Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Gastrolog w Kielcach
Przecznica 3, 25-513 Kielce
Gastrolog w Kielcach logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (18)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jacek Heciak Inny

  Bardzo sympatyczny radiolog szczegółowo przedstawił kłopot wytlumaczyl co trzeba zrobić . Polecam

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jacek Heciak Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Heciaka. Trafna diagnoza i leczenie. Do tego jest bardzo sympatyczny

  Profil zweryfikowany
  Gastrolog w Kielcach Inny

  Zalecenie przyjmowania ulgix i picia dużej ilości wody to nie jest to czego się oczekuje po wizycie u specjalisty.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Profil zweryfikowany
  Zofia Heciak Inny

  Pani doktor bardzo miła i profesjonalna w swoim fachu. Wszystko dokładnie wyjaśniła jak stosować leki. Polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Bartosz Inny

  Bardzo dziękuję, świetny kontakt z Panem Doktorem i pozostałymi specjalistami uczestniczącymi w moim badaniu gastroskopii. Dobre wrażenie, które zostanie mi w pamięci ,tylko polecać, co czynię z przyjemnością. Zero stresu. Pozdrawiam.

  U
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jacek Heciak Inny

  Polecam serdecznie, po raz pierwszy mój pęchrzyk żółciowy został zdiagnozowany i opisany prawidłowo co przyczyniło sie do szybkiego leczenia. Nareszcie przytylam kilka kilogramów. Dodam, że od 10 lat miałam problem a było nim przewlekłe zapalenie... Poza tym Pan doktor ze względu na moje złe samopoczucie zgodził się przyjąć mnie wcześniej. Badanie przeprowadził z dużą dokładnością, widać, że pacjenci nie są mu obojętni.
  Jeszcze raz polecam i dziękuję.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jacek Heciak Inny

  Nie polecm tego lekarza.. Po USG w innym gabinecie wyszło birads 4 czyli źle na drugi dzień pojechałam do owego pana powiedział że to jest tylko torbiel wszystko jest w jak najlepszym porządku birads 2 a okazało się że to był nowotwór!!! Jak lekarz tak wieloletnim doświadczeniem nie rozpoznał nowotworu wielkości 1 centymetra chociaż szczyści się że ma najlepszy sprzęt z funkcją elastografii. Po drugie jest bardzo nieprzyjemny wizyta trwa bardzo krótko nie da pacjentowi dojść do słowa .Pacjenci sa prwjńwani co 10 minv łącznie z wypełnieniem dokumentacji idlatego są takie krótkie terminy. Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Bartosz Inny

  Dawno nie miałam już takiego odczucia, że lekarz po prostu interesuje się pacjentem i jego stanem zdrowia. Poczułam się bardzo ważna z moim problemem zdrowotnym w gabinecie Doktora, był on bardzo cierpliwy, odpowiadał na moje wszystkie pytania. Nie czułam żadnej presji czasu związanej z wizytą, lekarz bardzo mnie uspokoił odnośnie mojego stanu zdrowia, dziękuję!

  O
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jacek Heciak Inny

  Na wizycie u dra Heciaka byłam ok. 3 tyg. temu, ale potrzebowałam czasu, aby ochłonąć i móc na spokojnie opisać to arcynieprzyjemne spotkanie. Otóż pan doktor wyprosił mnie z gabinetu za posiadanie na twarzy maseczki z symbolem Strajku Kobiet. Tzn. kiedy w połowie badania zorientował się, że posiadam takową, to wpadł w jakiś amok: zaczął biegać po gabinecie i poczekalni i głośno dyszeć, a potem zmusił mnie do zmiany maseczki na zwykłą bez nadruków i dopiero pod tym warunkiem dokończył badanie, ale już bardzo szybko i pobieżnie (wszystkie narządy jamy brzusznej w około minutę). Następnie doktor oznajmił mi, abym się więcej u niego nie pojawiała. Na pytanie dlaczego, dowiedziałam się, że doktor jest "katolikiem" i "lekarzem" (w takiej kolejności) i że nie życzy sobie przyjmować osób takich jak ja. Jakich? Ano takich, które noszą jakieś błyskawice na twarzy, chcą mordować dzieci i na dodatek przychodzą zarażać koronawirusem jego pacjentów (sic!). Dr Heciak pouczył mnie również, że nie mam prawa do publicznego głoszenia swoich poglądów, bo są moją prywatną sprawą... Byłam wstrząśnięta jego zachowaniem i wypowiedziami i nie mogłam uwierzyć, że to się dzieje naprawdę, gdyż dotychczas sprawiał wrażenie normalnego, spokojnego człowieka.
  Tego, jakim dr Heciak jest radiologiem nie podejmuję się oceniać, gdyż zasadniczo jestem zdrową osobą i od 20 lat przychodziłam do niego na badania wyłącznie w celach profilaktycznych. W każdym razie nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jacek Heciak usg piersi z elastografią

  Pan Doktor przyjął mnie mimo tego iż miał już komplet pacjentów gdyż go o to prosiłam, badanie przeprowadził dokładnie uspokajając mnie w trakcie, zwracał uwagę na to aby samo badanie nie było bolesne. Pan doktor jeśli chodzi o usg pracuje na bardzo dobrym nowoczesnym sprzęcie. Serdecznie polecam wykonywanie u niego usg piersi z elastografią gdyż cena co do jakości badania jest naprawdę niska a badanie bardziej wiarygodne niż na sprzęcie jakie oferuje nam NFZ.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania