O nas

HiH Przychodnia to nowoczesne centrum medyczne, zapewniające opiekę pacjentom z Wrocławia i okolic oraz ponad 700 firmom z Dolnego Śląska. Współpracujemy również ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, w ramach obsługi pakietów medycznych oraz badań do polis ubezpieczeniowych. HiH Przychodnia oferuje konsultacje wielu lekarzy specjalistów, diagnostykę laboratoryjną i obrazową oraz szczepienia ochronne. Przychodnia dysponuje specjalistycznym sprzętem medycznym najwyższej klasy, dzięki któremu możemy wykonać wiele badań diagnostycznych takich jak: USG, EKG, endoskop laryngologiczny, bieżnia, Fibroscan, holter EKG i inne.
W Przychodni zatrudnieni są wysokiej klasy specjaliści, oraz profesjonalny i życzliwy personel pomocniczy.
W naszej placówce możecie Państwo skorzystać z konsultacji następujących specjalistów:

- internista
- dietetyk
- laryngolog/laryngolog dziecięcy
- okulista/okulista dziecięcy
- kardiolog
- fizjoterapeuta/fizjoterapeuta dziecięcy
- lekarz medycyny sportowej
- lekarz medycyny pracy
- neurolog
- ortopeda/ ortopeda dziecięcy
-psychiatra/psychiatra dziecięcy
-psycholog/psycholog dziecięcy
-psychoterapeuta
-radiolog
-stomatolog/stomatolog dziecięcy
-hepatolog
-endokrynolog
-gastrolog
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG
 • FibroScan
 • EKG wysiłkowe
 • EKG spoczynkowe
 • Audiogram
 • Holter EKG
 • Holter ciśnieniowy
 • Spirometria
 • Endoskop laryngologiczny
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Ukraiński
 • Rosyjski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (338)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Dariusz Miodoński Stan ostry - Konsultacja fizjoterapeutyczna

  Generalnie jestem rozdarta. Z jednej strony po wizycie nastąpiła natychmiastowa poprawa, wywiad i udzielone porady na najwyższym poziomie, terapia skuteczna. Z drugiej strony sama terapia była tak bardzo bolesna, że w trakcie zastanawiałam się czy terapeta ni połamie mi kręgosłupa i co było gorsze: ta terapia czy poród. To w kwestii skali bólu (co zrozumieją jedynie kobiety). Generalnie polecam ludziom o wysokiej tolerancji bólu.

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Anna Pawłowicz Inny

  Pani doktor jest świetnym fachowcem , widać długoletnie doświadczenie .Krótko i na temat . Cierpiałem długie lata na problemy ze wzrokiem ,które nasilały się poprzez migreny . Pani doktor niemal bez słów wykonała swoją pracę , - diagnoza była na sto procent trafna( później potwierdzona przez optometryste ) , po tygodniu noszę okulary i wszystkie dolegliwości minęły . Więcej takich lekarzy, którzy robią swoje, a nie kierują się subiektywnymi odczuciami pacjentów . Polecam z całego serca .

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Anna Pawłowicz konsultacja okulistyczna dzieci

  Odradzam wizyty na Długosza w HIH, jest drożej, poza ceną wizyty doliczają za dobór okularów oraz badanie dna oka. Na portalu znany lekarz jest błędna informacja o cenie w tym miejscu.
  W innych miejscach jest taniej.
  Panią Doktor oceniam bardzo dobrze. Jest profesjonalistką. Idę do niej z kolejnymi dziećmi i czuje się zaopiekowania.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Łużny konsultacja psychiatryczna

  Przeprowadziłam się z innego miasta i potrzebowałam recepty na leki, które dotychczas brałam. Lekarz miał ciemne okulary, stukał cały czas coś na klawiaturze, nie było z nim komunikacji. Po opowiedzeniu mu swojej historii lekarz zadał tylko pytanie o stan rodzinny i wykształcenie. Potem milczał przez 5 minut po czym powiedział "Wystawione". Zapytałam czy recepta - potwierdził. Nie odpowiedział na moje pytania, ale wcale nie miałam ochoty kontynuować tej wizyty, dlatego nie drążyłam tematu. Po powrocie do domu nie miała kodu na receptę. Zadzwoniłam do placówki. Okazało się, że lekarz recepty nie wystawił a po miesiącu dowiedziałam się, że wystawił....L4 ( info działu kadr). To zamieszanie odkręcam do dnia dzisiejszego, ponieważ kardy chcą oświadczenia z placówki o nieporozumieniu w związku z wystawieniem L4 o którym nic nie wiedziałam. Dla kogoś kto pierwszy raz miałby kontakt z psychiatrą wizyta u tego lekarza na pewno byłaby przeżyciem traumatycznym. Nie polecam.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Katarzyna Chodała konsultacja gastrologiczna

  Wizyta przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze. Pani doktor bardzo dokładnie mnie przebadała I wypytała o dolegliwości. Zalecila dalsze leczenie oras badania. Polecam leczenie u Pani Chodały.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Maciej Rzepecki konsultacja ortopedyczna

  Rzetelne podejście do pacjenta. Szczegółowo wykonane badanie. Profesjonalizm i kultura. Polecam.


