W "Gabinetach Marcelin" oprócz wizyt, badań i zabiegów na miejscu wykonujemy TELEKONSULTACJE tak ważne w obecnym kryzysie. "Gabinety Marcelin" to podmiot leczniczy oraz zespół współpracujących indy... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinety Marcelin

Marcelińska 62/4

60-354 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W "Gabinetach Marcelin" oprócz wizyt, badań i zabiegów na miejscu wykonujemy TELEKONSULTACJE tak ważne w obecnym kryzysie.

"Gabinety Marcelin" to podmiot leczniczy oraz zespół współpracujących indywidualnych specjalistycznych praktyk lekarskich działających pod wspólnym adresem w nowoczesnym budynku, blisko centrum miasta.

Do zespołu zostali zaproszeni doświadczeni lekarze z poznańskich klinik. Specjaliści zostali dobrani tak, aby ułatwić proces diagnostyczny i terapeutyczny – np. kardiolog często prosi o opinię diabetologa, endokrynologa, nefrologa czy chirurga naczyniowego a onkolog potrzebuje konsultacji ginekologa, hematologa, radiologa lub urologa.

Naszym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług w komfortowych warunkach dla pacjentów i lekarzy. "Gabinety Marcelin" działają od kwietnia 2012 w nowoczesnym budynku, blisko centrum Poznania. W skład przychodni wchodzą gabinety: internistyczne, zabiegowe oraz ginekologiczny. Zapewniamy miłą atmosferę w dużej poczekalni.

Gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt medyczny do zabiegów i badań m.in. takich, jak: szeroki zakres USG, w tym doppler i ECHO; EKG, holter EKG i ciśnieniowy, test wysiłkowy, programatory stymulatorów, spirometr, aparaty do zabiegów medycyny estetycznej.

Drogi pacjencie, jeśli dojeżdżasz do Poznania i chciałbyś połączyć wizytę np. u kardiologa, endokrynologa, urologa czy hematologa lub innych specjalistów, koniecznie o to zapytaj. Nasze rejestratorki postarają się dobrać dogodny termin dla Ciebie, udzielą szczegółowych informacji o konsultacji/zabiegu, a także dzień wcześniej przypomną o terminie wizyty.

Zapraszamy do korzystania z naszych porad. Zainteresowanych tematyką zdrowego stylu życia jak i chorobami układu krążenia zachęcam do lektury naszego Kardioserwisu.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Kuźma badania diagnostyczne

  Byłem mile zaskoczony zaangażowaniem Pana doktora. Szybko i trafnie wyjaśnił mi po USG, że problem z którym trafiłem do niego (uraz jąder) nie był tak poważny jak sądziłem. Pan doktor z dokładnością co do dnia, przewidział też, kiedy ból powinien ustąpić. I tak się właśnie stało, dlatego jestem pod wrażeniem jego kompetencji. Szczerze polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewelina Grela Inny

  U Pani Dr byłam na USG piersi i jestem zawiedziona. Pani dr nic nie wyjaśnia wizyta bardzo szybka opis mało dokładny

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lidia Gil Inny

  Do Pani Profesor trafiliśmy z tata z polecenia, niedawno, żeby skonsultować tatę przed operacją kręgosłupa. Tata od wielu lat choruje na białaczkę T-LGL, wyniki miał nienajlepsze, a operacja była niezbędna, ze względu na bardzo silny ból towarzyszący złamaniu kręgu, tata leżał, a pandemia nie pomagała w uzyskaniu pomocy. Dzięki Pani Profesor i zastosowanej przez Nią terapii przeprowadzenie operacji okazało się możliwe, a tata wyszedł ze szpitala o własnych siłach.
  Jakkolwiek merytorycznie Pani Profesor jest wspaniałym fachowcem, najwyższa klasa w swojej dziedzinie, tak nie mogę nie wspomnieć o świetnym stosunku do pacjenta, wysokiej kulturze osobistej, zaangażowaniu osobistym i wielkiej empatii. Pani Profesor jest wspaniałym człowiekiem, u którego w gabinecie pacjent czuje się najważniejszy i zaopiekowany, uzyskuje szczegółowe informacje na temat swojej choroby i wie, że trafił najlepiej.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Bręborowicz

  Nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Pierwsza wizyta trwała ponad godzinę i byla bardzo szczegółowa. Pan doktor dokladnie zapoznal sie z dotychczasowymi wynikami mimo ze byly od innego kardiologa. Omówił i przedstawil dokładnie swoj plan leczenia dla mojej choroby. Sama klinika bardzo przyjazna. Obsługa również na duży plus.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Ignaszak-Szczepaniak

  Palecam w 110% panią doktor. Nie pamiętam kiedy wyszłam z gabinetu tak zadowolona z poświęconego mi czasu. Pani doktor wnikliwie mnie zbadala i opisywała co robi i co widzi. Poświęciła dużo czasu na analizę wcześniejszych moich wyników. Dawno nie spotkałam lekarza z taką empatią podchodzącego do pacjenta. Znalazłam chyba najlepszego endokrynologa w Poznaniu.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Ignaszak-Szczepaniak nadczynność tarczycy

  Pani Doktor to przede wszystkim uprzejmy i życzliwy człowiek. Każda wizyta jest sympatyczna i swobodna, a jednocześnie rzeczowa.
  Pani Doktor wykazuje się dużą empatią, nigdy się nie spieszy, zawsze gotowa i chętna by pomóc.
  Polecam serdecznie

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Ignaszak-Szczepaniak guzy na tarczycy

  Witam !Rowniez polecam Pania doctor Bardzo empatyczna i zyczliwa osoba wszystko dokladnie tlumaczy ,polecam !!!!

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Kuźma raz w roku sprawdzam nerki i prostatę

  Miły,kulturalny i rzeczowy, profesjonalista. Pomógł też poczuć się 100% mężczyzną.Przepisane środki zadziałały i co ważne w niskiej cenie 1,50 zł za akcję.

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Kuźma

  "Wspaniały człowiek" trafiłem do Pana doktora Roberta Kuźmy, kiedy dwóch poprzednich" lekarzy urologów" nie pomogło mi w żadnym stopniu.Pan doktor wysłuchał mnie ,zbadał i przede wszystkim podniósł na duchu. Był bardzo rzeczowy i od razu dał mi przekaz na zabieg usunięcia nowotworu.Jestem cztery lata po operacji, trzy lata temu
  przeszedłem chemię w HCP(przerzuty).Bardzo dziękuję Panu doktorów i polecam jako specjalistę .

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania