Fi Clinic Stomatologia Implantologia

(1 opinia)

Jesteśmy praktyką stomatologiczną zorientowaną na kompleksowe leczenie wspomagane rzetelną wiedzą i doświadczeniem. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie najnowsze osiągnięcia stomatologii będą ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Fi Clinic Stomatologia Implantologia

Wincentego Pola 1

83-110, Tczew, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Jesteśmy praktyką stomatologiczną zorientowaną na kompleksowe leczenie wspomagane rzetelną wiedzą i doświadczeniem. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie najnowsze osiągnięcia stomatologii będą dostępne dla każdego, gdzie znajdą Państwo wysoko wykwalifikowanych lekarzy stale doskonalących swoje umiejętności. Stomatologia jest naszą pasją, a dążenie do doskonałości naszym mottem i tym chcemy się z Państwem podzielić.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Fiwek

  Stomatolog, Protetyk, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Fi Clinic Stomatologia ImplantologiaUsługa: leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

   Z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza, jako największego zawodowca, profesjonalistę i pasjonata swojej pracy, jakiego dane mi było w życiu spotkać. Doktor Paweł nie tylko rzetelnie objaśnia, jak będzie wyglądało leczenie, ale dba o każdy jego aspekt tak, że pacjent czuje się w najwyższym stopniu zaopiekowany. Ponadto widać, że praca to jego pasja, a prawidłowo przeprowadzony zabieg to coś, na czym jemu samemu zależy w równej mierze tak, jak pacjentowi. Ogromna wiedza, jaką posiada, niezwykłe wyczucie potrzeb, niebywała kultura pracy i staranność, z jaką ją wykonuje sprawiają, że po jednej wizycie u tego stomatologa pacjent już wie, że znalazł właściwego, kompetentnego i godnego zaufania lekarza.