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Janina Jawny konsultacja okulistyczna + badanie dna oka

  Profesjonalnie przeprowadzona wizyta z dużą dbałością o komfort pacjenta :)


  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Katarzyna Chodała konsultacja gastrologiczna

  Pani doktor wysłuchała, wytłumaczyła wszystko, zbadała, powiedziała co dalej robić. Niesamowita empatia Pani doktor sprawia, że pacjent czuje się komfortowo. Miło i profesjonalnie czyli chyba lepiej być nie może :) Polecam bardzo serdecznie.


  Н
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Julija Olsztynska (Olshtynska) konsultacja okulistyczna dzieci + badanie dna oka

  Це був дитячий прийом. Сину 6 років. Пані Юлія розпитала скарги, ретельно і цікаво для дитини оглянула, доступно пояснила. Дякую


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Kurzelewska-Sobczak konsultacja laryngologiczna

  Świetne podejście do pacjenta, zarówno tego małego jak i dużego. Każda wizyta u pani Anny przebiegała spokojnie, z uśmiechem. Zawsze odpowiadała na nurtujące pytania. W podsumowaniu wizyty szczegółowo określała co należy/nienależy robić, jak dawkować leki itd.
  Najważniejsze - diagnozy zawsze były stawiane trafnie! Szczerze polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Długosza Business Park, ul. Jana Długosza 48 budynek D, 51-162 Wrocław
Signal Iduna, ERGO Hestia, PZU Pomoc, INTER Polska, Allianz, ... Compensa, Axa, GENERALI, LUX MED, UNIQA, POLSKO – AMERYKANSKI SYSTEM MEDYCZNY - II, Centrum Medyczne Puławska, iMed24, MEDIQA, PZU Życie, TU Zdrowie, PZU Zdrowie, Medicover, enel-med, POLMED, Medica Polska, Warta

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje HiH Przychodnia s.c., Wrocław?
  HiH Przychodnia s.c., Wrocław dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: laryngologia, okulistyka, neurologia, interna, stomatologia, ultrasonografia, fizjoterapia, psychologia, psychiatria, diagnostyka, hepatologia, dietetyka, fizjoterapia dziecięca, kardiologia, medycyna sportowa, okulistyka dziecięca, laryngologia dziecięca, ortopedia, psychoterapia, rehabilitacja medyczna, stomatologia dziecięca, ortopedia dziecięca, gastrologia, endokrynologia, medycyna pracy, psychologia dziecięca, psychiatria dziecięca.
 • Oferta HiH Przychodnia s.c. obejmuje 118 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja laryngologiczna, konsultacja laryngologiczna dzieci, Konsultacja + płukanie uszu, bad. na broń, ochrona fizyczna, detektywi,-(WYKONAĆ WCZEŚNIEJ BAD.: OKULISTA, PSYCHIATRA, PSYCHOLOG!", konsultacja okulistyczna, konsultacja okulistyczna dzieci, konsultacja okulistyczna + badanie dna oka, Konsultacja okulistyczna + usunięcie ciała obcego z oka (bez nacięcia), Konsultacja okulistyczna + dobór okularów, konsultacja okulistyczna dzieci + badanie dna oka.
 • Nie, HiH Przychodnia s.c. obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • HiH Przychodnia s.c. ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • HiH Przychodnia s.c. może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 338 osób dodało swoją opinię o placówce HiH Przychodnia s.c.. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Oto niektóre z ubezpieczeń, które akceptuje HiH Przychodnia s.c.: Signal Iduna, ERGO Hestia, PZU Pomoc, INTER Polska, Allianz, Compensa, Axa, Medica Polska Sprawdź pełną listę akceptowanych ubezpieczeń, żeby zobaczyć, czy jest tam też Twoje.
 • Adres placówki HiH Przychodnia s.c. to Długosza Business Park, ul. Jana Długosza 48 budynek D Wrocław.
Powiązane wyszukiwania