Invisalign Licówki Bonding Estetica Kraków Ortodoncja Dr n.med. Wioletta Bereziewicz

Invisalign Licówki Bonding Estetica Kraków Ortodoncja Dr n.med. Wioletta Bereziewicz

Stomatologia więcej

Kraków 1 adres

2 opinie

O nas

rejestracja czynna od pn-pt 8-20
601888471
Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Invisalign Licówki Bonding Estetica Kraków Ortodoncja Dr n.med. Wioletta Bereziewicz
Zakrzowiecka 39k/3u, 30-376 Kraków

Opinie o specjalistach (2)

2 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    A

    Serdecznie polecam Estetica Kraków oraz Panią Dr. n med. Wiolettę Bereziewicz, która dokonała cudów z moim uzębieniem.

    Niesamowita wiedza, doskonały warsztat Pani Doktor, entuzjazm oraz nieustępliwość w szukaniu najlepszych rozwiązań dla pięknego uśmiechu pacjenta to jakości, które z pełnym przekonaniem oraz uznaniem, polecam.

    Efekt leczenia ortodontycznego Invisalign (mojego i mojej córki) przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Jestem ogromnie wdzięczna Pani Doktor za wydobycie potencjału moich zębów, którego sama, absolutnie, nie widziałam.

    Ponadto, uczestniczyłam wraz z mężem w rewelacyjnym szkoleniu dla higienistek stomatologicznych w ramach kursu w Estetica Kraków i efekt tej profesjonalnej i pedantycznie dokładnej higienizacji był naprawdę olśniewający.

     • dr n. med. Wioletta Bereziewicz Invisalign  • 

    A

    Profesjonalizm, miła atmosfera, szczegółowe informacje w kontekście planowanego leczenia, podejście do pacjenta - konsultacja przebiegła w sposób, który daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania do lekarza i proponowanych metod leczenia.

     • dr n. med. Wioletta Bereziewicz konsultacja ortodontyczna  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania