O nas

Jesteśmy praktyką stomatologiczną zorientowaną na kompleksowe leczenie wspomagane rzetelną wiedzą i doświadczeniem. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie najnowsze osiągnięcia stomatologii będą dostępne dla każdego, gdzie znajdą Państwo wysoko wykwalifikowanych lekarzy stale doskonalących swoje umiejętności. Stomatologia jest naszą pasją, a dążenie do doskonałości naszym mottem i tym chcemy się z Państwem podzielić.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Fiwek Inny

  Serdecznie polecam, pan doktor bardzo miły. Wszystko dokładnie wyjaśnił. Zabieg usunięcia zeba bezbolesny.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Fiwek Stomatologia zachowawcza

  Dr Paweł to profesjonalista na najwyższym poziomie. Rzetelny, konkretny, a jednocześnie przyjazny i wyrozumiały. Już na pierwszej wizycie przedstawia cały proces leczenia. Jest pierwszym w moim życiu dentystą, do którego idę bez strachu. Być pod Jego ręką to przyjemność. Nigdy nie myślałam, że wizyta u dentysty może się kojarzyć z poczuciem bezpieczeństwa i pełnego zaufania. Cały proces leczenia kompletnie bez bólu i strachu.
  Podsumowując jednym zdaniem:
  Dr Paweł to kompetentny profesjonalista, pracujący na najlepszej jakości sprzęcie. Siadając na jego fotelu wiesz, że dodajesz się w dobre ręce. :)

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Fiwek leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

  Z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza, jako największego zawodowca, profesjonalistę i pasjonata swojej pracy, jakiego dane mi było w życiu spotkać. Doktor Paweł nie tylko rzetelnie objaśnia, jak będzie wyglądało leczenie, ale dba o każdy jego aspekt tak, że pacjent czuje się w najwyższym stopniu zaopiekowany. Ponadto widać, że praca to jego pasja, a prawidłowo przeprowadzony zabieg to coś, na czym jemu samemu zależy w równej mierze tak, jak pacjentowi. Ogromna wiedza, jaką posiada, niezwykłe wyczucie potrzeb, niebywała kultura pracy i staranność, z jaką ją wykonuje sprawiają, że po jednej wizycie u tego stomatologa pacjent już wie, że znalazł właściwego, kompetentnego i godnego zaufania lekarza.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Wincentego Pola 1, 83-110 Tczew Pokaż w Google Maps
Powiązane wyszukiwania