Indexmedica Sp. z o. o.

(13 opinii)

INDEXMEDICA powstała w czerwcu 2006 roku. Głównym celem naszej działalności jest oferowanie szerokiego spektrum wysokiej jakości usług stomatologicznych, w rozsądnej cenie. Naszym priorytetem jest świ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Indexmedica Sp. z o. o.

Czapińskiego 2

30-048 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

INDEXMEDICA powstała w czerwcu 2006 roku. Głównym celem naszej działalności jest oferowanie szerokiego spektrum wysokiej jakości usług stomatologicznych, w rozsądnej cenie. Naszym priorytetem jest świadczenie usług medycznych na najwyższym światowym poziomie. Aby zapewnić wysoką jakość leczenia, jako centrum stomatologiczne posiadające corocznie odnawiany certyfikat jakości ISO 9001:2008, zatrudniamy zespół doświadczonych lekarzy stomatologów oraz inwestujemy w nowoczesne technologie oraz materiały.

Centrum Stomatologii Estetycznej INDEXMEDICA posiada swoistą filozofię działania. Jesteśmy ukierunkowani na leczenie rodzinne. Przeprowadzamy wszelkiego rodzaju leczenia stomatologicznego - zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Zabiegi

 • implanty
 • estetyczne korony, mosty, wypełnienia,
 • leczenie kanałowe
 • protezy
 • ekstrakcje
więcej

Badania

 • RTG pantomograficzny
 • RVG cyfrowe
 • Tomografia szczęk/zatok
 • Mikrotomografia endodontyczna
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
13 opinii

  P
  Użytkownik zweryfikowany

  Bardzo dobry gabinet. Uwielbiam tutejszą obsługę, atmosferę, wystrój, to bardzo przyjemne dodatki do profesjonalnych lekarzy i konkurencyjnych cen.


  K
  Użytkownik zweryfikowany

  W gabinecie Indexmedica cenię sobie głównie: indywidualne podejście do pacjenta, profesjonalizm, przystępne ceny.


  T
  Użytkownik zweryfikowany

  Bardzo dobry gabinet, świetni lekarze. Pełna informacja o tym, co będzie wykonywane, miła atmosfera, elastyczność, jak chodzi o dopasowanie się do życzeń klienta. Jestem bardzo zadowolona.


  N
  Użytkownik zweryfikowany

  Jestem wymagającą pacjentką, ponieważ od dziecka borykam się z problemami z uzębieniem, ale gabinet Indexmedica spełnił wszystkie moje oczekiwania. Ceny są naprawdę konkurencyjne, a na leczenie dają gwarancję.


  K
  Użytkownik zweryfikowany

  Bardzo dobry gabinet. Trafiłam do niego przypadkiem, zdesperowana po tym, jak kolejny raz musiałam „naprawiać” tego samego zęba i wreszcie znalazłam lekarzy, którzy potrafili to zrobić. Wreszcie nie muszę chodzić po kilka razy z jednym zębem, bardzo dokładna, fachowa obsługa.


  K
  Użytkownik zweryfikowany

  Świetny gabinet. Kompetentni, sympatyczni lekarze, czysto, sterylnie. Brzmi to paradoksalnie, ale aż chce się przychodzić do dentysty :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany

  Nowoczesny gabinet, sympatyczna atmosfera i mili lekarze :) Polecam to miejsce, a zwłaszcza doktora Bobka, do którego chodzę. Miałam tu robione leczenie kanałowe, ceny są na odpowiednim poziomie, wysoka jakość usług. Wracam i będę wracać! :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany

  Wiem już, że Indexmedica to najlepszy dla mnie gabinet. Po ostatnim trudnym przypadku, kiedy doktor Woźniacki wyleczył mi zęba, od którego ból promieniował praktycznie na całe ciało, wiem, że będę zawsze tu wracać :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany

  Leczę zęby w Indexmedica już od dość dawna i zawsze jestem witana przyjaznym uśmiechem lekarzy. Takiego podejścia do pacjenta nie ma żaden inny gabinet. Miałam tutaj dość nieprzyjemny zabieg wstawiania implantów, ale dzięki spokojowi i opanowaniu lekarza wszystko poszło świetnie, a mi zaoszczędzono niepotrzebnego stresu. Teraz mam równe zęby i to miejsce mogę polecić każdemu.


  M
  Użytkownik zweryfikowany

  Jestem pacjentką tej kliniki od paru miesięcy. Indexmedicę poleciła mi znajoma. W przeszłości leczyłam się u przypadkowych lekarzy i niestety źle wykonane leczenie kanałowe sprawiło, że ząb musiał zostać usunięty. Zdecydowałam się na implant. Już na pierwszej wizycie w Indexmedica przygotowany został dla mnie indywidualny plan leczenia wraz z wyceną. Lekarz w wyczerpujący sposób opowiedział mi o poszczególnych etapach. Obecnie jestem w połowie leczenia. Ponieważ moje oczekiwania zostały spełnione w 100% zapisałam całą swoją rodzinę na leczenie zachowawcze. Wszyscy lekarze w tej klinice są niezwykle mili i mają indywidualne podejście do pacjenta. Polecam tą klinikę.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania