Gabinety Psychoterapii Inside

Gabinety Psychoterapii Inside

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Nasz Zespół składa się z profesjonalistów, których misją jest wspieranie jednostek i udzielanie im pomocy
Oferujemy spotkania zarówno grupowe, jak i indywidualne. Mocno skupiamy się na jego problemach, chcąc je skutecznie rozwiązać.

Pomagamy pacjentom w rozwiązaniu ich nieświadomych lub świadomych konfliktów oraz w przepracowaniu trudnych wątków z ich życia. Jesteśmy tutaj dla Was!
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
Zobacz więcej

Adres

Gabinety Psychoterapii Inside
Modlińska 199A lok. 12, 03-122 Warszawa
Gabinety Psychoterapii Inside logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (37)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Machałowska psychoterapia online

  Bardzo polecam wszystkim, ktorzy potrzebuja wsparcia i zrozumienia siebie samego. Dzięki wsparciu i wskazówkom doświadczonej terapeutki moglam odkryć nowe perspektywy, znaleźć rozwiązania problemów oraz rozwijać umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Terapia daje nadzieję a Pani Ania słucha i wyłapuje,,ukryte znaczenie" z głębi mojego problemu. Polecam i polecac będę takze swoim przyjaciołom i najbliższym bo warto.

  mgr Anna Machałowska

  Ewelino, najmocniej dziękuję za tak miłe słowa. Jest mi bardzo miło i cieszę się, że mogę być przy Tobie w tym rozumieniu i wzmacnianiu siebie. Do zobaczenia! :)

  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Bogdan Latecki Konsultacja psychiatryczna online

  Doktor Latecki jest moim pierwszym lekarzem do jakiego trafiłem . To on przeprowadził mnie przez moją chorobę ,dopasował leczenie farmakologiczne i od paru lat są duże postępy nawet olbrzymie. Z całego serca dziękuje mu za jego oddanie oraz olbrzymią wiedzę o psychice ludzkiej oraz za wiedzę medyczną

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Machałowska psychoterapia online

  Pani Anna jest bardzo kompetentną terapeutką. Mam spore doświadczenie w różnych nurtach terapeutycznych, ale nigdy wcześniej moja terapia nie nabierała takiego tempa w procesie jak z nią. Gorąco polecam, zwłaszcza tym, którym zależy na szczerości i inteligencji, a nie tylko biernym udziale w sesji.

  mgr Anna Machałowska

  Aniu, bardzo dziękuję, to ważne dla mnie refleksje. Doceniam i jestem pełna podziwu za Twoje zaangażowanie w proces terapeutyczny :)

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Paderewska konsultacja psychologiczna dzieci

  Pani Monika prowadzi terapię z moim synem i muszę przyznać że ma świetne podejście do dzieci. Szczegółowo tłumaczy wszystkie niejasności i zawsze dobrze doradzi. Bardzo uprzejma i kontaktowa.

  N
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Machałowska psychoterapia online

  Mam doświadczenie pracy z wieloma psychoterapeutami, ale Pani Ania jest naprawdę wyjątkowa. Sposób prowadzenia terapii i poziom zaangażowania - jak dla mnie rewelacja :) Cieszę się, że trafiłam właśnie na Panią Anię. Szczerze wszystkim polecam!

  mgr Anna Machałowska

  Natalio, bardzo dziękuję za ciepłe słowa! Bardzo doceniam naszą współpracę a przede wszystkim Twoje zaangażowanie i zaufanie jakim mnie obdarzasz :)

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Machałowska Terapia uzależnień on-line

  Wspaniala osoba, pelna empatii z ktora mozna poruszyc wszystkie problemy I bardzo skutecznie nad nimi pracowac. Podjecie terapii z Pania Anna bylo najlepsza moja decyzja. Kazde spotkanie z Pania Anna to nowe wspaniale doswiadczenie,a przede wszystkim swoboda rozmowy i zrozumienie.

  mgr Anna Machałowska

  Moniko, najmocniej DZIĘKUJĘ. Cieszę się, że mogę Ci towarzyszyć w tej pięknej, aczkolwiek trudnej podróży. Powodzenia !

  Z
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Paderewska Konsultacja psychologiczna

  Pani Monika na początku przeprowadziła obszerny i szczegółowy wywiad, co bardzo uwrażliwiło nas na to, że wszystkie, nawet z pozoru nieistotne kwestie, mają znaczenie Polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Paderewska konsultacja psychologiczna dzieci

  Przed zgłoszeniem do pani Moniki długo zastanawialiśmy się, czy korzystać z pomocy psychologa. Po kilku wizytach obserwacyjnych oraz konsultacji rodzicielskiej pani psycholog zidentyfikowała główne obszary, które wymagają uwagi i przedstawiła konkretne propozycje działań. Zadawała pytania, które pomogły nam zrozumieć zachowania naszego dziecka. To wszystko w bardzo przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam każdemu rodzicowi, który poszukuje wsparcia dla siebie i swojego malucha!

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Paderewska konsultacja psychologiczna dzieci

  Pani Monika jest wspaniałą psycholożką i terapeutką, bardzo zaangażowaną w pomoc swoim pacjentom. Opiekuje się naszą córką i nie ogranicza się wyłącznie do sesji w gabinecie, ale stara się zapewnić jej jak najszersze wsparcie, konsultując się na bieżąco z nami i z psychologiem szkolnym, w tym także po godzinach. Możemy z czystym sumieniem polecić panią Monikę każdemu rodzicowi dziecka neuroatypowego, które potrzebuje terapii.

  B
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Paderewska badania diagnostyczne

  Korzystałam z usług Pani Moniki zasięgając opinii psychologicznej odnośnie poziomu funkcjonowania mojego syna w różnych obszarach. Pani psycholog podeszła do tematu kompleksowo, z wyczuciem i zrozumieniem dla moich obaw. Proces wystawiania opinii bardzo sprawny, po spotkaniu ze mną oraz kilku spotkaniach z dzieckiem otrzymałam obszerny dokument zawierający obserwacje, wnioski oraz wskazówki postępowania zarówno dla nas jako rodziców jak i nauczycieli w przedszkolu. Polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania