Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Endomed Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii Schorzeń Przewodu Pokarmowego

Ks. Sedlaka 4/6/8

26-600, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Endomed Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii Schorzeń Przewodu Pokarmowego

Kilińskiego 6, Śródmieście

26-600, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mariusz Korzeniowski

  Onkolog, Pulmonolog,

  • T

   Bardzo dziękuje dr Korzeniowskiemu za umiejetność podejścia do pacjentów, za wiedzę , za fachowość i ematię. To specjalista przez duże S. Polecam


 • Artur Żuchowski

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy,

  • R

   Doktor Żuchowski traktuje pacjentów jakby pracował przy taśmie produkcyjnej: wchodzisz - wychodzisz, następny. Poza tym żadnego szacunku już nie tylko do pacjenta, ale do człowieka. Miałam umówioną wizytę, na którą czekałam 4 miesiące, w poczekalni około 60 osób, pan doktor podobno pojawił się, ja go nie widziałam, ale po dłuższym oczekiwaniu któryś z pacjentów zapytał o pana doktora i co? Szanowny pan doktor już dzisiaj nie przyjmie nikogo, ponieważ właśnie udał się na 3-tygodniwy urlop!!! W Radomiu nie ma takiej przychodni zarówno prywatnej jak i NFZ, w której nie pracowałby doktor Żuchowski, więc każdy może sobie wyobrazić ile czasu może poświęcić pacjentowi skoro przyjmując np. na Ustroniu, za chwilę musi być na Orląt Lwowskich i zaraz na 1905 Roku, a po drodze jeszcze może zahaczy o Kilińskiego? Poza tym jego zalecenia w niczym nie różniły się od zaleceń lekarza rodzinnego, przepisał dokładnie te same leki, które już miałam od lekarza rodzinnego, a na informację, że po nich nie było żadnej poprawy w ogóle nie zareagował. Ocena "Bardzo słaby" to i tak za dużo dla tego lekarza. Stanowczo ODRADZAM jakikolwiek kontakt z tym lekarzem.

  • A

   Bardzo przyjemny i oddany swojej pracy lekarz. Polecam Go na 100 %. Nie ma lepszego chirurga w Radomiu.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Iwona Barbara Jasiuk

  Radiolog,

  • Kompetentna,z szeroką wiedzą, bardzo dokładna i miła pani doktor. Doświadczenie i skrupulatność połączona z miłą aparycją i życzliwością to bardzo cenne aczkolwiek znikające dziś zalety lekarza.Gorąco polecam wizytę i diagnostykę u pani DOKTOR.Wdzięczna pacjentka Małgorzata


 • Renata Tomikowska

  Pediatra, lek.

  • Najlepszy lekarz jakiego znam :) Wspaniała kobieta, zawsze stawia trafną diagnozę. Polecam tą panią doktor z czystym sumieniem.


 • Karolina Furman-Kuklińska

  Internista, Nefrolog, dr n. med.

  • X
   Lokalizacja: Endomed Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii Schorzeń Przewodu PokarmowegoUsługa: Inny

   Pani doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Nie zbagatelizowała moich objawów i od razu skierowała na wszystkie potrzebne badania. Doktor Furman-Kuklińska jest bardzo dokładnym i wnikliwym lekarzem. Bardzo polecam.


 • Violetta Wilk

  Internista, Radiolog, Endokrynolog,

  • Ł
   Lokalizacja: Endomed Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii Schorzeń Przewodu PokarmowegoUsługa: PODEJRZENIE ROZERWANIA TOREBKI STAWOWEJ / ZŁAMANIE KOŚCI PALCA WSKAZUJĄCEGO

   Sam fakt kierowania bezosobowej formy do interesanta typu " pacjent wejdzie na wagę, pacjent powie co mu dolega, pacjent... wytwarza dużą barierę i sprawia iż nie ma się ochoty na rozwijanie swoich problemów zdrowotnych przed Panią Doktor.
   Trafiłem do Pani doktor z ręką która wyglądała jak balon i po jednym spojrzeniu na dłoń usłyszałem iż jest to zwyczajne stłuczenie i trzeba smarować maścią altacet. Pomimo informowania Pani Dr. iż uraz nastąpił po silnym uderzeniu piłą ręczną do cięcia drewna i pojawiła się bardzo duża opuchlizna, ból oraz problem z poruszaniem palcem wskazującym, opinia lekarza się nie zmieniła. Kiedy usłyszałem jeszcze lakoniczne stwierdzenie "przecież siniaki tak szybko się nie goją" wiedziałem iż ta wizyta mi nie pomoże. Kolejnego dnia, ta sama przychodnia , inna Pani Doktor, po wysłuchaniu co i kiedy się stało stwierdziła iż opuchlizna jest niepokojąca i skierowała na prześwietlenie i konsultację do ortopedy.

  • Z

   Nie polecam...dziwna kobieta...Pacjentka siedzi pacjentka słucha pacjentka sie rozbierze..to sie nazywa indywidualne podejscie trafilam z polecenia ....wątpliwego ...byłam w ciąży po kilku nieudanych próbach jak sie dowiedziala ze leczyłam sie limfocytami meza zaczela krzyczec ze modyfikuje genetycznie dziecko ze zglupialam do reszty ze dziecko truje i urodze chore....Wszyscy przed gabinetem oczy jak 5 zł.....
   Dziecko urodzilam zdrowe a szczepienie sa zwiazane z immunologia prowadzone przez Profesora odznaczanego na calym swiecie nieoruzmie jak sie nie zna nie ma pojecia to po co sie wypowiada
   POdczas badania naciskala na brzuch ze nie czuje macicy....a ja poszlam z tarczyca do niej z problemem endokrynologicznym

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Tomasz Romaniuk

  Ortopeda,

  • Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w RadomiuUsługa: artroskopia stawu kolanowego i rekonstrukcja acl

   Syn doznał urazu kolana jak się okazało poważnego i po kilku wizytach u innych specjalistów bylam bezradna. Na szczęście trafiłam na dr Tomasza Romaniuka podczas pierwszej wizyty bezbłędnie postawił diagnozę i podjął się dwukrotnie zoperowania i dalszego leczenia syna. Rzeczowy pełen empatii lekarz,świetny specjalista. Dziś syn dochodzi do zdrowia po rekonstrukcji acl wszystko przebiegło super doktor jasno i przejrzyscie naswietlił przebieg operacji i kolejne etapy rekonwalescencji. Jestesmy szczesliwi że trafilismy właśnie do niego.Polecamy z calego serca mlody lekarz z ogrooomną wiedzą i wspaniałym podejściem do każdego z pacjentów. Pozdrawiamy i Dziękujemy.

  • J

   Super lekarz i specjalista .Polecam.Bardzo pomógł,wykonał rekonstrukcję więzadeł w kolanie mojemu synowi idealnie.


 • Mirosława Pasierb

  Pediatra, lek.

  • S
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Bardzo dobry Lekarz , słucha pacjentów, szuka przyczyn a nie leczy objawy. Merytoryczna i konkretna. Krótko zwięźle i do sedna a nie lelum polelum. Pani Doktor "wyprowadziła" synów z non stop powracających chorób. Pierwsza wizyta trwała ok 50 minut z pełnym wywiadem łącznie z rodziną rodziców plus zestaw badań potrzebnych do diagnozy a nie max 10 minut z rozebraniem i ubraniem dzieci.

  • J

   Bardzo dobry lekarz. Ma podejście do dzieci. Wszytko dokładnie tłumaczy i trafnie stawia diagnozy. Poza przepisaniem lekarstw podczas choroby stara się także znaleźć przyczyny i doprowadzić do tego aby uniknąć kolejnego zachorowania.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Marek Stankiewicz

  Gastrolog, lek.

  • E

   Trafiłem do doktora po raz kolejny 6 miesięcy po operacji oczyszczenia ropnia na jelicie, doktor dokładnie znał mój przypadek, jednak zupełnie nie przejął się że 6 miesięcy po operacji jestem osłabiony, wyniki morfologii są złe i tracę na wadze, stwierdził że to nadal osłabienie po operacji, jednak u mnie już był zaawansowany nowotwór. Nie mogę powiedzieć, że mi pomógł wręcz przeciwnie, musiałem szukać pomocy u innego gastroenterologa.

  • E

   Lekarz bardzo dobry, miły, dokładnie wyjasnia co dolega. Miałam gastroskopie i kolonoskopię jednocześnie w znieczuleniu dożylnym, wszystko widziałam i słyszałam. Nic nie bolało. Polecam, warto zrobić, żeby się uspokoić, że wszystko jest dobrze.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Janusz Romanowski

  Gastrolog, Internista,

  • E
   Lokalizacja: Endomed Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii Schorzeń Przewodu PokarmowegoUsługa: dolegliwości bólowe

   Lekarz z powołaniem. Mąż trafił do Pana doktora po nieudanej operacji, był w złym stanie i wszyscy lekarze bagatelizowali to, jednak Pan doktor natychmiast rozpoczął diagnostykę i wszystko dokładnie wyjaśniał, diagnoza była straszna ale gdyby nie Pan doktor, to nie wiem czy nowotwór został by rozpoznany. Polecił nam świetny szpital z kompetentnym lekarzami.Mąż jest teraz pod opieką onkologa, walczy z chorobą. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu doktorowi za troskę,dobre słowa i postawę wobec pacjenta a przede wszystkim, że nie odeslal na jak inni lekarze. Dziękujemy Panie doktorze.

  • B

   Świetny specjalista znający swoją profesję miły, kompetentny , badanie w znieczuleniu bez bólu. Po badaniu świetnie się czułam
   .Gabinet godny polecenia !!!

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu