Jeżyckie Centrum Zdrowia Psychicznego

Psychiatria

Przejmij kontrolę nad tą placówką Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • Jeżyckie Centrum Zdrowia Psychicznego

  Litewska 8, Jeżyce

  60-605, Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Radecka-Graja

  Psychiatra,

  • A

   Najgorszy psychiatra do jakiego trafilam w zyciu!!Wogole nie byla zainteresowana moja osoba,kompletnie nie sluchala co do niej mowie.Bylam u niej kilkakrotnie a ona za kazdym razem jakby nie wiedziala co mi dolega z czym przychodze.Na prawde szczerze odradzam,szkoda czasu.!

  • L

   Po dzisiejszej wizycie Pani doktor postanowiłam założyć tutaj konto by ostrzec innych pacjentów przed spotkaniem. Jeśli macie umówiony termin to radze umówić się jeszcze do kogoś już teraz. Ja niestety tak nie zrobiłam, zmarnowałam czas na czekaniu na ten przerażający dzień :( a zajrzałam tu (głupia ja) wieczór przed wizytą. Wiązałam z tym spotkaniem niesamowite nadzieje, a okazuje się, że mam nauczyć się żyć z nerwicą i nie zwracać uwagi na reakcje mojego ciała gdy dostaje ataku. Owszem... nie wylądowałam tam z depresją, ale po wyjściu miałam czarne myśli...
   Oprócz tego, ze w kółko mówi to samo, to jeszcze zadając pytanie nie dopuszcza do odpowiedzi. Jeśli już udało mi się wypowiedzieć dwa słowa to przerywała oraz wysuwała pochopne wnioski. Jeszcze nawet dobrze nie zaczęłam mówić o problemie, a już urywała moją wypowiedź.
   Koszmar, upodlenie i kolejne poszarpane nerwy. Miałam zapisać się na kolejną wizytę, ale grzecznie podziękowałam i tego nie zrobiłam.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu