Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Zajmujemy się medycyną regeneracyjną od wielu lat, a głównym celem jest utrzymanie optymalnego stanu zdrowia naszych Pacjentów. Skupiamy świetną kadrę medyczną która na bazie wywiadów, analizy wyników badań proponuje terapię w oparciu o Twoje potrzeby i priorytety.

Medycyna regeneracyjna - pod tą nazwą kryje się szerokie działanie holistyczne. Działanie ma to poprawić, przyśpieszyć i naprawić procesy naprawcze w Twoim organizmie. Nasze działania są wielopoziomowe i obejmują: suplementację doustną, optymalizację diety, dostarczanie składników odżywczych z pominięciem układu pokarmowego - dożylnie lub domięśniowo, kontrolowanie parametrów krwi, zabiegi medycyny estetycznej, unormowanie gospodarki hormonalnej oraz wiele innych czynności medycznych, które zawsze dopasowujemy do potrzeb naszych Pacjentów.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (84)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Stomal-Słowińska konsultacja neurologiczna

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Omówienie historii choroby, diagnostyka, plan działania. Brak pośpiechu i jasne przekazanie informacji. Polecam.

  N
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Stomal-Słowińska konsultacja neurochirurgiczna

  Pani doktor ma bardzo Holistyczne podejście jako Neurolog i nie skupia się tylko na tym jakie są objawy neurologiczne u pacjenta ale prowadzi bardzo głęboki wywiad. Mam bardzo szeroką wiedzę Którą dzieli się w sposób przystępny, nie zleca badań niepotrzebnych skupia się na tym co rzeczywiście może mieć czas. Wizyta trwała dłużej niż zaplanowane Ale dzięki temu wyszłam z gabinetu dokładnie poinformowana o tym co dalej. Pani doktor nie straszy, nie pociesza ale bardzo empatycznie tłumaczy potencjalne ryzyka i to na co trzeba w danym przypadku zwrócić szczególną uwagę. Dodatkowo jest po prostu miłą i Serdeczna osobą. Bardzo polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Monika Stomal-Słowińska Konsultacja neurochirurgiczna dzieci

  Nie miałam przyjemności poznać Pani Doktor, ponieważ wizyta się nie odbyła. Wizytę dla syna zarezerwowałam z dużym wyprzedzenie. Ze względu na bliźnięta na wizytę i tak musiałam przyjechać z dwójką niemowląt. Dodam, że nie jestem z Warszawy, mieszkam ponad 80 km od Centrum.
  Chwilę przed wizytą, jak już dojechałam, dostałam telefon od Pani chyba z recepcji, że wizyta zostaje odwołana... zszokowana i zdezorientowana, prosiłam Panią żeby może jednak Pani Doktor nas przyjęła, bo jadę z daleka z dwójką maluchów, jedno dziecko pół drogi mi wymiotowało.
  Pani przez telefon poinformowała mnie, że Pani doktor nie przyjmuje od rana bo jest chora, to dlaczego nikt do mnie nie zadzwonił rano.. ?!
  No z tak nieprofesjonalnym zachowaniem się jeszcze nie spotkałam!
  Odradzam, szczególnie rodzicom którzy są z poza Warszawy.
  Nie wiem kto w tym całym bałaganie zawinił ale tak się nie robi, wystraczył telefon rano! Brak szacunku dla tych najmłodszych.
  Zmarnowane paliwo, zdrowie moich dzieci i mój czas.

  5
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Stomal-Słowińska konsultacja neurochirurgiczna

  Pani doktor odwołała wizytę 5 min przed jej rozpoczęciem, gdzie jechałam do niej godzinę czasu z 5msc płaczącym dzieckiem. Byłam już pod klinika. Poprosiłam o zwrot środków ponieważ za zarezerwowanie terminu musiałam zapłacić 200 zł do tej pory nie uzyskałam informacji o tym czy środki zostaną mi zwrócone. Wizyta z dzieckiem była pilna. Zostałam potraktowana rzeczowo. Nie polecam

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Oleksandra Ostapiak Inny

  Lekarz wyjątkowo kompetentny, zaangażowany i potrafiący sprawić, że pacjent czuje się bezpieczny.

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Oleksandra Ostapiak konsultacja online

  Bardzo polecam wizytę u Pani doktor. Bardzo duże zaangażowanie, indywidualne podejście, bardzo dokładna odpowiedź na każde pytanie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Jacek Borowicz

  Lekarz wydał diagnozę, wyjaśnił ją a także zaproponował leczenie i wystawił receptę. Miło, sprawnie i szybko.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Monika Stomal-Słowińska

  Pani Doktor zrobila bardzo szczegółowy wywiad I badanie,odpowiadała bardzo wyczerpująco na wszystkie pytania i wsluchiwala się we wszystkie opisywane problemy,na koniec ustalilismy plan leczenia.Ogromny profesjonalizm,życzliwość i bardzo duża wiedza i holistyczne podejscie do pacjenta-bardzo polecam Panią Doktor!!

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Oleksandra Ostapiak

  Рекомендую цього терапевта. Професійний підхід до проблеми, і до пацієнта. Лікар провела розширений аналіз моїх симптомів і приписала відовідне лікування.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Borowicz Inny

  Lekarz bardzo miły i kompetentny. Przyszłam z tematem przewlekłej boreliozy. Lekarz wszystko dokładnie wytłumaczył, uprzedził o długiej perspektywie leczenia. Polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Sarmacka 17/U119, 02-972 Warszawa Pokaż w Google Maps
Siewna 15, 94-250 Łódź Pokaż w Google Maps
Pańska 96 lok. 203, 00-827 Warszawa Pokaż w Google Maps
Symfonii 5, 02-797 Warszawa
Powiązane wyszukiwania