Fi Clinic Stomatologia Implantologia

(3 opinie)

Jesteśmy praktyką stomatologiczną zorientowaną na kompleksowe leczenie wspomagane rzetelną wiedzą i doświadczeniem. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie najnowsze osiągnięcia stomatologii będą ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Fi Clinic Stomatologia Implantologia

Wincentego Pola 1

83-110 , Tczew , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy praktyką stomatologiczną zorientowaną na kompleksowe leczenie wspomagane rzetelną wiedzą i doświadczeniem. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie najnowsze osiągnięcia stomatologii będą dostępne dla każdego, gdzie znajdą Państwo wysoko wykwalifikowanych lekarzy stale doskonalących swoje umiejętności. Stomatologia jest naszą pasją, a dążenie do doskonałości naszym mottem i tym chcemy się z Państwem podzielić.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Fiwek

  Stomatolog, Protetyk, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Fi Clinic Stomatologia ImplantologiaUsługa: stomatologia zachowawcza

   Dr Paweł to profesjonalista na najwyższym poziomie. Rzetelny, konkretny, a jednocześnie przyjazny i wyrozumiały. Już na pierwszej wizycie przedstawia cały proces leczenia. Jest pierwszym w moim życiu dentystą, do którego idę bez strachu. Być pod Jego ręką to przyjemność. Nigdy nie myślałam, że wizyta u dentysty może się kojarzyć z poczuciem bezpieczeństwa i pełnego zaufania. Cały proces leczenia kompletnie bez bólu i strachu.
   Podsumowując jednym zdaniem:
   Dr Paweł to kompetentny profesjonalista, pracujący na najlepszej jakości sprzęcie. Siadając na jego fotelu wiesz, że dodajesz się w dobre ręce. :)

  • E
   Lokalizacja: Fi Clinic Stomatologia ImplantologiaUsługa: implantoprotetyka

   Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam do Fi Clinic. Wszyscy lekarze z którymi współpracowałam w ramach wizyt wykazywali się niezwykłą cierpliwością, profesjonalizmem i życzliwością. Wszystkie procedury były tłumaczone dokładnie i na bieżąco. Bardzo doceniam podejście do leczenia bez bólu. Implant oraz korona zostały dobrane bardzo dokładnie i każdy etap leczenia był przygotowany i przemyślany. Od samego wejścia do kliniki wie się, że jest się w dobrych rękach.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania