Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Ess-Med lek. med. Ewa Szypuła - Stąpor
Tyszkiewiczów 5, 36-100 Kolbuszowa
Ess-Med lek. med. Ewa Szypuła - Stąpor logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  Ess-Med lek. med. Ewa Szypuła - Stąpor Inny

  Empatia - jest czymś, czego Pani Doktor absolutnie brakuje. Nie polecam. Zamiast skupić się na rozwiązaniu problemu zostałem skierowany do internetu, żebym sobie "poczytał" :)

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  Jarosław Dybowski Inny

  Świetny lekarz, skromny człowiek. Dobra diagnoza i skuteczne holistyczne leczenie. Panie Doktorze chapeau bas !!

  A
  Profil zweryfikowany
  Ewa Szypuła-Stąpor Inny

  Zawsze pomocną, trafnie zdiagnozuje i przepisze leki. W razie konieczności udzieli porady telefonicznie. Miła i z super podejściem do dzieci. Zdecydowanie polecam!

  I
  Profil zweryfikowany
  Jarosław Dybowski Inny

  Pan doktor Jarosław Dybowski wyleczył mnie z długotrwałego zapalenia płuc. Bardzo go polecam ze względu na profesjonalne podejście i skuteczne leczenie. Dodatkowo jest bardzo miły

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Futyma konsultacja urologiczna

  Od czterech lat jestem pacjentem dr Łukasza Futymy. Jest to lekarz bardzo miły, solidny, sumienny, życzliwy i zawsze usmiechniety. Wizyta u doktora jest sprawna. Wysluchuje pacjenta i dokladnie tłumaczy sposob wykonania operacji lub zabiegu. Fachowiec o bardzo duzej wiedzy i doświadczeniu. Polecam otwartego na problemy urologiczne swietnego fachowca.

  P
  Profil zweryfikowany
  Krystyna Wilk-Noga Inny

  Będąc w ciąży Pani Doktor stwierdziła, że nie wie co może podać. Przy katarze, kaszlu i stanie podgorączkowym przepisano mi tabletki na gardło ale skąd Pani doktor mogła wiedzieć co mi dolega jeśli wizyta trwała minutę a ja nie zostałam osłuchana, nie zmierzono temperatury ani nie zaglądnęła do gardła.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Futyma

  Doktor Łukasz Futyma , to lekarz z powołania . Miły i uprzejmy , życzliwy w stosunku do pacjenta dla którego zawsze stara się znaleźć czas. W trakcie wizyty zawsze wszystko dokładnie tłumaczy , biorąc wszystkie za i przeciw w ordynowaniu leków , badań , czy zabiegów . Bardzo mi pomógł , stawiając trafną diagnozę , a potem prowadząc leczenie z pozytywnym skutkiem. Dziękuję mu za to i polecam innym potrzebującym pomocy ..
  Krzysztof

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Futyma

  Świetny urolog i przemiła osoba. Doskonałe i profesjonalne podejście do pacjenta- bardzo cierpliwy, wszystko dokładnie wyjaśnia! P

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania