Hollywood Smile Klinika Stomatologiczna

(5 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Hollywood Smile Klinika Stomatologiczna

ul. Warszawska 8

95-200 , Pabianice , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agata Ćwiklińska konsultacja ortodontyczna

  Doktor Agata Ćwiklińska to świetna profesjonalistka, widać powołanie w tym co robi i niezwykłą ambicje w rozwijaniu swoich kompetencji, zawsze doradzi, odpowie na każde pytanie ktore mi, jako pacjentowi się nasunęło, ceny usług atrakcyjne. Z ręką na sercu polecam swoim znajomym którzy mają akurat coś do leczenia lub chcą założyć aparat.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agata Ćwiklińska konsultacja ortodontyczna

  Pani Agata to najlepszy ortodonta, na jakiego mogłam trafić. Ma wspaniałe podejście do pacjenta, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Leczenie przebiega dokładnie i zmiany widać na każdej wizycie. Co więcej, pani Agata dobierze najlepsze rozwiązanie, aparat do danego pacjenta, nie pozwoli na kierowanie się hasłem "bo to jest modne" czy "tak robią inni" ani na wydawanie niepotrzebnie pieniędzy :) Uśmiech pani Agaty na każdej wizycie również pomaga w leczeniu!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agata Ćwiklińska konsultacja stomatologiczna dzieci

  Zbuntowany 2 latek zachwycony. Nie ma leku. Chętnie otwiera buzie u Pani Doktor na fotelu.Pani Doktor w pełni zaangażowana, uśmiechnięta, profesjonalna i rzeczowa. Wizyta u dentysty z małym dzieckiem może być przyjemna! Serdecznie polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agata Ćwiklińska Inny

  Polecam! Właśnie zakończyłam leczenie ortodontyczne u Pani Doktor. 1,5 roku leczenia - efekty bardzo dobre, jestem zadowolona ze współpracy. Wizyty punktualne i w miłej atmosferze. Bardzo polecam!


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ernest Kowalski stomatologia zachowawcza

  Miła obsługa, a leczenie na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, Doktor wszystko wyjaśnił i zaplanował plan działania. Polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania