Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Na rynku medycznym istniejemy od 2007 roku jako placówka, działająca w prywatnym sektorze usług medycznych. Przez lata pracy ukształtowaliśmy modelowy sposób opieki nad pacjentem oparty na życzliwości, empatii i współpracy oraz rzetelnej wiedzy medycznej.

Spełniamy i utrzymujemy na wysokim poziomie wszelkie standardy, którymi kierują się firmy medyczne kompleksowo zajmujące się opieką nad pacjentami.

Jesteśmy przychodnią wielospecjalistyczną, w której znajdziecie Państwo doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych lekarzy z wielu dziedzin medycyny. W naszym Centrum uzyskają Państwo pomoc z zakresu: ginekologii, neurologii, neurologii dziecięcej, kardiologii, ortopedii dorosłych, alergologii, endokrynologii dziecięcej, okulistyki, laryngologii, chorób zakaźnych, schorzeń wątroby, interny, medycyny rodzinnej, radiologii, psychologii, medycyny pracy oraz badań kierowców.

Szczególną opieką i sentymentem darzymy naszych małych pacjentów, nad którymi pieczę sprawują pediatrzy, neonatolog, laryngolog i dermatolog zajmujący się problemami dzieci. Posiadamy w swej ofercie pełen zakres szczepień pediatrycznych.

Dla osób podróżujących posiadamy ofertę szczepień (wraz z międzynarodową żółtą książeczką) w pełnym zakresie oraz możliwość konsultacji z lekarzem medycyny podróży.

Ponadto zawarliśmy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w ramach podstawowej opieki zdrowotnej (POZ). Złóż u nas deklarację NFZ i ciesz się bezpłatną opieką medyczną w jakości PREMIUM!
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Aparaty EKG - elektrokardiograf
 • USG, USG DOPPLER
 • Holter EKG
 • Holter RR
 • Spirometr
 • Audiometr
 • Pulsoksymetr
 • Tonometr
 • Lampa szczelinowa
 • Otoskop
Dowiedz się więcej

Języki

 • Angielski
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne Ruczaj
Michała Bobrzyńskiego 37, 30-348 Kraków
Centrum Medyczne Ruczaj logo
Ubezpieczenia
Medicover
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (43)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Łoboda USG węzłów chłonnych

  Serdecznie polecam. Pan doktor wszystko tłumaczy podczas badania.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Anna Nawrocka-Mleczko USG ginekologiczne transvaginalne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani ginekolog, po raz pierwszy spotkałam tak miłą doktor która wyjaśniła wszystko wykonała profesjonalnie badania i wszystko wytłumaczyła z czystym sumieniem mogę polecić wizytę u Pani doktor.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Mierniczek konsultacja ortopedyczna

  Nie polecam. Bardzo nieprzyjemna wizyta. Czas oczekiwania to 50min pomimo braku pacjenta w gabinecie. Zaangażowanie lekarza w konsultacje było znikome mimo prywatnej wizyty.

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Katarzyna Wieszczek konsultacja laryngologa dziecięcego

  Bardzo polecam. Na wizytę lekarską udałam się z rocznym synkiem, który był po kilkukrotnych hospitalizacjach. Pani doktor zapoznała się szczegółowo z moją dokumentacją, wypytała o przebyte choroby, przeprowadziła kompleksowy wywiad. Dokładnie zbadała synka. Dostaliśmy leki i zalecenia. Wszystko dobrze wytłumaczone, zrozumiale objaśnione. Polecam wizytę u tego specjalisty.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Katarzyna Wieszczek konsultacja laryngologa dziecięcego

  Miła i rzeczowa Pani doktor, jesteśmy z córką zadowolone z wizyty

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Anna Nawrocka-Mleczko konsultacja ginekologiczna + USG ginekologiczne

  Bardzo kompetentna ta sympatyczna Pani. Opowiedziała szczegółowo i wyjaśniła wszystko, czego nie rozumiałam. Polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Krystian Walczak Inny

  Byłam ostatnio z córeczką na USG główki, badanie zostało wykonane z dużym zaangażowaniem i precyzją. Doktor Walczak naprawdę wyczerpująco odpowiedział na moje pytania, byłam pod ogromnym wrażeniem. Serdecznie polecam, bardzo kompetentny, a poza tym miły i sympatyczny człowiek, z właściwym podejściem do małego pacjenta :) 10/10

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Wieszczek konsultacja laryngologa dziecięcego

  Lekarz miał wspaniałe podejście do dziecka. Córka po bardzo fajnym wytłumaczeniu przebiegu badania przestała się denerwować a co za tym idzie Tata był spokojny i jest bardzo zadowolony.
  Dziękuje Pani Doktor, tak trzymać!

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Katarzyna Wieszczek konsultacja laryngologa dziecięcego

  Bardzo owocna wizyta. Problem został jasno opisany i przedstawiono możliwości leczenia. Więcej takich lekarzy! Pozdrawiam

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Katarzyna Wieszczek konsultacja laryngologa dziecięcego

  Konkretna porada, bez naciągania na kolejne wizyty, i coraz to inne metody leczenia. Pani doktor bardzo miła( opinia od jej małej pacjentki).
  Minusem była wizyta opóźniona o 20 min .

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Centrum Medyczne Ruczaj, Kraków?
  Centrum Medyczne Ruczaj, Kraków dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: ginekologia, okulistyka, okulistyka dziecięca, laryngologia, laryngologia dziecięca, interna, medycyna rodzinna, endokrynologia dziecięca, endokrynologia, pediatria, neurologia, neurologia dziecięca, ortopedia, psychologia, dermatologia, kardiologia, medycyna pracy, psychoterapia, medycyna chorób zakaźnych, hepatologia, alergologia, ultrasonografia.
 • Oferta Centrum Medyczne Ruczaj obejmuje 49 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja dermatologiczna, konsultacja kardiologiczna, Konsultacja psychologiczna, Konsultacja endokrynologiczna, badania ginekologiczne, konsultacja ginekologiczna, USG ginekologiczne transvaginalne, konsultacja ginekologiczna + cytologia, konsultacja ginekologiczna + USG ginekologiczne, Badanie ginekologiczne z USG.
 • Nie, Centrum Medyczne Ruczaj obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • Centrum Medyczne Ruczaj ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Centrum Medyczne Ruczaj może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 43 osób dodało swoją opinię o placówce Centrum Medyczne Ruczaj. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki Centrum Medyczne Ruczaj to Michała Bobrzyńskiego 37 Kraków.