HOLIPSYCHE – Ośrodek Terapeutyczno Rozwojowy

(107 opinii)

Ośrodek HOLIPSYCHE to placówka terapeutyczna i psychologiczna, jak również przestrzeń rozwoju osobistego. Zrzeszamy specjalistów z bogatym, różnorodnym doświadczeniem, którzy pracują z ludźmi od lat. ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

HOLIPSYCHE – Ośrodek Terapeutyczno Rozwojowy

Pl. Lelewela 2 oraz ul. Kozietulskiego 1 lok. 2

01-624 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Ośrodek HOLIPSYCHE to placówka terapeutyczna i psychologiczna, jak również przestrzeń rozwoju osobistego. Zrzeszamy specjalistów z bogatym, różnorodnym doświadczeniem, którzy pracują z ludźmi od lat. Wszyscy posiadamy odpowiednie uprawnienia i stale podnosimy kompetencje poprzez udział w superwizjach indywidualnych i grupowych oraz szkoleniach zawodowych.

Zabiegi

 • psychoterapia indywidualna
 • psychoterapia par i małżeństw
 • psychiatria dziecięca
 • psychologia dziecięca
 • coaching
 • terapia dzieci i rodzin
 • terapia uzależnień
 • grupy i warsztaty
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Bobko konsultacja psychiatryczna dzieci (pierwsza wizyta)

  Wityta odbyla sie punktualnie pomimo problemow technicznych udalo sie polaczyc. Bardzo serdeczny i wnikliwy lekarz, mam nadzieje ze pomoże


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Bobko

  Pan doktor zajmuje się moją 16 letnia córką i od kilku miesięcy regularnie konsultuje jej stan zdrowia i postępy. Wykazuje zaangażowanie, troskę oraz wielką cierpliwość.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Karol Domański psychoterapia indywidualna

  Spotykaliśmy się z Karolem w sumie 4 lata. Towarzyszył mi w mojej drodze do zrozumienia siebie, do zadbania o własne granice, do męskości. To był dla mnie bardzo znaczący czas w rozwoju osobistym ale i zawodowym. Czasem też bardzo trudny okres. Nasze spotkania to był ten moment w tygodniu, kiedy mogłem zbliżyć się bardzo do siebie i mieć czas tylko na to. Karol dawał na to przestrzeń. Towarzyszył mi w tym ważnym okresie i pomagał w spojrzeniu na siebie z boku. Spotkania z nim przynosiły ulgę, ale przede wszystkim (patrząc z perspektywy czasu) wniosły dla mnie nowe narzędzia i możliwości do obserwacji i zrozumienia mojej rzeczywistości, do uświadomienia.
  Karola wyróżnia niesamowita empatia, zaangażowanie w Klienta, akceptacja terapeutyczna i odwaga we wspólnym doświadczaniu, w byciu w kontakcie. Ma extra zdolności do szukania w Twoim świecie wspólnego mianownika, dla z pozoru niepołączonych doświadczeń czy zdarzeń. Mam mega dobre wspomnienia z pracy z Nim w archetypach i w ćwiczeniach pracy z ciałem.
  To co było nieznaną mi dotąd i cudowną pracą terapeutyczną – to wspólna analiza snów!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Karol Domański psychoterapia indywidualna

  Gorąco polecam! Bardzo empatyczna osoba, rozumiejąca potrzeby pacjenta. Całość prowadzonej terapii poparta ogromną wiedzą i wyczuciem. Po dwóch latach terapii widzę niesamowity progres w obszarach osobowiści nad którymi pracowaliśmy przez ten czas. I w sumie o to w tym wszyskim chodzi.


  M
  Użytkownik zweryfikowany

  Bardzo polecam, Michał jako terapeuta jest świetny, dociera do człowieka, z łatwością nawiązuje wspólny język z pacjentem, daje poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia, pomaga w rozwoju osobistym, świetnie słucha i nakierowuje, byłam bardzo zadowolona z naszej współpracy, szczerze polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania