JMC Stomatologia

(140 opinii)

JMC Medycyna i Stomatologia to nowoczesna klinika stomatologiczna gwarantująca najwyższe standardy leczenia. Mail: info@medycynaistomatologia.pl więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

JMC Stomatologia

ul. Złotno 34

94-221 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

JMC Medycyna i Stomatologia to nowoczesna klinika stomatologiczna gwarantująca najwyższe standardy leczenia.
Mail: info@medycynaistomatologia.pl

Zabiegi

 • Implantacja wszczepów tytanowych
 • Sinsuslift - podnoszenie dna zatoki
 • Laserowe podcinanie wędzidełek
 • Bezbolesne usuwanie zębów
 • Augmentacja wyrostka
 • Leczenie kanałowe w mikroskopie
 • Leczenie kanałowe
 • Higienizacja zębów
 • Protetyka-licówki, korony, protezy
 • Wybielanie nakładkowe
więcej

Badania

 • Tomografia 3D CBCT
 • Pantomografia
 • Radiowizjografia RVG
 • RTG zębów
więcej

Choroby

 • Recesje dziąseł
 • Zapalenia przyzębia
 • Choroby błony śluzowej
 • Próchnica zębów
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Aleksandra Brylikowska odbudowa zębów

  Zawsze bałam się lekarza dentysty, zmieniłam podejście gdy dotarłam do Doktor Brylikowskiej. Pani Aleksandra jest najlepsza w swoim zawodzie.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Aleksandra Brylikowska stomatologia zachowawcza

  Najlepszy Stomatolg!!!! (a wielu odwiedziłam..).Cała moja rodzina się przepisała do Doktor A.Brylikowskiej i wszyscy podzielaja moją opinię.Profesjonalna opieka medyczna,zaangazowanie i Artystka w swoim fachu(estetyka i dokladność).
  Polecam z calego serca .

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Janiec licówka ceramiczna

  Polecam Pana doktora, specjalista i wachowiec w swojej dziedzinie. Wyjaśnia i robi to co trzeba. Bardzo sympatyczny człowiek i Pani asystentka również. Polecam

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Aleksandra Brylikowska leczenie kanałowe

  U Pani doktor wizyty zawsze przebiegają bardzo profesjonalnie. Pani doktor jest bardzo miła, zaangażowana i dokładna. W gabinecie można zapomnieć o obawach przed leczeniem, nawet kanałowym.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Janiec kompleksowe badanie stomatologiczne + plan leczenia + zdjęcie pantomograficzne

  Serdecznie polecam pana doktorapoza profesjonalizmem i olbrzymim doswiadczeniem, osobiscie ujela mnie kultura osobista, cierpliwosc doktora i to, ze wszystko cierpliwie tlumaczy i wyjasnia. Wazne jest tez jego osobiste zaangazowanie i starannosc przy wykonywaniu wszelkich zabiegow. Tu moje podziekowania tez dla calej ekipy JMC, za profesjonalizm w podejsciu do pacjenta. Wazne jest takze, ze klinika dysponuje nowoczenym sprzetem, wszystkie badania mozna zrobic na miejscu! Jeszcze raz serdecznie polecam doktora Janca i klinike JMC.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Janiec stomatologia estetyczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt w gabinecie i profesjonalizmu wykonanej pracy.Serdecznie polecam - zarówno jeśli chodzi o leczenie stomatologiczne jak i protetyczne.Z przyjemnością i czystym sumieniem rekomenduję dr.Mateusza Jańca, który doskonale potrafi doradzić odpowiednie zabiegi ,niezbędne do uzyskania pięknego uśmiechu.Duzy szacunek dla Pań asystentek które doskonale znają się na swojej pracy.Pozdrawiam.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Aleksandra Brylikowska Konsultacja stomatologiczna

  Pani doktor świetnie zajęła się i moim leczeniem jamy ustnej i mojego synka. Pokazała, jak świetnie potrafi komunikować się z pacjentami. Oboje jesteśmy w spektrum ADHD, a mimo to dr Brylikowska potrafi nas uspokajać podczas swojej pracy i pracuje głosem tak, że nawet moje dziecko w wieku szkolnym potrafiło przełamać strach mimo problemów ze światłem i sensoryką. Pani stomatolog jest profesjonalna i empatyczna. W dodatku była pierwszą osobą, która wyjaśniła mi jak pilnować kalendarza lakowania i kontroli zębów synka, na co zwracać uwagę i jak pomóc dziecku z higieną jamy ustnej. Za nic nie zmienię stomatolog!

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Janiec Inny

  Jestem bardzo wdzięczna Panu Dr Mateuszowi Jańcowi za fachowość i profesjonalizm z jakim spotkałam się w Klinice JMC podczas pierwszej wizyty, mającej charakter konsultacji, za cierpliwość, spokój i rzeczowość w odpowiedzi na wszystkie pytania i udzielaniu wyjaśnień. A przede wszystkim za umiejętność wnikliwego słuchania i słyszenia problemu/sytuacji z jakim przychodzi pacjent. Do kliniki trafiłam, po niemalże 20 latach leczenia się w innym stomatologicznym gabinecie, z którego usług zrezygnowałam z powodu wątpliwości, jakie wywołały u mnie czynności, które chciał podjąć lekarz prowadzący. Wątpliwości okazały się słuszne. Za poradą mojego taty, również pacjenta Kliniki JMC, odbyłam konsultację u Dr Mateusza Jańca i... zostałam.
  Została u mnie dokonana wymiana starych, kilkunastoletnich koron na górnych, przednich zębach oraz założenia licówki na sąsiadujący z nimi ułamany ząb. Całość pracy została wykonana w porcelanie na podbudowie z cyrkonu. Chciałabym podziękować za trud i ogromne zaangażowanie doktora w opracowaniu każdego najmniejszego detalu związanego z nowymi koronami. Jednym z nich okazał się ich kolor, którego nie odzwierciedlał żaden z szablonów zawartych we wzorniku. Odcień mojej własnej kości zębowej okazał się na tyle nietypowy, niestandardowy, iż wymagał podjęcia szczególnych, w tym osobistych starań Doktora, aby w optymalny sposób wspomóc i pokierować pracę technika. Efekt? Momentalnie "bije po oczach". Nowe korony są tak doskonale dobrane, iż nawet swoim kształtem i formą (o kolorze już nie wspominając) przypominają moje własne, oryginalne zęby, jeszcze sprzed wstawienia pierwszych koron. Tę zmianę zauważają nawet bliscy, którzy nie wiedzieli o dokonanej przeze mnie wymianie.
  Leczenie u Pana Doktora to gwarancja przede wszystkim zdrowego a nie tylko pięknego uśmiechu.

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Janiec Inny

  Zabieg przebiegł szybko, sprawnie, w miłej atmosferze i co najważniejsze bez bólu!
  Polecam Pana Doktora!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Aleksandra Brylikowska Konsultacja stomatologiczna

  Przemiła pani doktor, wszystko po kolei wyjaśniała co robi, uratowała mi mi ząb który miał być do kanałowego, na szczęście obeszło się bez tego

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania