Invenio – Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej

(6 opinii)

INVENIO – Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej to miejsce założone przez doświadczonych psychologów i psychoterapeutów. Współpracujemy ze sobą od 10 lat, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje za... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Invenio – Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej

plac Adama Asnyka 3/8

60-832 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Invenio – Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

INVENIO – Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej to miejsce założone przez doświadczonych psychologów i psychoterapeutów. Współpracujemy ze sobą od 10 lat, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe na szkoleniach, konferencjach w kraju i za granicą. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddajemy stałej superwizji celem świadczenia lepszych usług dla naszych pacjentów. W naszym ośrodku panuje miła atmosfera, lubimy i szanujemy się wzajemnie, lubimy naszą pracę i dbamy o to, by nasi pacjenci otrzymywali dobrą i fachową pomoc w życzliwej atmosferze.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
3 opinie

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Katarzyna Właśniak konsultacja psychologiczna

  Pani psycholog stworzyła bardzo dobrą atmosferę już podczas pierwszej wizyty, czułam się bezpieczna mimo że obawiałam się pójścia do psychologa. Korzystam z terapii od jakiegoś czasu, moje samopoczucie poprawiło się, lepiej radzę sobie z emocjami, lepiej i dłużej śpię bez leków. Czekam na każdą kolejną wizytę, bo spotkania mi pomagają, żałuję że nie zgłosiłam się do Pani Doktor wcześniej.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Katarzyna Właśniak konsultacja psychologiczna

  Pani Doktor pomogła mi. Po paru sesjach czuję się coraz lepiej, zdiagnozowaliśmy problemy i potrafię radzić sobie z problemami. Pani Katarzyna zadała wiele pytań, które pozwoliły mi wiele zrozumieć i znaleźć właściwą drogę do rozwiązań. Polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Katarzyna Właśniak konsultacja psychologiczna

  Zgłosiłem się na konsultację do Pani doktor, potrzebowałem pomocy, bo moje życie zaczynało się rozwalać. Pani doktor zdiagnozowała mój problem, zadawała wiele pytań, poczułem się uspokojony a teraz muszę się za siebie zabrać. Nie ma co samemu się męczyć tylko iść do specjalisty.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania