O nas

Oferujemy Państwu psychoterapię, konsultacje oraz leczenie specjalistyczne u psychologa, psychiatry i seksuologa.
Zajmujemy się leczeniem nerwic, depresji, zaburzeń seksualnych dorosłych i dzieci, zaburzeń jedzenia, zaburzeń osobowości, uzależnień oraz różnorakich trudności w życiu osobistym i psychicznym.
Pomagamy dorosłym, dzieciom i młodzieży. Prowadzimy również terapię dla małżeństw i par.

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze metody psychoterapeutyczne, które łączymy z wiedzą oraz doświadczeniem medycznym pracującej w Poradni kadry lekarskiej i psychologicznej.

Nie świadczymy usług w ramach umowy z NFZ. Jesteśmy placówką prywatną.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (22)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Trzcionka Konsultacja psychologiczna

  Do Pani Agnieszki trafiłam przez poradnię Empatio we Wrocławiu szukając terapeuty Gestalt, byłam u niej w terapii przez ponad 2 lata. Od samego początku czułam się u niej bardzo rozumiana i bezpieczna, było dla mnie ważne żeby z terapeutą "kliknęło". Nie mam słów, żeby wyrazić jak bardzo Pani Agnieszka pomogła mi w trudnym momencie życia, będę jej za to na zawsze bardzo wdzięczna. Praca z obrazami i różne inne "ćwiczenia" dały mi najwięcej, Pani Agnieszka uczyła mnie jak czuć zamiast analizować i jak dzięki temu odnaleźć siebie i swój wewnętrzny kompas na nowo. Jest to osoba o ogromnej wiedzy, pełna empatii i zawsze z sercem na dłoni. Pani Agnieszko bardzo dziękuję za te 2 lata, zmieniły moje życie na lepsze.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Karolina Antoniuk Inny

  Byłam już u kilku psychoterapeutów, ale dopiero Pani Karolina pomogła mi zrozumieć co się dzieje ze mną i w mojej głowie. Doskonale zidentyfikowała problem, szczegółowo wyjaśniła zagadnienia i nauczyła mnie wielu technik radzenia sobie z atakami paniki.
  Bardzo efektywna terapia.
  Bardzo polecam terapie u Pani Karoliny.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Trzcionka Konsultacja psychologiczna

  Szukając w internecie odpowiedniego psychoterapeuty trafiłam na poradnię psychologiczną „EMPATIO". Po zapoznaniu się z opisami psychoterapeutów zdecydowałam się umówić na wizytę z Panią Agnieszką. Do dnia dzisiejszego uważam, ze była to najlepsza decyzja w życiu. Przychodząc tam byłam dosłownie wrakiem człowieka, ale systematyczne sesje terapeutyczne pozwoliły mi zarówno odkryć jak i zrozumieć samą siebie. Do dnia dzisiejszego czuję ogromną wdzięczność, że miałam możliwość przejść przez cały ten proces.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paweł Romaszko Konsultacja psychologiczna

  Z Panem Pawłem spotykam się regularnie od ponad dwóch lat i mam do niego zaufanie, jakim mało kogo mogę obdarzyć. Czuję duże wsparcie, które od niego dostaję na różnych etapach naszej relacji. Nigdy nie czułem się zagrożony, oceniany, czy niesłyszany w tej relacji.

  Pan Paweł nauczył mnie wielu rzeczy, które pomagają mi lepiej żyć każdego dnia. Ze stoicką cierpliwością dociera do mnie ze swoimi komunikatami, które są dobrze dopasowane do czasu i miejsca, w którym się znajduję.

  Cieszę się, że miałem szczęście trafić na Pana Pawła na swojej drodze.

  Wiem, że Pan Paweł i tak by powiedział, że powinienem być sobie wdzięczny za całą pracę, ale poza tym, że w ogóle potrafię być sobie teraz wdzięczny, jestem wdzięczny za wszystko, co dostałem od Pana Pawła.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Senderowska Psychoterapia

  Praca nad sobą pod czujnym okiem Pani Magdaleny to bardzo ciekawy, początkowo bolesny, ale finalnie bardzo skuteczny proces. Polecam gorąco każdemu.

  G
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Senderowska Psychoterapia

  W terapii z Panią Magdaleną trwam nieprzerwanie od ponad 2 lat, do Empatio trafiłam z polecenia. Trudno mi wyrazić słowami wdzięczność i satysfakcję, jaką przynoszą mi wypracowane zmiany. Pani Magda jest osobą niezwykle empatyczną, podchodzącą do pacjenta z dużym zaangażowaniem, zrozumieniem i wyczuciem. Nigdy nie doświadczyłam z jej strony najmniejszych oznak braku profesjonalizmu, wręcz przeciwnie – zawsze byłam traktowana z szacunkiem i dużą elastycznością. Pani Magda szybko wzbudziła moje zaufanie i nigdy go nie zawiodła. Nie nadużywa swojego wpływu w procesie terapeutycznym, wie, jak poprowadzić pacjenta zgodnie z jego możliwościami i zasobami. Polecam jako najlepsze wsparcie wszystkim gotowym na podróż w głąb siebie – po lepsze życie, dobre wybory, uleczenie ran i poznanie prawdziwego ja. Dziękuję za relację dodającą skrzydeł! :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Burniak - Baczyńska konsultacja psychoterapeutyczna

  Z całego serca polecam Panią Anię! Fantastyczny, empatyczny, kompetentny psychoterapeuta. W gabinecie z Panią Ania każdy poczuje się zaopiekowany. Jeśli szukasz specjalisty umów się na konsultacje do Pani Ani, naprawdę! Pani Aniu, dziękuję za pomoc w mierzeniu się z prawdą :-)

  N
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Senderowska psychoterapia partnerska

  Pani Magdalena to wspaniała osoba. Tylko dzięki jej pomocy nie doszło do rozwodu z moim mężem. Mieliśmy z mężem trudniejszy okres i czułam, że może skończyć się to źle. Trafiliśmy na terapię par do Pani Magdaleny i dzięki temu udało nam się dojść do porozumienia. Kryzys zażegnany dzięki profesjonalnemu wsparciu i pomocy Pani Magdaleny. Serdecznie Pani dziękuję i polecam wszystkim!

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Antoniuk Konsultacja psychologiczna

  Super atmosfera, bardzo dobre podejście i wyrozumiałość. Zero stresu podczas rozmów. Pani przesympatyczna! Polecam bardzo!

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Antoniuk Konsultacja psychologiczna

  Czułam się zaopiekowana, pani mgr miła, profesjonalna ,miła atmosfera przyjazne miejsce pierwszy raz byłam na takiej wizycie i nie ostatni mam nadzieję że pani psycholog pomoże mi poukładać myśli w głowie

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania