FizjoSystem - Centrum Rehabilitacji

(54 opinie)

FizjoSystem powstał z myślą holistycznego podejścia do pacjenta. Stworzyliśmy miejsce kompleksowego i indywidualnego podejścia do każdego, a nasz wykwalifikowany personel sprawia, że pacjent chce nam ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

FizjoSystem - Centrum Rehabilitacji

Wita Stwosza 32 lok.1

02-661 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 792...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

FizjoSystem powstał z myślą holistycznego podejścia do pacjenta. Stworzyliśmy miejsce kompleksowego i indywidualnego podejścia do każdego, a nasz wykwalifikowany personel sprawia, że pacjent chce nam zaufać i oddać swoje zdrowie w nasze ręce.

Wzajemna współpraca fizjoterapeutów, lekarzy oraz dietetyka sprawi ze uzyskasz u nas odpowiedzi z wielu dziedzin medycyny a my pomożemy ci w osiągnięciu celu. Nasi terapeuci i trenerzy zdobywali wiedzę u najlepszych specjalistów i nadal uczestniczą w szkoleniach oraz konferencjach specjalistycznych.

FizjoSystem jest miejscem dla pacjentów z problemami ortopedycznymi, potrzebującymi rehabilitacji, ale także dla osób, które są świadome profilaktyki i chcą zadbać o swoje zdrowie. Doprowadzimy do zdrowia sportowca jak i osobę, która ze sportem nigdy nie miła do czynienia, a co najważniejsze uświadomimy i zmotywujemy Cię abyś sam zadbał o swoje zdrowie.

Zabiegi wykonywane są przez dyplomowanych fizjoterapeutów po studiach medycznych i specjalistycznych kursach m.in. terapii manualnej i terapii tkanek miękkich.

Zabiegi

 • rehabilitacja
 • fizjoterapia
 • fizykoterapia
 • terapia indywidualna
 • terapia manualna
 • terapia tkanek miękich
 • kinesiology taping
 • masaż specjalistyczny
 • ćwiczenia grupowe
 • Pilates
 • Zdrowy kręgosłup
więcej

Badania

 • badanie fizjoterapeutyczne
 • badanie manualne narządu ruchu

Choroby

 • dyskopatia
 • choroby krążka międzykręgowego
 • kręgozmyk
 • stenoza
 • choroby zwyrodnieniowe
 • Reumatoidalne zapalenie stawów
 • urazy barku
 • uszkodzenie pierścienia rotatorów
 • zamrożony bark
 • zmiany zwyrodnieniowe barku
 • zmiany zwyrodnieniowe stawu biodrowego
 • Rehabilitacja przed/po endoplastyce
 • urazy kolana
 • rehabilitacja po rekonstrukcji ACL
 • rehabilitacja po rekonstrukcji więzadłowych kolana
 • rehabilitacja po uszkodzeniu stawu skokowego/stopy
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aneta Ficygowska ból głowy i karku

  Polecam Panią Anetę, szybko i skutecznie wyeliminowała problem bólu głowy i karku z którym borykam się od ładnych paru lat.
  Byłem u wielu specjalistów, którzy przebadali mnie na wszystkich możliwych urządzeniach i nic z tego nie wynikło. A wystarczyło mnie wysłuchać i dotknąć aby wystawić poprawną diagnozę.
  Tak uczyniła to Pani Aneta.
  Dziękuję i polecam wszystkim

  mgr Aneta Ficygowska

  Dziękuję i cieszę się, że mogłam pomóc
  Pozdrawiam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aneta Ficygowska

  Zadowolenie w 100% . Aneta rehabilitowała mi obojczyk, kolano i staw skokowy, po każdej wizycie wychodziłam z zauważalną poprawą ruchową.Miła atmosfera i profesjonalne podejscie .Polecam FizjoSystem a szczególnie Anetę Ficygowską.

  mgr Aneta Ficygowska

  Kasiu, dziękuje ślicznie. Ciesze się, że mogę przyłożyć palucha do Twojej kariery sportowej ;)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Aneta Ficygowska

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
  Atmosfera fantastyczna, pełen wywiad lekarski, jest kompetentna w swojej pracy, profesjonalne podejście nic nie można zarzucić. Polecam!

  mgr Aneta Ficygowska

  Dziękuje Pani Aniu i do zobaczenia na kolejnej wizycie.

  Pozdrawiam :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Aneta Ficygowska

  Specjalistka, która poprawnie zdiagnozowała przyczynę i zastosowała odpowiednie środki do powrotu do formy (czego nie zrobił lekarz ortopeda, stawiając błędną diagnozę). Pani Aneta profesjonalnie diagnozuje w czym problem i na bieżąco wyjaśnia go pacjentowi. Pełne zaangażowanie, pozytywne nastawienie i elastyczność podczas współpracy z pacjentem.

  mgr Aneta Ficygowska

  Dziękuje Panie Konradzie. Cieszę się że mogłam pomóc.
  Pozdrawiam


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aneta Ficygowska

  Moja opinia, nie będzie się różniła od wszystkich innych, które Pani Aneta zasłużenie otrzymała. Dla mnie na szczególną uwagę zasługuje podejście do pacjenta. Zniechęcona wizytami u innego rehabilitanta w końcu zaprzestałam wizyt, mimo bólu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, który uporyczywie mi dokuczał. Chodziłam do 2 innych rehabilitantów i niestety, ale czułam się niekomfortowo czy to przez docinki ze strony fizjoterapeuty czy głupie żarty, które rzucał w trakcie terapii. Tutaj nie ma o tym mowy! Przez pełne 60 minut nie licząc opieki, którą otrzymywałam od Pani Anety, mogłam również oddać się luźnym rozmowom z fizjoterapeutką, dzięki czemu czas mijał szybko.

  Pani Aneta zmobilizowała mnie również bym jednak wykonała kolejne badania, które nakierują nas na właściwe tory leczenia i pozwolą w pełni zdiagnozować problem. Niestety przede mną jeszcze długie leczenie, ale dzięki terapii manualnej, którą wykonywała Pani Aneta oraz zestawu ćwiczeń, które otrzymałam, mogę chociaż na jakiś czas zminimalizować ból, który jest tak bardzo uporczywy.

  Pozdrawiam,
  Monika Dylewska

  mgr Aneta Ficygowska

  Pani Moniko, bardzo ale to bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aneta Ficygowska

  W ramach wizyty przeprowadzona także diagnostyka, Pani Magister wyjaśnia przeprowadzone postępowanie lecznicze, podchodzi do pacjenta całościowo, ma super pozytywną energię.

  mgr Aneta Ficygowska

  Dziękuje Pani Olgo, widzimy się niebawem i działamy dalej :)
  Pozdrawiam serdecznie


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aneta Ficygowska

  Bardzo polecam!!!!
  Aneta to doskonały fachowiec oraz wspaniała osoba. Trafiłem do niej z kontuzją pleców której nabawiłem się na siłowni. Z kontuzją męczyłem się kilka miesięcy. Dowiedziałem się, że jest to popularna kontuzja występującą u osób czynnie trenujących na siłowni - konflikt mięśniowo-powięziowy rotatorów stawu barkowego. Po dwóch zabiegach problem zniknął, a ja znowu mogę trenować bez ciągłego bólu :-)

  mgr Aneta Ficygowska

  Paweł, dziękuje, ciesze się że mogłam Ci pomóc w powrocie do sportu.
  Pozdrawiam


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aneta Ficygowska

  Do Pani Anety trafiłem z polecenia znajomego. Zdiagnozowano u mnie zmiany zwyrodnieniowego kręgosłupa oraz dyskopatię lędźwi. W moim przypadku po 3 wizytach dolegliwości bólowe zupełnie ustąpiły. Chodzę nadal do Pani Anety, która wytłumaczyła mi potrzebę dalszej pracy. Jestem bardzo zadowolony i szczerze mogę polecić wizytę u Pani Anety.
  Pozdrawiam! Wojciech

  mgr Aneta Ficygowska

  Dziękuję Panie Wojciechu, cieszę się że mogłam pomóc.
  Pozdrawiam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aneta Ficygowska

  Bardzo polecam. Po urazie myślałem, że już nie odzyskam pełnej sprawności, ale udało się dzięki Pani. Jestem bardzo zadowolony, że mogę prowadzić tryb życia tak jak poprzednio. Polecam!

  mgr Aneta Ficygowska

  Dziękuję i pozdrawiam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aneta Ficygowska

  Do Pani Anety trafiłyśmy z polecenia trenera.Moja córka intensywnie trenuje od kilku lat tenis ziemny. W grze towarzyszą jej większe i mniejsze kontuzje. Do Pani Anety trafiłyśmy z urazem który wyeliminował Basię na kilka miesięcy z gry. Najpierw wizyta u ortopedy, który nie był zbytnio zainteresowany pomocą, potem rehabilitacja która polegała na przyjmowaniu zabiegów fizykalnych... pomogło, ale ból barku wrócił i uniemożliwił grę. Pani Aneta spadłą nam z nieba. Zbadała Basię, wytłumaczyła co wolno jej robić a czego ma unikać, wdrążyła pracę manualną oraz zaleciła ćwiczenia do domu. Po 2 wizytach ból zniknął, po miesiącu pracy manualnej i ćwiczeń Basia wróciła na kort. Pani Aneta na bieżąco dawała nam wskazówki co wolno robić a na co jest jeszcze za wcześnie. Po 2 miesiącach córka już normalnie trenuje oraz bierze udział w turniejach. Jesteśmy cały czas w kontakcie z naszą fizjoterapeutką. Miła, zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Świetny kontakt z pacjentem. W 100% jako rodzic zaufałam i oddałam w jej ręce swoją córkę.
  Dziękujemy Pani Aneto.
  Katarzyna i Basia.

  mgr Aneta Ficygowska

  Dziękuje Pani Katarzyno.
  Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc.
  Proszę pozdrowić Basię i do zobaczenia :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania