Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem doświadczonych lekarzy, psychologów i psychoterapeutów. Pracujemy w podejściu holistycznym, uwzględniającym wielowymiarowość problemów osób szukających u nas pomo... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

In Altum

Gwiaździsta 15A lok. 408

01-651 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem doświadczonych lekarzy, psychologów i psychoterapeutów. Pracujemy w podejściu holistycznym, uwzględniającym wielowymiarowość problemów osób szukających u nas pomocy. W swojej działalności opieramy się na osiągnięciach medycznych udowodnionych naukowo, tzw. evidence based medicine (EBM). Zapewniamy bezpieczeństwo, dyskrecję i zrozumienie. Nasz zespół, w skład którego wchodzą przedstawiciele takich specjalizacji jak psychiatra, psycholog, psychoterapeuta, seksuolog, endokrynolog i neurolog współpracuje ze sobą, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową, profesjonalną pomoc. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach oraz superwizjach.

Choroby

 • depresje
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia psychosomatyczne
 • zaburzenia snu
 • nerwica natręctw
 • ADHD
 • choroby endokrynologiczne
 • zaburzenia osobowości
 • zaburzenie osobowości borderline
 • psychozy
 • zaburzenia afektywne dwubiegunowe
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Justyna Celmer-Rynkiewicz

  Psycholog,

  • L

   Psycholog godny polecenia. Pani Justyna pomogła mi się uporać z ciężkim lękiem w niedługim czasie. Terapia była praktycznie przyjemnością. Rzeczowa i kompetentna osoba.


 • Olga Kozyra

  Psycholog, mgr

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: In Altum

   Byłem już u kilku psychologów i żaden jakoś mi nie podpasował zanim nie spotkałem Pani Olgi. Widać u niej zaangażowanie i chęć pomocy, której nie wiedziałem u innych psychologów. Spotkania bardzo mi pomagają. Pani Olga ma dużą wiedzę i umiejętności, a co najważniejsze to właśnie jest to, że poza wiedzą czuję się wysłuchany. Psycholog z prawdziwego zdarzenia, widać że ma powołanie do tego zawodu. Nie robi notatek i mi to odpowiada, bo rozmawia ze mną, a nie pisze. Dodam jeszcze, że pamięta wszystko co ja mówiłem.

  • P
   Lokalizacja: GabinetUsługa: konsultacja seksuologiczna

   Zachęcona pozytywnymi opiniami przełamałam się i postanowiłam udać się na konsultację seksuologiczną u pani magister. Niestety zawiodłam się:

   - zamiast konkretnej porady co do problemu zostało mi zalecone skorzystanie z co najmniej rocznej terapii, co najmniej dwa razy w tygodniu z płatnością z góry, mimo że problem, z którym przyszłam jest bardziej fizyczny niż psychiczny i nie przyszłam na konsultację psychologiczną.
   - w czasie wizyty zamiast poufnej relacji czuć chłodny dystans między panią mgr a pacjentem
   - pani mgr nie robi żadnych notatek, które mogłyby się przydać do karty nowego pacjenta. Jeżeli na pierwszej wizycie nie ma miejsca taka czynność, to jaka jest pewność, że kolejne wizyty nie będą tylko "przegadywane" bez materiałów, które mają pomóc w rozwiązywaniu problemu?

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jolanta Paszko

  Psychiatra,

  • E
   Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny

   Nie dość, że spóźniła się pół godziny, to była bardzo odpychająca. Po tym jak pokrótce opisałem, jak wygląda obecnie moje życie, skonstatowała, że przyczyną tego może być... że jest mi tak wygodnie. Opisywane przeze mnie problemy zbagatelizowała, zrzuciła wszystko na moją bierność (nie wnikając w ogóle w jej przyczyny). Stwierdziła, że nie przepisze mi żadnych leków, bo "albo pomogą, albo nie pomogą" (sic!). Wypytywała mnie, jakby szukając potwierdzenia swojego osądu (a przecież nie od osądzania jest lekarz, tylko od pomocy - zwłaszcza że gdyby faktycznie było mi wygodnie żyć tak jak żyję, to po co przychodziłbym z tym do psychiatry?). A gdy już nie miałem siły się tłumaczyć i milczałem, to po prostu się na mnie karcąco patrzyła... Miałem wrażenie, że dla niej jestem oszustem, którego ona ma za zadanie zdemaskować.
   Koniec końców wyszedłem z gabinetu, czując się dużo gorzej niż przed wizytą.

  • G

   Dr Paszko jest najlepszym psychiatrą, u jakiego się leczyłem.
   Cierpię na chorobę afektywną dwubiegunową - jest to istne piekło - albo głęboka depresja i lęk, albo mania z piciem alkoholu i seksoholizmem.
   Dr Paszko dobrała mi leki idealnie - nie jest jeszcze zupełnie dobrze, ale poprawa jest naprawdę ogromna.
   Przy tym jest życzliwa, mam do niej prywatną komórkę, którą odbiera zawsze - nawet w niedzielę.
   Na tle tych wszystkich cwaniaków-konowałów to istna perła.
   Pozdrawiam gorąco Panią Doktor..
   Tomek F.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Monika Liwska

  Neurolog Dziecięcy, Neurolog, dr

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne DP Med

   Pierwszy raz spotkałam się z tak miłą, rzetelna i dokładną Panią Doktor! Pani Doktor niczego nie bagatelizowała, przeprowadziła dokładny wywiad, zbadała córkę pod każdym możliwym kątem. Polecamy każdemu Panią Doktor z czystym sumieniem! Rodzice Lenki

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne DP Med

   Mój prawie dwuletni syn jest pod opieką Pani doktor od 3 mca życia. Dr Liwska jest bardzo skrupulanym lekarzem. Wizyty odbywają się w spokojnej i sympatyczniej atmosferze, trwają niekiedy prawie godzinę, badanie jest dokładne. Pani doktor odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wszystkie wątpliwości. Mamy do niej duże zaufanie.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Lucyna Bednarek-Papierska

  Endokrynolog, dr hab. n. med.

  • P
   Lokalizacja: NOVA MEDICAL

   Moja świetna Pani dr. Chodzę do Pani dr od kilku lat. Wizyta zawsze przebiega w przemiłej atmosferze. Można o wszystko zapytać i zawsze Pani dr chętnie udziela odpowiedzi. Bardzo spokojnie w przyjazny sposób odpowiada na wszelkie wątpliwości. O kompetencji nie będę pisała bo to oczywiste sadzac po ilości pacjentów. Polecam Panią dr z całego serca

  • A
   Lokalizacja: NOVA MEDICALUsługa: problem z zajściem w ciążę

   Najlepszy endokrynolog jakiego spotkałam. Konkretna, rzeczowa, a przy tym bardzo miła i empatyczna kobieta. Specjalista na bardzo wysokim poziomie. Dzięki Pani doktor mogę cieszyć się z faktu, że zostałam ponownie mamą po długich staraniach. Polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania