Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Endomed Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii Schorzeń Przewodu Pokarmowego

Ks. Sedlaka 4/6/8

26-600 , Radom , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Endomed Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii Schorzeń Przewodu Pokarmowego

Kilińskiego 6

26-600 , Radom , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Koper-Grygiel konsultacja lekarza rodzinnego

  Świetna Pani doktor bardzo zaangażowana w swoją pracę i posiadająca ogromną wiedzę, zawsze uważnie słucha pacjenta i dobiera odpowiednie leczenie a w razie potrzeby kieruję na dalsze badania.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Ociesa Inny

  Zaangażowany lekarz i dobry specjalista z ogromna intuicją i empatią. Pani Doktor ma opinie surowej ale jest to zauważalne jedynie przy pierwszych wizytach . Dobry pediatra i cudowny człowiek . Polecam

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Karolina Furman-Kuklińska Inny

  Poprzednie komentarze oddają w stu procentach wrażenia i sposób podejścia do pacjenta. Zaangażowanie, wiedza i sposób przekazania informacji na najwyższym poziomie. Polecam

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sebastian Grudziński Inny

  Bardzo dobry specjalista. Lekarz dokładnie przeprowadził wywiad i zaangażował się w mój problem. Przeprowadził odpowiednie badania i wszystko dokładnie mi opowiedział o mojej dolegliwości, jak postępować i jaka jest droga mojego leczenia. Polecam w 100%!!

 • Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Koper-Grygiel konsultacja lekarza rodzinnego

  Miałem do czynienia z wieloma lekarzami rodzinnymi w Radomiu, jednak Pani Marta bije wszystkich na głowę. Kompetentna, empatyczna, poświęca naprawdę wiele uwagi pacjentowi, ma ogromną wiedzę a zaproponowane leczenie jest skuteczne i zawsze przynosi właściwy skutek. Każdy lekarz powinien brać z niej przykład.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Violetta Wilk Inny

  Po pierwszej i napewno ostatniej wizycie u pani doktor mogę stwierdzic,iż nie jest to lekarz ukierunkowany na pacjenta.Bylam dla niej pacjentka o wadze 76 kg z krótkimi i grubymi paluszkami co według niej oznacza skłonność do otyłości.Tyle mówiła przejęta własną nieomylności a,że nie miałam możliwości powiedzieć o swoich dolegliwościach.Nie interesowało ja co mam do powiedzenia i po wyjściu nie do końca wiem co mowila,gdyż maska zasłaniała jej twarz.Ponadto.podczas wizyty odbierała kilkakrotnie telefon i rozmawiała z inną pacjentka. Wymienila nazwę choroby której nie potrafię powtórzyć. Tłumaczyła mi wszystko w taki sposób jakbym ja,pacjentka ważąca 76 kg nie rozumiała co się do niej mówi.Zazdroszcze pani doktor pewności siebie,to jedyne co mogę napisać pozytywnie.pozdrawiam pacjentka o wadze 76kg z krótkimi grubymi paluszkami.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Koper-Grygiel konsultacja online

  Pani doktor to przemiła i empatyczna osoba. Zawsze z troską przeprowadza wywiad, dokładnie zapoznaje się ze stanem zdrowia. Bardzo dobry specjalista. Zawsze zaproponowane leczenie przynosi pozytywny skutek. Pani doktor to nietuzinkowy, nieszablonowy lekarz, fachowiec w swojej dziedzinie. Bardzo polecam.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Koper-Grygiel konsultacja internistyczna

  Najlepsza internistka z jaką miałem kontakt.
  Bardzo polecam tą Panią Doktor. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa oraz ze spokojem odpowiada na każde zadane pytanie bez względu czego ono dotyczy. Jest bardzo miła i pozytywnie nastawiona do pacjenta. Wyczerpujący wywiad, jasne tłumaczenie diagnozy i serdeczna postawa w czasie wizyt.
  Jej wiedza i podejście do pacjenta budzi zaufanie. Jest to lekarz, który zna się na własnym fachu i lubi pracować z ludźmi. Polecamy serdecznie, każdy inny lekarz powinien brać z Niej przykład!!!

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Koper-Grygiel konsultacja lekarza rodzinnego

  Od lat leczę się u Pani Doktor. Zawsze ma czas dla pacjenta na cierpliwe wytłumaczenie przebiegu leczenia, jest osobą o wysokim poziomie empatii. Wykonywany zawód traktuje jako swoje powołanie. Jest osobą otwartą i nie stwarza sztucznej bariery pacjent - lekarz. Pani Doktor jest cierpliwa, zawsze słucha tego, co mówi pacjent. Ma ogromną i rzetelną wiedzę medyczną, skutecznie potrafi postawić diagnozę i przepisać trafnie leki. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty w gabinecie Pani Doktor i szczerze polecam każdemu, kto poszukuje dobrego lekarza.

 • L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Koper-Grygiel konsultacja online

  Jestem stała pacjentka Pani dr Koper w Endomedzie. Gdy miałam problemy zdrowotne związane z bólami pleców i migreną z aurą Pani dr zawsze była gotowa pomoc z całych sił. Bardzo kompetentna i troskliwa zawsze wiedziała co przepisać i jak dostosować leki do tych które biorę na codzień. Jestem pod opieką neurologa z Bydgoszczy i Pani dr Koper zawsze pamięta o tym żeby mieć na uwadze inne leczenie niż standardowe przepisywanie ciągle tych samych leków jak w innych przychodniach. Bardzo dobra i życzliwa dusza jeśli chodzi o tłumaczenie skąd się mogą brać dolegliwości i jak uniknąć powtórek. Wiedza Pani dr jest wszechogolna na temat wielu chorób, dzięki czemu Pani dr świetnie nadaje się na lekarza pierwszego kontaktu i wie gdzie dalej pokierować w razie poważniejszych problemów ze zdrowiem. Polecam gorąco!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania