Informacje o placówce

Gabinety

Intermed Centrum Medyczne

Rydlówka 44/LU6

30-363 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Bonczar Inny

  Witam serdecznie zcznę od tego,że do doktora Bonczara do Krakowa przyjechałam na konsultację że Szczecina,nie żałuję.To była bardzo dobra decyzja.Uznany lekarz w moim mieście po jednym zabiegu,gdzie dolegliwości występowały dalej,kazał mi szukać innego lekarza, o doktorze wspomniała mi kiedy na wizycie lekarz ortopeda p.Agnieszka u nas w Szczecinie.Zaproponowala żebym zastanowiła się na konsultacją u dr.Bonczara,ja nie zastanawiając się długo postanowiłam wybrać się do Krakowa.To prawda długo czekałam na termin ale opłacało się czekać.To właśnie dr.Bonczar wspólnie z lekarzem radiologiem dr Kasprzykiem postawili mi trafną diagnozę,po powrocie do domu znów miałam problem ze znalezieniem dobrego lekarza chirurga ręki po tym jak poprzedni się mnie pozbył,ale po jakimś czasie koleżanka poleciła mi lekarza, który podjął się leczenia,w Krakowie właśnie u dr.Bonczara dostałam trafną diagnozę nie wiem ile jeszcze szukałabym przyczyny bólu mojego nadgarstka,dziś jestem po operacji swojego lekarza,mam nadgarstek sprawny w 100%.Jestem wdzięczna doktorowi za trafną diagnozę.Wizyta była długa,lekarz cierpliwy,bardzo sympatyczny,dociekliwy ,opisał konsultację dokładnie,szczegółowo wyjaśnił problem,zaproponował dalsze kroki w leczeniu,naprawdę na samą konsultację warto było pokonać pociągiem tyle kilometrów, właśnie chociażby dla samej diagnozy.Doktora Bonczara polecę każdemu.Ogromnie dziękuję Panie Wdzięczna pacjentka że Szczecina.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Gliwa Inny

  Nadzwyczajny lekarz; poświęca pacjentowi dużo czasu, wnikliwie i całościowo rozpatruje problem, posiada rozległą wiedzę, zleca dodatkowe badania by nie przeoczyć istotnych faktów, a co najważniejsze - jest szczerze zaangażowany w sprawy pacjenta, posiada empatię, potrafi dać nadzieję na wyleczenie nawet trudnych w przebiegu i leczeniu schorzeń. Profesjonalista najwyższej klasy. W przeciwieństwie do większości lekarzy chorób zakaźnych, zna najnowsze metody diagnozy boreliozy. Nie bez powodu jest rekomendowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chorych na Boreliozę. Szczerze polecam i dziękuję lekarzowi za obie dotychczasowe wizyty!

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Bonczar

  Spadłem z drzewa. Nieprawdopodobnie roztrzaskałem kości lewej ręki w nadgarstku. W szpitalu w Suchej Beskidzkiej gdzie wylądowałem powiedzieli, że nie są w stanie mi pomóc. To było w wakacje. Dwa tygodnie później byłem już na stole u Doktora Bonczara. Włożył dwie tytanowe blaszki i nawet nie wiem ile śrubek. Trzy dni później rehabilitacja. Strasznie bolesna. W grudniu stałem już na rękach, do góry nogami. Wielkie dzięki Doktorze. Mija właśnie 10 lat. Wszystko gra. Ręka może słabsza o 3%. Niezauważalna różnica. Mało tego mam przepiękną bliznę. Szwy równiutkie niczym od linijki.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Gliwa borelioza/candida

  Rewelacyjny lekarz z otwartą głową. Słucha pacjenta i orientuje się na bieżąco w temacie leczenia przewlekłych chorób. W przypadku boreliozy jeden z niewielu lekarzy w Polsce, u którego jest szansa na wyleczenie się z tej choroby. Nie boi się podejmować ważnych decyzji i wzięcia odpowiedzialności za proces leczenie pacjenta.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Bonczar brak ruchomości ręki

  Wspaniały człowiek i doskonały chirurg. U mnie przywrócił sprawność ręki, w której po synowektomii nadgarstka 20 lat temu, prawie zupełnie utraciłam ruchomość. Uszkodzone prostowniki, blizny blokujące ruch, przerwane ścięgna, wyrośle kostne - ogólnie masakra. Na szczęście polecono mi doktora Bonczara, a On podjął się zoperowania ręki z wspaniałym skutkiem, za co jestem Mu dozgonnie wdzięczna

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania