Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ess-Med lek. med. Ewa Szypuła - Stąpor

Tyszkiewiczów 5

36-100 , Kolbuszowa , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Szypuła-Stąpor Inny

  Zawsze pomocną, trafnie zdiagnozuje i przepisze leki. W razie konieczności udzieli porady telefonicznie. Miła i z super podejściem do dzieci. Zdecydowanie polecam!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Dybowski Inny

  Pan doktor Jarosław Dybowski wyleczył mnie z długotrwałego zapalenia płuc. Bardzo go polecam ze względu na profesjonalne podejście i skuteczne leczenie. Dodatkowo jest bardzo miły


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Futyma konsultacja urologiczna

  Od czterech lat jestem pacjentem dr Łukasza Futymy. Jest to lekarz bardzo miły, solidny, sumienny, życzliwy i zawsze usmiechniety. Wizyta u doktora jest sprawna. Wysluchuje pacjenta i dokladnie tłumaczy sposob wykonania operacji lub zabiegu. Fachowiec o bardzo duzej wiedzy i doświadczeniu. Polecam otwartego na problemy urologiczne swietnego fachowca.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krystyna Wilk-Noga Inny

  Będąc w ciąży Pani Doktor stwierdziła, że nie wie co może podać. Przy katarze, kaszlu i stanie podgorączkowym przepisano mi tabletki na gardło ale skąd Pani doktor mogła wiedzieć co mi dolega jeśli wizyta trwała minutę a ja nie zostałam osłuchana, nie zmierzono temperatury ani nie zaglądnęła do gardła.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Futyma

  Doktor Łukasz Futyma , to lekarz z powołania . Miły i uprzejmy , życzliwy w stosunku do pacjenta dla którego zawsze stara się znaleźć czas. W trakcie wizyty zawsze wszystko dokładnie tłumaczy , biorąc wszystkie za i przeciw w ordynowaniu leków , badań , czy zabiegów . Bardzo mi pomógł , stawiając trafną diagnozę , a potem prowadząc leczenie z pozytywnym skutkiem. Dziękuję mu za to i polecam innym potrzebującym pomocy ..
  Krzysztof


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Futyma

  Świetny urolog i przemiła osoba. Doskonałe i profesjonalne podejście do pacjenta- bardzo cierpliwy, wszystko dokładnie wyjaśnia! P


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania