Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Gastrolog w Kielcach

Przecznica 3

25-513 , Kielce , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Heciak Inny

  Nie polecm tego lekarza.. Po USG w innym gabinecie wyszło birads 4 czyli źle na drugi dzień pojechałam do owego pana powiedział że to jest tylko torbiel wszystko jest w jak najlepszym porządku birads 2 a okazało się że to był nowotwór!!! Jak lekarz tak wieloletnim doświadczeniem nie rozpoznał nowotworu wielkości 1 centymetra chociaż szczyści się że ma najlepszy sprzęt z funkcją elastografii. Po drugie jest bardzo nieprzyjemny wizyta trwa bardzo krótko nie da pacjentowi dojść do słowa .Pacjenci sa prwjńwani co 10 minv łącznie z wypełnieniem dokumentacji idlatego są takie krótkie terminy. Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Bartosz Inny

  Dawno nie miałam już takiego odczucia, że lekarz po prostu interesuje się pacjentem i jego stanem zdrowia. Poczułam się bardzo ważna z moim problemem zdrowotnym w gabinecie Doktora, był on bardzo cierpliwy, odpowiadał na moje wszystkie pytania. Nie czułam żadnej presji czasu związanej z wizytą, lekarz bardzo mnie uspokoił odnośnie mojego stanu zdrowia, dziękuję!

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Heciak Inny

  Na wizycie u dra Heciaka byłam ok. 3 tyg. temu, ale potrzebowałam czasu, aby ochłonąć i móc na spokojnie opisać to arcynieprzyjemne spotkanie. Otóż pan doktor wyprosił mnie z gabinetu za posiadanie na twarzy maseczki z symbolem Strajku Kobiet. Tzn. kiedy w połowie badania zorientował się, że posiadam takową, to wpadł w jakiś amok: zaczął biegać po gabinecie i poczekalni i głośno dyszeć, a potem zmusił mnie do zmiany maseczki na zwykłą bez nadruków i dopiero pod tym warunkiem dokończył badanie, ale już bardzo szybko i pobieżnie (wszystkie narządy jamy brzusznej w około minutę). Następnie doktor oznajmił mi, abym się więcej u niego nie pojawiała. Na pytanie dlaczego, dowiedziałam się, że doktor jest "katolikiem" i "lekarzem" (w takiej kolejności) i że nie życzy sobie przyjmować osób takich jak ja. Jakich? Ano takich, które noszą jakieś błyskawice na twarzy, chcą mordować dzieci i na dodatek przychodzą zarażać koronawirusem jego pacjentów (sic!). Dr Heciak pouczył mnie również, że nie mam prawa do publicznego głoszenia swoich poglądów, bo są moją prywatną sprawą... Byłam wstrząśnięta jego zachowaniem i wypowiedziami i nie mogłam uwierzyć, że to się dzieje naprawdę, gdyż dotychczas sprawiał wrażenie normalnego, spokojnego człowieka.
  Tego, jakim dr Heciak jest radiologiem nie podejmuję się oceniać, gdyż zasadniczo jestem zdrową osobą i od 20 lat przychodziłam do niego na badania wyłącznie w celach profilaktycznych. W każdym razie nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Heciak usg piersi z elastografią

  Pan Doktor przyjął mnie mimo tego iż miał już komplet pacjentów gdyż go o to prosiłam, badanie przeprowadził dokładnie uspokajając mnie w trakcie, zwracał uwagę na to aby samo badanie nie było bolesne. Pan doktor jeśli chodzi o usg pracuje na bardzo dobrym nowoczesnym sprzęcie. Serdecznie polecam wykonywanie u niego usg piersi z elastografią gdyż cena co do jakości badania jest naprawdę niska a badanie bardziej wiarygodne niż na sprzęcie jakie oferuje nam NFZ.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Bartosz

  Super lekarz z powołania.Pomimo młodego wieku chodzę do niego już kilka lat.Dodam że przyjeżdżam z Krakowa na wizytę.Pan dr dobrze dobiera leki,nie namawia na niepotrzebne badania.Poza tym widać że chce pomóc każdemu pacjentowi.Ma ogromną wiedzę i jest bar miłym i kulturalnym czlowiekiem.Polecam w 100%

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Heciak

  Nie polecam. Mimo umówionej godziny wizyta prywatna była bardzo opóźniona, bo ponad godzinę i na dodatek lekarz to badanie robił bardzo pobieżnie i szybko wizyta trwała może 5 min. gdyż Pan Doktor gdzies spieszył się. Badanie musiałam powtórzyć w innym gabinecie. Odradzam wszystkim.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Heciak przewlekły ból brzucha

  Jak dla mnie jeden z "tych" lekarzy. Co prawda mogę mieć pretensje, że znalazł i teraz czeka mnie zabieg, ale tylko dlatego, że szukał bardzo uparcie. Pozdrawiam Pana Doktora. Więcej takich specjalistów!

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Bartosz ból brzucha

  Chciałabym podziękować Panu doktorowi za uratowanie życia mojej mamy. Dzięki zaleceniom Pana doktora mam zrobiła szereg badań, w tym tomograf komputerowy, który wykrył guza trzustki. na szczęście udało się go zoperować. Mama trafiła do Pana doktora z przewlekłym bólem brzucha trwającym ponad rok. Schudła około 15 kg. Inni lekarze leczyli ją na katar żołądka lub wysyłali do psychiatry. Dziękuję i polecam serdecznie doktora. Przemiły i fachowy lekarz i człowiek.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Heciak bóle brzucha

  Pan doktor przemiły i sympatyczny, kompetentny i bardzo profesjonalnie wykonuje badanie USG. Naprawdę polecam

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Sielska

  Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam. Bez znaczenia czy byłam na wizycie prywatnie, czy na fundusz - zawsze profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Świetny lekarz.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania